Tööle

Professionaalse fotograafiaga seotud juhtumianalüüsid

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

Clive Booth

Väljatrüki käes hoidmine pakub erilist tunnet. Kunstiteoseid ostetakse ikka lõuendil. Fotograafiaga on samamoodi – fotosid tahetakse osta paberkujul, mitte digitaalsena, sest nii saab neid käes hoida ja teistmoodi kogeda. See on peamine põhjus, miks ma printerisse investeerisin.

Clive Booth

Gary Knight

Mul on see printer nüüd juba kuus aastat ja ma ei mõtleks ealeski mõne teise ostmise peale. See teeb täpselt seda, mida ma soovin, ning annab äärmiselt kvaliteetseid ja ühtlaseid tulemusi. Olen sellega väga rahul – tõepoolest, see on vist mu lemmikseade üldse.

Gary Knight

Kyas Photography

imagePROGRAF toetab stuudio kasvu. Saame paremaid ja suuremahulisemaid töid ning mis kõige tähtsam – projekte, mis meile huvi pakuvad. Seadme kasutamine annab meile lisaaega, et saaksime nüüd optimaalselt keskenduda personaliseeritud portfooliote loomisele iga kliendi projekti jaoks, luues, parandades ja täiustades oma fotosid hoolikalt, et need oleksid võimalikult head.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Martin Parr

Parr-Hero1

Canoni abiga reprodutseerime Martini fotosid pilkupüüdval viisil nii meie Londoni stuudios kui ka pop-up-stuudiotes üle maailma – nii tagame, et tema töö jääb kestma.

Louis Little, trükitootmisjuht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.