Tööle

Trükiteenuste edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

Documenteam

ABC- Hero1

Väiksete töötsüklitega ei ole ökonoomne tootmine ofsettrükis võimalik. Samas on teatud töötsüklisuurused tooneripõhiste süsteemidega trükkimisel liiga kulukad.

Thorsten Bischof

Evercore

DWF-logo.jpg

Varahaldusettevõttena kuulub asja juurde see, et kaubamärgi terviklikkus peab olema laitmatu usalduse tekitamiseks nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool seda. Canon on etendanud nimetatud terviklikkuse hoidmisel võtmerolli.

Vanessa O’Reilly, turundusjuht

I-Pack

ipack-logo

Meie eesmärk suurendada mahte 2015. aasta lõpuks 25% ja 2016. aastaks veel 15% Tänu Canoni abile ja tehnoloogiale oleme teel oma eesmärkide saavutamise suunas.

Atle Andreassen, asutaja

LO Media

DWF-logo.jpg

Canonilt ja iseseisvatelt koolitustelt saadud teadmisi rakendades suudame pakkuda kõrge kvaliteediga digitaalseid teenuseid ning meil on olemas strateegilisemaks mõtlemiseks vajalik nägemus ja kannatlikkus.

Lars Langbo, tootmisjuht

Replay Studio

Replay-logo

Canon on alati olnud meie ideedele hea proovikivi, pakkudes vajadusel ekspertnõuandeid. Nad kuulavad meid tähelepanelikult ning teavad täpselt, kuidas meie ettevõttele konkurentsieelis anda.

Andy Halasz, juhataja

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.