Tööle

RHI

Tänapäeval ei kasuta me enam reklaamiagentuure kunstitööde küljenduseks ega andmete ettevalmistamiseks – nende asjadega tegeleb väline printimisteenuste pakkuja ning kõiki printimistöid teeme ise ettevõttesiseselt, saavutades offset-printimisega sarnase kvaliteedi. Tulemusena oleme terve protsessi käigus kärpinud kulusid hinnanguliselt 50%.

Christoph Brandner, osakonna juhataja

RHI AG on maailma juhtiv kuumuskindlate toodete tehnoloogiaspetsialist ja tootja. Need tooted on mitmes rasketööstuses asendamatud. Juhtiva positsiooni säilitamine oleneb pidevast investeerimisest teadus- ja arendustegevusse. Teadus- ja arendustegevuse professionaalide töö dokumenteerimine on samuti oluline ja see oleneb RHI ettevõttesisesest graafika- ja disainiosakonnast. Osakonna juhatajal Christoph Brandneril oli visioon luua võimas osakond, kes on suuteline tegelema erinevate turunduskommunikatsiooniga seotud ülesannetega paindlikult ja kiiresti. Canoni abiga on ettevõttel RHI nüüd usaldusväärne ressurss, mille abil saavutatakse kvaliteetsed prinditud materjalid, mis on vajalikud klientide teavitamiseks ettevõtte viimastest uuendustest.

Lugege nende lugu ja saage teada, kuidas Canonil oli oluline roll Christoph Brandneri visiooni realiseerimisel.

Download case study

What products and services are they using?

Cut sheet colour printers

Designed for commercial printers and in-house departments, cut sheet colour printers deliver excellent print quality, new workflow solutions and extended in-line finishing for a sound return on investment.

Järgmised sammud