Tööle

Tervishoiuga seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.

Järgmised sammud

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canoni võrgukaamera paigaldamine oli fantastiline otsus nii kvaliteedi kui ka mõju poolest, mida nad on meie igapäevatööle avaldanud. Tulemused avaldusid kohe.

René Groot, juhataja

RDaSH

DWF-logo.jpg

Canon oli pakkumise tegemisel väga siiras ning kirjeldas meile täpselt DSF-i pakutavaid võimalusi ja prognoositavaid eeliseid.

Lisa Grandcourt, haldusjuht

St Jamesi haigla

Haigla paberitöö maht oli väga suur ja meeletult aeganõudev. Meile oli kogunenud 18 kuu paberitööd, mis võtsid ära kogu seina- ja põrandaruumi. Kõik see on nüüd digitaalselt salvestatud ning seetõttu on töökeskkond muutunud turvalisemaks ja meeldivamaks.

Pat Bailey, SAP-süsteemi tugi

UKE

Tänapäeval on printerite ja multifunktsionaalsete süsteemide tugi palju parem, kuna selle taga on Canoni eksperdid. Tulemusena saab meie IT-osakond keskenduda oma peamistele tööülesannetele. Veelgi enam, saame printida väiksemate kuludega kui kunagi varem.

Florian Benthin, töölauateenuste juht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.