Tööle

Graafilise kunstiga seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

ABC Imaging

ABC- Hero1

Tänu Océ PRISMA töövoole ja Canoni imagePRESS tehnoloogiale on meie tegevus senisest palju tõhusam ja kasum kõrgem, kuna tootlikkus on tõusnud 50% ja kulud vähenenud 30%.

Ray Hawkins, tegevjuht

BM Druck

DWF-logo.jpg

Pidasime läbirääkimisi paljude tarnijatega, kuid Canon paistis silma – meil on selle tarnijaga juba pikki aastaid väga hea partnerlus olnud.

Rene Cassis, tegevjuht

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon analüüsis kõiki meie ettevõtte tegevusalasid, et leida võimalusi meie mitmekanalilise lähenemisviisi täiustamiseks.

Marcel Bieri, trükieelse tegevuse ja digitaalmeedia juht

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Arizona 660XT tähendab, et suudame vältida järeleandmisi kvaliteedi ja tootmisaja osas. Suudame pakkuda müügikohamaterjale suures mahus konkurentsivõimeliste hindadega.

Kirsten van Brummen, Elwe erikampaaniad

Eyes on Media

Arizona seadmete pildikvaliteet ja nende paljud rakendusvõimalused on meie fotoprintimisteenust oluliselt täiustanud ning aidanud meil uusi kliente võita. Meie jaoks oli väga meeldiv üllatus, kui World Press Photo, keda me oleme aastaid imetlenud, meiega kontakteerus. Teame, et Canoni ja Arizona toel tuleme näituse kõrgete nõuetega toime.

Martin Minoli, ettevõtte omanik

Formara

Canon tegi algusest peale Formaraga tihedat koostööd, aidates meil tuvastada õiget vajaduspõhist lahendust. Seejärel andis Canon meile kõikehõlmava ülevaate lahenduse sobivusest ja sellest, kuidas see ettevõttele kasu toob. Lõpuks paigaldas Canon seadmed ja koolitas töötajad välja – üleminek oli sujuv ja tõstis tootlikkust.

Freddie Kienzler, tegevjuht

FT Solutions

FT-hero1

Neisse tipptehnoloogilistesse digitaalsetesse trükilahendustesse investeerimine on meie tulevase edu jaoks kriitilise tähtsusega. Seni on nii FT Solutions kui ka meie kliendid väga rahul senisest parema kvaliteedi ja paindlikkusega.

Tom Gurd, tegevjuht

Hertsmere'i omavalitsus

DWF-logo.jpg

Canon näitas pühendumust meie pikaajalisele strateegiale, selgitades üksikasjalikult, kuidas digitaalne printimine saaks aidata meil tegutseda kulusid säästes kiiruse, paindlikkuse ja kõrge kvaliteediga, mida omavalitsus ootab.

Mark Roberts

hs Druck

Canon korraldas meie ruumides Essential Business Builderi koolituse printimise isikupärastamise kohta. Kõrgtasemel suunised aitasid tõepoolest kogu meeskonnal aru saada tehnoloogia potentsiaalist ja tunda end kindlana nii töö kui ka klientidele nende võimaluste turustamise suhtes.

Helmut Hörmanseder, asutajaliige

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Tänu koostööle Canoniga oli meil võimalik luua suhteliselt kiiresti kasvav märkide osakond.

Adrie Hoogeveen, ettevõtte juhataja

Kahle

DWF-logo.jpg

Ehkki tehnoloogia on muidugi oluline, ei olnud see ainus põhjus, miks Canoni valisin. Meie puhul kujunes otsustavaks seadmetele lisanduv teenuste pakett, mis sisaldab järelhooldust, koolitusi ja tuge. Varasemast kogemusest teadsin, et nad teevad meiega koostööd, et tagada meile printimislahendus, mis muudab meie äritegevust.

Dan Batek, tehnoloogia- ja finantsvaldkond, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Investeering Canoni mustvalgesse tootmistrükipressi imagePRESS 1135 ja suure võimsusega virnastajasse hakkas ennast kohe ära tasuma suure tootlikkuse tõusu näol.

Daniel Sánchez, juhataja

Marne Drukkers

Suureformaadiliste plakatite käsitsi kokkuvõtmine nõuab palju aega ja raha, seega otsustasime otsida paremat lahendust.

Guus Sligter, ettevõtte juhataja

Maya Vik

Suure osa oma edust võlgneme Canoni pakutud suurepärasele professionaalsele tasemele ja toele. Canoni tootmiskvaliteet on väga kõrge ning on lausa suurepärane, et meil on partner, kes suudab vastata kõikidele selle ristmeedia projekti vajadustele.

Pål Laukli, professionaalne fotograaf

Printondemand-worldwide

Tõhusus on muidugi võtmetähtsusega, kuid äärmiselt oluline on ka töökindlus. Mõni seade võib olla tõesti suurepäraste omadustega, aga sellest pole kuigi palju kasu, kui 10% ajast kulub remondiks. Canoniga ei ole meil seda probleemi olnud. Isegi kui mõnes seadmes tekib tõrge, lahendavad hooldusteenistuse töötajad selle vähem kui kahe tunniga.

Andy Cork, tegevjuht, Printondemand-worldwide

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Canoni toega on Pulp Grafisk kahekordistanud oma suureformaadilise printimise võimsust ega kasuta printimistööde tegemiseks enam kolmandatest osapooltest teenuseosutajaid.

Terje Gulbrandsen

Ritz

DWF-logo.jpg

Canoni nõuanded, mis esitati Business & Innovation Scani ja müügipakkumise kaudu, osutasid vajadusele rakendada strateegilisemat lähenemisviisi meie ettevõtte ümberkujundamisele.

Kurt Habersatter, tegevjuht

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Tänu partnerlusele Canoniga on ristmeedia nüüd suur osa meie pakutavatest teenustest ja meie kliendikampaaniad on mõõdetavamad.

Remo Martin, tegevjuht

Spazio81

Kuna pakume laia teenustevalikut, oleme loonud ulatusliku ja mitmekülgse kliendibaasi, kes on väga usaldusväärne ja põnevil meiega koostöö tegemisest. See tõstab meie globaalset mainet ning praegu tuleb meile tellimusi ka väga kaugelt, näiteks USA-st ja Hiinast.

Alessandro Locatelli, tegevdirektor

The Print Foundry

Koostöö Canoniga on kulgenud suurepäraselt. Me küsime neilt tihti uute ideede kohta arvamust ning arutame võimalikke uusi tooteid ja võimalusi imagePROGRAF-ide kasutamiseks. Kui meil abi vaja on, saabuvad nad alati kiiresti.

Renato Tavares, asutaja

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.