Koostöös Canoniga värvib Stalfors tuleviku kliendikommunikatsioonimaterjale

Kliendikommunikatsiooni haldusteenuste osutaja Stralfors omab trükitööstuses pikaajalist kogemust. Alates trükikojana tegevuse alustamisest Rootsis Ljungby linnas 1919. aastal on ettevõte kasvanud ja arenenud. Täna tegutseb ta juba seitsmes riigis – Taanis, Soomes, Prantsusmaal, Norras, Poolas, Rootsis ja Ühendkuningriigis.
Kiiresti areneval kommunikatsioonimaastikul tegutsedes arendab ja müüb ettevõte innovaatilisi kommunikatsioonilahendusi, mis pakuvad ettevõtetele võimalust luua klientidega tugevamaid ja isiklikumaid sidemeid. Nende lahenduste üheks oluliseks alustalaks on ettevõtte „valge lehe” lahendus, mis võimaldab klientidel sihitud ja kohandatud kommunikatsioonitrükiseid kulutõhusamalt ja dünaamilisemalt trükkida, trükkides igale trükisele kogu vajaliku teabe juba esimesel läbimisel.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

„Suurem osa meie klientidest kasutab nüüdseks üherajalist tootmist. ColorStreami võimekused aitavad neil ka ühel rajal enamat teha, näiteks lisada dünaamilistele sõnumitele digitaalseid pilte. Nende jaoks on oluline pakkuda oma klientidele paremat ja asjakohasemat teavet.”  Tony Plummer, UK tegevjuht, Stralfors