Eyes On Media ja Canoni koostöö märgib World Press Photo jaoks uue ajastu algust

Amsterdamis tegutsev ettevõte pakub professionaalsetele fotograafidele mitmesuguseid teenuseid, aidates neil teha, töödelda ja printida kvaliteetseid pilte kõrgeimat kvaliteeti nõudvatele turuosalistele – eriti näitustele, muuseumidele, arhitektuuribüroodele, kunstikauplejatele ja jaemüüjatele. Tehes parima lahenduse leidmiseks tihedat koostööd World Press Photoga ja Canoniga, kasutas Eyes On Media Canoni tasaprinterit Océ Arizona 480 GT ja digitaalset lõikelauda Océ Procut, et printida vahetult 1 mm forex-tahvlitele ja dibond-paneelidele äärmiselt täpseid ja professionaalse viimistluskvaliteediga kujutisi.

World Press Photole tarnitud lõpptulemus oli väga vastupidav ja kannatas senisest oluliselt vähem transpordikahju. Mis veelgi olulisem – see äratas fotod uuel viisil ellu, luues pilkuköitva mulje. World Press Photo avaldas arvamust, et see mängis näituse õnnestumises olulist rolli.

EOM-image1

„Arizona seadmete pildikvaliteet ja nende paljud rakendusvõimalused on meie fotoprintimisteenust oluliselt täiustanud ning aidanud meil uusi kliente võita. Meie jaoks oli väga meeldiv üllatus, kui World Press Photo, keda me oleme aastaid imetlenud, meiega kontakteerus. Teame, et Canoni ja Arizona toel tuleme näituse kõrgete nõuetega toime.”

Martin Minoli, ettevõtte omanik