Edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Alates uute tuluvoogude loomisest graafilise kunsti jaoks ning lõpetades printimisega seotud kulude vähendamisega kohaliku riigiasutuse jaoks – meie kliendid selgitavad Canoniga koostöö tegemise eeliseid.

Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.

Kõik edulood

ABC- Hero1

ABC Imaging

"Tänu Océ PRISMA töövoole ja Canoni imagePRESS tehnoloogiale on meie tegevus senisest palju tõhusam ja kasum kõrgem, kuna tootlikkus on tõusnud 50% ja kulud vähenenud 30%."

Ray Hawkins, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Al-Amiriya Printing Press

"We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding."

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Watch the video

DWF-logo.jpg

Alfa Laval

"Nüüd nähakse printimistööde puhul printimisosakonda välistest alternatiividest kasumlikuma ja kulutõhusamana."

Jørgen Beck-Jørgensen, trükitootmisjuht

Lugege tervet lugu

Antonius Hypercare

"Canoni võrgukaamera paigaldamine oli fantastiline otsus nii kvaliteedi kui ka mõju poolest, mida nad on meie igapäevatööle avaldanud. Tulemused avaldusid kohe."

René Groot, juhataja

Lugege tervet lugu

AH-Hero1

Armstrong Watson

"Enne mis tahes soovituste tegemist töötas Canon kõvasti, et teha koostööd organisatsioonidega ja selgitada välja täiustamist vajavad aspektid ning parim viis täiustuste läbiviimiseks. Oma klientide ettevõtetest aru saamine on meie jaoks oluline filosoofia ning tundsime end väga kindlalt, kui Canon oli meie partner."

David Clarkson, kommertsdirektor

Lugege tervet lugu

Barry Callebaut

"Canon aitas meil võtta kasutusele globaalse lähenemisviisi printimisele. Canon aitas meil vaid ühe liigutusega organisatsiooni kogu maailmas ümber kujundada."

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

BD&H

"Pärast eri tootjate võimaluste uurimist oli meile selge, et Océ seadmed pakuvad parimat tootmiskiirust ja pildikvaliteeti konkurentsivõimelise hinnaga. Canoni tehniline tugi ja uusim Océ tehnoloogia teevad meist turul tõeliselt arvestatava loovtegija."

James Fox, juhataja

Lugege tervet lugu

Beiersdorf

"See pakub enamat kui ajasääst – see on ümber kujundanud meie tööviisi."

Papanikolaou Zina, turundus

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

BM Druck

"Pidasime läbirääkimisi paljude tarnijatega, kuid Canon paistis silma – meil on selle tarnijaga juba pikki aastaid väga hea partnerlus olnud."

Rene Cassis, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Borealis AG

"Meie eesmärk oli minna sujuvalt üle standardiseeritud ja täiesti võrgupõhisele prindikeskkonnale. Selle peamiseks põhjuseks oli soov pakkuda meie kasutajatele tsentraliseeritumat kliendituge ning säästa hooldus- ja tugikuludelt."

Jacky Cillen, infotehnoloogia ja süsteemide (IT&S) tiimi juht

Lugege tervet lugu

borealis
British-image1

British Library

"Canoni kvaliteetsed võrgukaamerad avaldavad meile nii palju muljet, et plaanime suurendada kaamerate arvu 400 kaamerani."

Bhanu Goud, turvasüsteemide juht

Lugege tervet lugu

Cavelti

"Canon analüüsis kõiki meie ettevõtte tegevusalasid, et leida võimalusi meie mitmekanalilise lähenemisviisi täiustamiseks."

Marcel Bieri, trükieelse tegevuse ja digitaalmeedia juht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

Clive Booth

"Väljatrüki käes hoidmine pakub erilist tunnet. Kunstiteoseid ostetakse ikka lõuendil. Fotograafiaga on samamoodi – fotosid tahetakse osta paberkujul, mitte digitaalsena, sest nii saab neid käes hoida ja teistmoodi kogeda. See on peamine põhjus, miks ma printerisse investeerisin."

Clive Booth

Lugege tervet lugu

Colchester Institute

"Oleme väga rahul Canoni soovitatud metoodikaga Managed Print Services ning Canoni projektitiimi professionaalsusega ja nende tiheda partnerlusega meie projektitiimiga."

Gary Horne, rektori asetäitja finants- ja majandusvaldkonnas

Lugege tervet lugu

ABC- Hero1

Documenteam

"Väiksete töötsüklitega ei ole ökonoomne tootmine ofsettrükis võimalik. Samas on teatud töötsüklisuurused tooneripõhiste süsteemidega trükkimisel liiga kulukad."

Thorsten Bischof

Lugege tervet lugu

Druck and Medien

"MSP peamine eesmärk on täita klientide nõudmisi võimalikult täpselt. Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. Usume, et üleminek digitaalsele tindipritsprintimisele võimaldab meil käia kaasas turul praegu ja tulevikus toimuva innovatsiooniga. Canon on algusest peale olnud meile hea partner, aidates leida parimat tulevikustrateegiat ja rakendada õiget lahendust. Partnerina annab Canon meile kindluse, et oleme tulevikuks valmis!"

Markus Stricker

Lugege tervet lugu

DM-hero1.jpg
DWF-logo.jpg

DWF

"Canon võttis aega meie ettevõtte ainulaadsete vajaduste ja visiooni tundmaõppimiseks. Nende pakutud konsultatsioon aitas meil välja selgitada valdkonnad, kus tehnoloogia aitaks meil nutikamalt töötada."

Janice Moores, teenuste- ja hankejuht

Lugege tervet lugu

East Lothian Council

"Meil oli olemas idee, kuhu soovisime areneda, kuid me ei teadnud täpselt, kuidas seda saavutada. Canoni kogemus erinevate lahenduste pakkumisel teistele klientidele tõepoolest aitas meil jõuda õige lahenduseni."

Julie Caughey, finantsjuht

Lugege tervet lugu

EH Booth & Co Ltd

"Kuna meie eesmärk on teha igal võimalusel koostööd kohalike tarnijatega, esitatakse meie poodidele väga erinevaid arveid alates käsitsi täidetud arveblankettidest ja mitmeleheküljelistest paberarvetest kuni elektrooniliste arveteni. Uus arvete töötlemise süsteem pakub Boothsile võimsaid vahendeid selliste arvete töötlemiseks ning paremat ülevaadet meie ettevõttes ringlevatest arvetest."

Steve Sumner, finantsjuht

Lugege tervet lugu

Elwe

"Arizona 660XT tähendab, et suudame vältida järeleandmisi kvaliteedi ja tootmisaja osas. Suudame pakkuda müügikohamaterjale suures mahus konkurentsivõimeliste hindadega."

Kirsten van Brummen, Elwe erikampaaniad

Lugege tervet lugu

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Enfieldi omavalitsus

"Canoniga koostööd tehes oleme astunud olulisi samme osakonna positsiooni kaitsmise kindlustamiseks ja kasvu toetamiseks tulevikus."

Lugege tervet lugu

Eureco-Pharma BV

"Kuni eelmise aastani olin aktsepteerinud andmelehtede printimise sisse tellimisega seonduvad puudused ning ei uurinudki muid võimalusi. Kuid pärast Canoni töötajaga vestlemist hakkasin aru saama võimalikest kasudest."

Jan de Kreij, tegevdirektor ja omanik

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

Evercore

"Varahaldusettevõttena kuulub asja juurde see, et kaubamärgi terviklikkus peab olema laitmatu usalduse tekitamiseks nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool seda. Canon on etendanud nimetatud terviklikkuse hoidmisel võtmerolli."

Vanessa O’Reilly, turundusjuht

Lugege tervet lugu

Eyes on Media

"Arizona seadmete pildikvaliteet ja nende paljud rakendusvõimalused on meie fotoprintimisteenust oluliselt täiustanud ning aidanud meil uusi kliente võita. Meie jaoks oli väga meeldiv üllatus, kui World Press Photo, keda me oleme aastaid imetlenud, meiega kontakteerus. Teame, et Canoni ja Arizona toel tuleme näituse kõrgete nõuetega toime."

Martin Minoli, ettevõtte omanik

Lugege tervet lugu

Falquon

"Canon on meid tublisti toetanud, et saaksime värvihaldustöövoo rakendusest ONYX maksimaalselt kasu. See on meie jaoks töövoo lahutamatu osa – tänu sellele on meie Océ Arizona väljatrükkide kvaliteet nüüd esmaklassiline."

Martin Prager, juhataja, Falquon

Lugege tervet lugu

FC Dordrecht

"Soovisime alati kvaliteetseid pilte jäädvustada, eriti nendes staadioni osades, kus valgust on minimaalselt. Tundsime, et üleminek analoogselt digitaalsele oli ainuke võimalus seda saavutada."

Jacques de Zeeuw, turbejuht

Lugege tervet lugu

FC-hero1

Formara

"Canon tegi algusest peale Formaraga tihedat koostööd, aidates meil tuvastada õiget vajaduspõhist lahendust. Seejärel andis Canon meile kõikehõlmava ülevaate lahenduse sobivusest ja sellest, kuidas see ettevõttele kasu toob. Lõpuks paigaldas Canon seadmed ja koolitas töötajad välja – üleminek oli sujuv ja tõstis tootlikkust."

Freddie Kienzler, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Francis Combe Academy

"Canon oli esimene tarnija, kes keskendus tõeliselt meie vajadustele ning tegi ettepanekuid meie pikaajalise visiooni realiseerimiseks."

Chris Turton – e-tegevuse juht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg
FT-hero1

FT Solutions

"Neisse tipptehnoloogilistesse digitaalsetesse trükilahendustesse investeerimine on meie tulevase edu jaoks kriitilise tähtsusega. Seni on nii FT Solutions kui ka meie kliendid väga rahul senisest parema kvaliteedi ja paindlikkusega."

Tom Gurd, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Gary Knight

"Mul on see printer nüüd juba kuus aastat ja ma ei mõtleks ealeski mõne teise ostmise peale. See teeb täpselt seda, mida ma soovin, ning annab äärmiselt kvaliteetseid ja ühtlaseid tulemusi. Olen sellega väga rahul – tõepoolest, see on vist mu lemmikseade üldse."

Gary Knight

Lugege tervet lugu

GEV

"Soovisin midagi vastupidavat, lihtsasti kasutatavat ja meie vajadustele vastavat. Saadaval on mitmeid hea disainiga mudeleid, kuid mul on väike seitsmest töötajast koosnev ettevõte, mille puhul ei tasu mõni dokumendihalduslahendus end kunagi ära."

Friedrich Staller, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Hertsmere'i omavalitsus

"Canon näitas pühendumust meie pikaajalisele strateegiale, selgitades üksikasjalikult, kuidas digitaalne printimine saaks aidata meil tegutseda kulusid säästes kiiruse, paindlikkuse ja kõrge kvaliteediga, mida omavalitsus ootab."

Mark Roberts

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

hs Druck

"Canon korraldas meie ruumides Essential Business Builderi koolituse printimise isikupärastamise kohta. Kõrgtasemel suunised aitasid tõepoolest kogu meeskonnal aru saada tehnoloogia potentsiaalist ja tunda end kindlana nii töö kui ka klientidele nende võimaluste turustamise suhtes."

Helmut Hörmanseder, asutajaliige

Lugege tervet lugu

Imagination

"Oleme nii mitmel alal kasu saanud. Printimisega seotud kulud on märgatavalt vähenenud, mis mõjutab oluliselt meie üldpilti. Meil on märksa vähem seadmeid ning need on paindlikumad ja vastupidavamad, samuti on õiged seadmed õigetes kohtades. Saame nüüd printimiskulud täpselt üle vaadata ning toodame oma klientidele kvaliteetsete värvidega väljaprinte."

Sue Chick, projektijuht

Lugege tervet lugu

ipack-logo

I-Pack

"Meie eesmärk suurendada mahte 2015. aasta lõpuks 25% ja 2016. aastaks veel 15% Tänu Canoni abile ja tehnoloogiale oleme teel oma eesmärkide saavutamise suunas."

Atle Andreassen, asutaja

Lugege tervet lugu

Jetsign

"Tänu koostööle Canoniga oli meil võimalik luua suhteliselt kiiresti kasvav märkide osakond."

Adrie Hoogeveen, ettevõtte juhataja

Lugege tervet lugu

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Kahle

"Ehkki tehnoloogia on muidugi oluline, ei olnud see ainus põhjus, miks Canoni valisin. Meie puhul kujunes otsustavaks seadmetele lisanduv teenuste pakett, mis sisaldab järelhooldust, koolitusi ja tuge. Varasemast kogemusest teadsin, et nad teevad meiega koostööd, et tagada meile printimislahendus, mis muudab meie äritegevust."

Dan Batek, tehnoloogia- ja finantsvaldkond, KAHLE

Lugege tervet lugu

Kepleri Ülikool

"Tegime Canoniga koostööd, et leida meie tudengite pakilistele probleemidele lahendus, mis meie igapäevategevust võimalikult vähe häiriks."

Alexander Freischlager, haldusosakonna juhataja

Lugege tervet lugu

kepler-logo

Kuttab Publishing

"Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE"

Jamal Alshehhi, Founder

Read the full story

KnowledgePoint

"Canoni lähenemisviis meie ettevõtte eesmärkide saavutamisele on kooskõlas meie metoodikaga – me hindame seda väga. Sellel on võtmeroll meie võimalikes tulevastes investeeringutes. Oleme senise koostööga Canoniga väga rahul ning loodame koostööd veel kaua jätkata."

Andre Philpot, tegevjuhi asetäitja

Lugege tervet lugu

KP-Hero1

Kyas Photography

"imagePROGRAF toetab stuudio kasvu. Saame paremaid ja suuremahulisemaid töid ning mis kõige tähtsam – projekte, mis meile huvi pakuvad. Seadme kasutamine annab meile lisaaega, et saaksime nüüd optimaalselt keskenduda personaliseeritud portfooliote loomisele iga kliendi projekti jaoks, luues, parandades ja täiustades oma fotosid hoolikalt, et need oleksid võimalikult head."

Jörg Kyas, Kyas Photography

Lugege tervet lugu

Londoni Newhami linnaosa

"Kaugdiagnostika ja -hooldus on IT-s tavaline ning usume, et sarnane lähenemine võib ka meie printimistööde puhul märkimisväärselt kasulik olla. Lisaks teadsime ka, et saaksime siis paremini oma printimise kasutamisest aru, mis aitaks meil omakorda tulevast printimisstrateegiat kujundada."

Gary Sussex, IKT-teenuste juht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

Leedsi linnavalitsus

"Meie jaoks oli esikohal nutika lahenduse rakendamine, mis hoiaks kokku linnavalitsuse raha ja säästaks meie kõigi aega."

Kirsty McCarthy, hallatavate printimisteenuste juht

Lugege tervet lugu

LO Media

"Canonilt ja iseseisvatelt koolitustelt saadud teadmisi rakendades suudame pakkuda kõrge kvaliteediga digitaalseid teenuseid ning meil on olemas strateegilisemaks mõtlemiseks vajalik nägemus ja kannatlikkus."

Lars Langbo, tootmisjuht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Mailing Andalucia

"Investeering Canoni mustvalgesse tootmistrükipressi imagePRESS 1135 ja suure võimsusega virnastajasse hakkas ennast kohe ära tasuma suure tootlikkuse tõusu näol."

Daniel Sánchez, juhataja

Lugege tervet lugu

Marne Drukkers

"Suureformaadiliste plakatite käsitsi kokkuvõtmine nõuab palju aega ja raha, seega otsustasime otsida paremat lahendust."

Guus Sligter, ettevõtte juhataja

Lugege tervet lugu

Parr-Hero1

Martin Parr

"Canoni abiga reprodutseerime Martini fotosid pilkupüüdval viisil nii meie Londoni stuudios kui ka pop-up-stuudiotes üle maailma – nii tagame, et tema töö jääb kestma."

Louis Little, trükitootmisjuht

Lugege tervet lugu

Maya Vik

"Suure osa oma edust võlgneme Canoni pakutud suurepärasele professionaalsele tasemele ja toele. Canoni tootmiskvaliteet on väga kõrge ning on lausa suurepärane, et meil on partner, kes suudab vastata kõikidele selle ristmeedia projekti vajadustele."

Pål Laukli, professionaalne fotograaf

Lugege tervet lugu

nama-hero1

Nama d.d. Ljubljana

"Oleme uue valvesüsteemiga väga rahul. Alates selle paigaldamisest on meil õnnestunud poevarguste arvu oluliselt vähendada ning arvame, et meil õnnestub seda veelgi vähendada. Süsteemi on lihtne kasutada ning see on aidanud meil klientidega paremini sidestuda ja neile paremini müüa."

Branka Jerala, turundusdirektor

Lugege tervet lugu

Nottinghami Ülikool

"Meie ülikool uurib uusimat tehnoloogiat nagu 3D-printimine. Canoni lahendus on olnud fantastiline – suudame toota peeneid, delikaatseid mudeleid, mida arhitektuuri üliõpilased vajavad."

John Morgan, arhitektuuri dotsent

Lugege tervet lugu

online-repro-hero1

Online Reprographics

"Canonil oli algusest peale meisse usku ning me võtame oma kliendisuhetes Canonilt selles osas eeskuju."

John Foy, asutaja

Lugege tervet lugu

Orange Business Services

"Canon mitte ainult ei omanud meile vajalikku tõestatud pädevust mobiilse printimise alal, vaid globaalse ettevõttena olime teadlikud, et Canonil on võimalik meid toetada ka väljaspool Ühendkuningriiki."

Nick Jones, Põhja- ja Lääne-Euroopa kinnisvara ja rajatiste haldamise juht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

PCS

"Peame Canoniga pidevat dialoogi meie teenuste edendamiseks."

Asad Butt, trükijuht

Lugege tervet lugu

Polomnis

"Vana printeri asendamine Arizonaga oli tingitud meie vana printeri tindi kleepumisega seotud probleemidest."

Job ten Doeschate, ettevõtte juhataja

Lugege tervet lugu

Printondemand-worldwide

"Tõhusus on muidugi võtmetähtsusega, kuid äärmiselt oluline on ka töökindlus. Mõni seade võib olla tõesti suurepäraste omadustega, aga sellest pole kuigi palju kasu, kui 10% ajast kulub remondiks. Canoniga ei ole meil seda probleemi olnud. Isegi kui mõnes seadmes tekib tõrge, lahendavad hooldusteenistuse töötajad selle vähem kui kahe tunniga."

Andy Cork, tegevjuht, Printondemand-worldwide

Lugege tervet lugu

Pulp Grafisk

"Canoni toega on Pulp Grafisk kahekordistanud oma suureformaadilise printimise võimsust ega kasuta printimistööde tegemiseks enam kolmandatest osapooltest teenuseosutajaid."

Terje Gulbrandsen

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

RDaSH

"Canon oli pakkumise tegemisel väga siiras ning kirjeldas meile täpselt DSF-i pakutavaid võimalusi ja prognoositavaid eeliseid."

Lisa Grandcourt, haldusjuht

Lugege tervet lugu

Replay Studio

"Canon on alati olnud meie ideedele hea proovikivi, pakkudes vajadusel ekspertnõuandeid. Nad kuulavad meid tähelepanelikult ning teavad täpselt, kuidas meie ettevõttele konkurentsieelis anda."

Andy Halasz, juhataja

Lugege tervet lugu

Replay-logo
DWF-logo.jpg

Ritz

"Canoni nõuanded, mis esitati Business & Innovation Scani ja müügipakkumise kaudu, osutasid vajadusele rakendada strateegilisemat lähenemisviisi meie ettevõtte ümberkujundamisele."

Kurt Habersatter, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Rohner Spiller

"Tänu partnerlusele Canoniga on ristmeedia nüüd suur osa meie pakutavatest teenustest ja meie kliendikampaaniad on mõõdetavamad."

Remo Martin, tegevjuht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

Sanders Group

"Océ Arizonas oli meie ettevõtte jaoks pöördelise tähendusega. Rahanduskriisi ajal lõpetasid paljud teised ettevõtted tegevuse, kuid need seadmed võimaldasid meil väiksema käibega ikkagi kasumit teenida. Käive küll vähenes, aga kasumimarginaal suurenes, kuna meil oli võimalus müüa suurema lisandväärtusega tooteid. Meil õnnestus leida turul nišš, kus nõuti lühemaid ringlusaegu, erirakendusi ja loovaid lahendusi."

Marco de Wert, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Sarab Entreprenad AB

"See muutis meie tööviisi. Saabuvad arved sorteeritakse tõhususega, mis enne oli kujuteldamatu. Nüüd on mul rohkem aega töötajate ja klientidega projektide juures nõu pidada."

Johan Selenius Rosengren, ettevõtte juhataja

Lugege tervet lugu

Sarab-Entreprenad

Screentec

"Võin iseloomustada Canoni kliendiks olemist ühe sõnaga: „kergendustunne”. Kõik on praktiliselt laitmatu – alates nende seadmete töökindlusest ja paindlikkusest kuni klienditeenindajate ja inseneride pakutava teeninduse ja toe kvaliteedini."

Darren James, tegevjuht

Lugege tervet lugu

Spazio81

"Kuna pakume laia teenustevalikut, oleme loonud ulatusliku ja mitmekülgse kliendibaasi, kes on väga usaldusväärne ja põnevil meiega koostöö tegemisest. See tõstab meie globaalset mainet ning praegu tuleb meile tellimusi ka väga kaugelt, näiteks USA-st ja Hiinast."

Alessandro Locatelli, tegevdirektor

Lugege tervet lugu

Staples

"Vajasime nõustavat lähenemist, et saada aru oma klientide perspektiividest. Vajasime lahendust ja strateegiat, kuid ei leidnud neid enne, kui meile tutvustati Canoni äriteenuseid."

Richard Houppermans, äriteenuste juht

Lugege tervet lugu

Stralfors UK

"Suurem osa meie klientidest kasutab nüüdseks üherajalist tootmist. ColorStreami võimekused aitavad neil ka ühel rajal enamat teha, näiteks lisada dünaamilistele sõnumitele digitaalseid pilte. Nende jaoks on oluline pakkuda oma klientidele paremat ja asjakohasemat teavet."

Tony Plummer, UK tegevjuht

Lugege tervet lugu

Stralfors-Hero1

The Print Foundry

"Koostöö Canoniga on kulgenud suurepäraselt. Me küsime neilt tihti uute ideede kohta arvamust ning arutame võimalikke uusi tooteid ja võimalusi imagePROGRAF-ide kasutamiseks. Kui meil abi vaja on, saabuvad nad alati kiiresti."

Renato Tavares, asutaja

Lugege tervet lugu

The Student Hotel

"Canon on meid mitmeti toetanud – mitte ainult oma kvaliteetsete kaamerate, vaid ka suurepärasel tasemel toega enne ostu tegemist. Meil oli võimalik luua lahendus, mida on meie meeskonnal lihtne kasutada ja mis vastab täpselt meie vajadustele"

Jan-Pieter Muis, majandusjuht

Lugege tervet lugu

student-hero1
TJI-hero1

TJ International

"Selle tehnoloogia ja töövoo mõju meie tootlikkusele on arvestatav; nüüd kulub pehmete köidete valmimiseks vaid 24 tundi ja kõvaköidete valmimiseks 48 tundi. Ilma Canoni oskuste, erialateadmiste ja konsultatsiooniteenusteta oleks see olnud võimatu."

Angus Clark, tegevjuht

Lugege tervet lugu

UKE

"Tänapäeval on printerite ja multifunktsionaalsete süsteemide tugi palju parem, kuna selle taga on Canoni eksperdid. Tulemusena saab meie IT-osakond keskenduda oma peamistele tööülesannetele. Veelgi enam, saame printida väiksemate kuludega kui kunagi varem."

Florian Benthin, töölauateenuste juht

Lugege tervet lugu

DWF-logo.jpg

Glasgow' Ülikool

"Eeldatavalt säästetakse 5-aastase projekti käigus üle 5,5 miljoni naela, mis on fenomenaalne."

Lugege tervet lugu

Van Dillewijn Group

"Meil on nüüd selge arusaam oma tasumata arvete süsteemist ning töötleme arveid 40% kiiremini kui varem. Canoni lahendus on vähendanud üldkulusid 30%, kuna säästsime raha viiviste maksmise pealt."

Bert Rijkmans, teabe- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja

Lugege tervet lugu

Volkswagen

"Kaks Canoni imagePRESS-seadet on täiuslik täiendus olemasolevatele offset- ja digitaalseadmetele. Need pakuvad tootlikkuse ja kvaliteedi vahelist tasakaalu, mis on täiuslik suurteks töömahtudeks. Samuti on suurenenud meie klientide nõudlus tähtsate tööde kiire ringluse järele."

Helmuth Oschmann, trükikoja juhataja

Lugege tervet lugu

Von Hagen

"Océ Arizona pakub kõike vajalikku: mõõtmeid, tootlikkust ja mitmekülgsust väga erinevatele elastsetele ja jäikadele materjalidele printimiseks. See tähendab, et saame pakkuda klientidele palju kulutõhusamat ja kiiremat viisi tahvlite printimiseks. Nüüd, kus on võimalik printida kõigile pindadele, saame teostada praktiliselt iga mõtte."

Von Hagen

Lugege tervet lugu