Tööle

Graafiliste kujutistega seotud edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.


Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Järgmised sammud

BD&H

Pärast eri tootjate võimaluste uurimist oli meile selge, et Océ seadmed pakuvad parimat tootmiskiirust ja pildikvaliteeti konkurentsivõimelise hinnaga. Canoni tehniline tugi ja uusim Océ tehnoloogia teevad meist turul tõeliselt arvestatava loovtegija.

James Fox, juhataja

Polomnis

Vana printeri asendamine Arizonaga oli tingitud meie vana printeri tindi kleepumisega seotud probleemidest.

Job ten Doeschate, ettevõtte juhataja

Sanders Group

Océ Arizonas oli meie ettevõtte jaoks pöördelise tähendusega. Rahanduskriisi ajal lõpetasid paljud teised ettevõtted tegevuse, kuid need seadmed võimaldasid meil väiksema käibega ikkagi kasumit teenida. Käive küll vähenes, aga kasumimarginaal suurenes, kuna meil oli võimalus müüa suurema lisandväärtusega tooteid. Meil õnnestus leida turul nišš, kus nõuti lühemaid ringlusaegu, erirakendusi ja loovaid lahendusi.

Marco de Wert, tegevjuht

Screentec

Võin iseloomustada Canoni kliendiks olemist ühe sõnaga: „kergendustunne”. Kõik on praktiliselt laitmatu – alates nende seadmete töökindlusest ja paindlikkusest kuni klienditeenindajate ja inseneride pakutava teeninduse ja toe kvaliteedini.

Darren James, tegevjuht

Von Hagen

Océ Arizona pakub kõike vajalikku: mõõtmeid, tootlikkust ja mitmekülgsust väga erinevatele elastsetele ja jäikadele materjalidele printimiseks. See tähendab, et saame pakkuda klientidele palju kulutõhusamat ja kiiremat viisi tahvlite printimiseks. Nüüd, kus on võimalik printida kõigile pindadele, saame teostada praktiliselt iga mõtte.

Von Hagen

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.