Projectcolor leiab oma tee innovaatiliste ja mitmekesiste esindustrükiste alal

1978. aastal värvireprograafikakojana asutatud Projectcolor BV on tänapäeval tunnustatud tegija, kes varustab maailma juhtivaid brände kvaliteetsete suureformaadiliste digitaaltrükistega. Projectcolor toodab trükiseid mitmesugustesse rakendustesse, kasutades suurt valikut digitaalseid suureformaadilisi printereid ja prindimaterjale ning tulles toime pingsate tähtaegade ja rangeimate kvaliteedinõuetega.

Tihedas koostöös Canoni töövoospetsialistidega on Projectcolor leidnud sobiva võrgupõhise töövoolahenduse, mis on projekteeritud lähtuvalt tarkvarast Onyx Thrive. Nende tõeliselt terviklik PDF-töövoog hõlmab kõike digitaalfailide esitamisest värvihalduse, printimise ja lõikamiseni.

projectcolor-image1
projectcolor-image2

„Ettevõtjatel ei ole tootmiseks enam vaja mitut sõltumatut RIP-tööjaama ja printerit. Lisaks – kuna Onyx Thrive põhineb Adobe PDF Print Engine'il, võime koos oma klientidega olla täiesti kindlad, et keerulised graafilise disaini elemendid, sh läbipaistvuskihid, segatud värviruumid ja üksikvärvid rasteriseeritakse õigesti.”

Norman Scheffer, juhataja