Screentec näitab maailma kõigis värvides

Lõuna-Walesis baseeruv Screentec koges turu muutumist – kliendid nägid, et trükk ei ole enam piiratud suurtele mahtudele ja piiratud värvivalikule, vaid et võimalik on tellida piiramatutes toonides väikesetiraažilisi eridisainiga tooteid. Tipus püsimise võtmeks oli digitaaltrüki maailma kiire omaksvõtmine.

Olles lisanud oma seadmeparki kaks suureformaadilist printerit Océ Arizona, on Screentec suurendanud käivet rohkem kui 40 protsenti, laienenud veebimüügi valdkonda ning töötanud välja unikaalseid viise digitaaltrüki, võrktrüki ja litograafia kombineerimiseks, et pakkuda klientidele senikujuteldamatut valikut tooteid ja teenuseid. Screenteci jaoks on väga oluline, et alates Canoni digitaalprinterite kasutuselevõtmisest ei ole ühegi kliendi tähtaega ületatud.

screentec-image1
screentec-image2

„Võin iseloomustada Canoni kliendiks olemist ühe sõnaga: „kergendustunne”. Kõik on praktiliselt laitmatu – alates nende seadmete töökindlusest ja paindlikkusest kuni klienditeenindajate ja inseneride pakutava teeninduse ja toe kvaliteedini.”

Darren James, tegevjuht