Tööle

Kaubandusliku trüki edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.

Järgmised sammud

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canoni lähenemisviis meie ettevõtte eesmärkide saavutamisele on kooskõlas meie metoodikaga – me hindame seda väga. Sellel on võtmeroll meie võimalikes tulevastes investeeringutes. Oleme senise koostööga Canoniga väga rahul ning loodame koostööd veel kaua jätkata.

Andre Philpot, tegevjuhi asetäitja

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Suurem osa meie klientidest kasutab nüüdseks üherajalist tootmist. ColorStreami võimekused aitavad neil ka ühel rajal enamat teha, näiteks lisada dünaamilistele sõnumitele digitaalseid pilte. Nende jaoks on oluline pakkuda oma klientidele paremat ja asjakohasemat teavet.

Tony Plummer, UK tegevjuht

TJ International

TJI-hero1

Selle tehnoloogia ja töövoo mõju meie tootlikkusele on arvestatav; nüüd kulub pehmete köidete valmimiseks vaid 24 tundi ja kõvaköidete valmimiseks 48 tundi. Ilma Canoni oskuste, erialateadmiste ja konsultatsiooniteenusteta oleks see olnud võimatu.

Angus Clark, tegevjuht

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.