Tööle

Tootmisega seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon aitas meil võtta kasutusele globaalse lähenemisviisi printimisele. Canon aitas meil vaid ühe liigutusega organisatsiooni kogu maailmas ümber kujundada.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

See pakub enamat kui ajasääst – see on ümber kujundanud meie tööviisi.

Papanikolaou Zina, turundus

Borealis AG

borealis

Meie eesmärk oli minna sujuvalt üle standardiseeritud ja täiesti võrgupõhisele prindikeskkonnale. Selle peamiseks põhjuseks oli soov pakkuda meie kasutajatele tsentraliseeritumat kliendituge ning säästa hooldus- ja tugikuludelt.

Jacky Cillen, infotehnoloogia ja süsteemide (IT&S) tiimi juht

Falquon

Canon on meid tublisti toetanud, et saaksime värvihaldustöövoo rakendusest ONYX maksimaalselt kasu. See on meie jaoks töövoo lahutamatu osa – tänu sellele on meie Océ Arizona väljatrükkide kvaliteet nüüd esmaklassiline.

Martin Prager, juhataja, Falquon

Volkswagen

Kaks Canoni imagePRESS-seadet on täiuslik täiendus olemasolevatele offset- ja digitaalseadmetele. Need pakuvad tootlikkuse ja kvaliteedi vahelist tasakaalu, mis on täiuslik suurteks töömahtudeks. Samuti on suurenenud meie klientide nõudlus tähtsate tööde kiire ringluse järele.

Helmuth Oschmann, trükikoja juhataja

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.