Sanders Group meelitab Canoni UV-tasaprinteritega uut kliendibaasi

1985. aastal magnet-trükimaterjalide impordi ning trükikodadele, disaineritele ja reklaamiagentuuridele müügiga alustanud ettevõttest sai peagi maailmas juhtiv elastsete magnetmaterjalide tootja ja levitaja, kelle klientideks on nii suured jaemüügiketid kui ka märgitootjad.

1998. aastal toimunud ülevõtmine Marco de Werti poolt, kes on praegu ettevõtte tegevjuht, ning 2009. aastal toimunud ärimudeli radikaalne ümberkujundamine ja uue Canoni UV-tasaprinteritehnoloogia kasutuselevõtmine andsid Sanders Groupile kiiresti uue suuna, mida iseloomustab ettevõtte kindlustamine tulevikumuutuste vastu, teenuste mitmekesistamine kõrge kasumimarginaaliga tellimuste ligimeelitamiseks ning trükitud magnettoodete tootmisprotsessi fundamentaalne muutmine.

Sanders-image1
Sanders-image2

„Océ Arizonas oli meie ettevõtte jaoks pöördelise tähendusega. Rahanduskriisi ajal lõpetasid paljud teised ettevõtted tegevuse, kuid need seadmed võimaldasid meil väiksema käibega ikkagi kasumit teenida. Käive küll vähenes, aga kasumimarginaal suurenes, kuna meil oli võimalus müüa suurema lisandväärtusega tooteid. Meil õnnestus leida turul nišš, kus nõuti lühemaid ringlusaegu, erirakendusi ja loovaid lahendusi.”

Marco de Wert, tegevjuht