Tööle

Haridusega seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

Colchester Institute

Oleme väga rahul Canoni soovitatud metoodikaga Managed Print Services ning Canoni projektitiimi professionaalsusega ja nende tiheda partnerlusega meie projektitiimiga.

Gary Horne, rektori asetäitja finants- ja majandusvaldkonnas

Francis Combe Academy

DWF-logo.jpg

Canon oli esimene tarnija, kes keskendus tõeliselt meie vajadustele ning tegi ettepanekuid meie pikaajalise visiooni realiseerimiseks.

Chris Turton – e-tegevuse juht

Kepleri Ülikool

kepler-logo

Tegime Canoniga koostööd, et leida meie tudengite pakilistele probleemidele lahendus, mis meie igapäevategevust võimalikult vähe häiriks.

Alexander Freischlager, haldusosakonna juhataja

Nottinghami Ülikool

Meie ülikool uurib uusimat tehnoloogiat nagu 3D-printimine. Canoni lahendus on olnud fantastiline – suudame toota peeneid, delikaatseid mudeleid, mida arhitektuuri üliõpilased vajavad.

John Morgan, arhitektuuri dotsent

Glasgow' Ülikool

DWF-logo.jpg

Eeldatavalt säästetakse 5-aastase projekti käigus üle 5,5 miljoni naela, mis on fenomenaalne.

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.