Tööle

Edulood

Siinkohal laseme oma klientidel rääkida. Alates uute tuluvoogude loomisest graafilise kunsti jaoks ning lõpetades printimisega seotud kulude vähendamisega kohaliku riigiasutuse jaoks – meie kliendid selgitavad Canoniga koostöö tegemise eeliseid.

Vaadake ja lugege allpool meie klientide lugusid ning avastage, kuidas Canoni lahendused on aidanud tõelisi ärilisi väljakutseid lahendada.

Järgmised sammud

Kõik edulood

ABC Imaging

ABC- Hero1

Tänu Océ PRISMA töövoole ja Canoni imagePRESS tehnoloogiale on meie tegevus senisest palju tõhusam ja kasum kõrgem, kuna tootlikkus on tõusnud 50% ja kulud vähenenud 30%.

Ray Hawkins, tegevjuht

Al-Amiriya Printing Press

We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding.

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Alfa Laval

DWF-logo.jpg

Nüüd nähakse printimistööde puhul printimisosakonda välistest alternatiividest kasumlikuma ja kulutõhusamana.

Jørgen Beck-Jørgensen, trükitootmisjuht

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canoni võrgukaamera paigaldamine oli fantastiline otsus nii kvaliteedi kui ka mõju poolest, mida nad on meie igapäevatööle avaldanud. Tulemused avaldusid kohe.

René Groot, juhataja

Armstrong Watson

Enne mis tahes soovituste tegemist töötas Canon kõvasti, et teha koostööd organisatsioonidega ja selgitada välja täiustamist vajavad aspektid ning parim viis täiustuste läbiviimiseks. Oma klientide ettevõtetest aru saamine on meie jaoks oluline filosoofia ning tundsime end väga kindlalt, kui Canon oli meie partner.

David Clarkson, kommertsdirektor

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon aitas meil võtta kasutusele globaalse lähenemisviisi printimisele. Canon aitas meil vaid ühe liigutusega organisatsiooni kogu maailmas ümber kujundada.

BD&H

Pärast eri tootjate võimaluste uurimist oli meile selge, et Océ seadmed pakuvad parimat tootmiskiirust ja pildikvaliteeti konkurentsivõimelise hinnaga. Canoni tehniline tugi ja uusim Océ tehnoloogia teevad meist turul tõeliselt arvestatava loovtegija.

James Fox, juhataja

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

See pakub enamat kui ajasääst – see on ümber kujundanud meie tööviisi.

Papanikolaou Zina, turundus

BM Druck

DWF-logo.jpg

Pidasime läbirääkimisi paljude tarnijatega, kuid Canon paistis silma – meil on selle tarnijaga juba pikki aastaid väga hea partnerlus olnud.

Rene Cassis, tegevjuht

Borealis AG

borealis

Meie eesmärk oli minna sujuvalt üle standardiseeritud ja täiesti võrgupõhisele prindikeskkonnale. Selle peamiseks põhjuseks oli soov pakkuda meie kasutajatele tsentraliseeritumat kliendituge ning säästa hooldus- ja tugikuludelt.

Jacky Cillen, infotehnoloogia ja süsteemide (IT&S) tiimi juht

British Library

British-image1

Canoni kvaliteetsed võrgukaamerad avaldavad meile nii palju muljet, et plaanime suurendada kaamerate arvu 400 kaamerani.

Bhanu Goud, turvasüsteemide juht

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon analüüsis kõiki meie ettevõtte tegevusalasid, et leida võimalusi meie mitmekanalilise lähenemisviisi täiustamiseks.

Marcel Bieri, trükieelse tegevuse ja digitaalmeedia juht

Clive Booth

Väljatrüki käes hoidmine pakub erilist tunnet. Kunstiteoseid ostetakse ikka lõuendil. Fotograafiaga on samamoodi – fotosid tahetakse osta paberkujul, mitte digitaalsena, sest nii saab neid käes hoida ja teistmoodi kogeda. See on peamine põhjus, miks ma printerisse investeerisin.

Clive Booth

Colchester Institute

Oleme väga rahul Canoni soovitatud metoodikaga Managed Print Services ning Canoni projektitiimi professionaalsusega ja nende tiheda partnerlusega meie projektitiimiga.

Gary Horne, rektori asetäitja finants- ja majandusvaldkonnas

Documenteam

ABC- Hero1

Väiksete töötsüklitega ei ole ökonoomne tootmine ofsettrükis võimalik. Samas on teatud töötsüklisuurused tooneripõhiste süsteemidega trükkimisel liiga kulukad.

Thorsten Bischof

Druck and Medien

DM-hero1.jpg

MSP peamine eesmärk on täita klientide nõudmisi võimalikult täpselt. Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis. Usume, et üleminek digitaalsele tindipritsprintimisele võimaldab meil käia kaasas turul praegu ja tulevikus toimuva innovatsiooniga. Canon on algusest peale olnud meile hea partner, aidates leida parimat tulevikustrateegiat ja rakendada õiget lahendust. Partnerina annab Canon meile kindluse, et oleme tulevikuks valmis!

Markus Stricker

DWF

DWF-logo.jpg

Canon võttis aega meie ettevõtte ainulaadsete vajaduste ja visiooni tundmaõppimiseks. Nende pakutud konsultatsioon aitas meil välja selgitada valdkonnad, kus tehnoloogia aitaks meil nutikamalt töötada.

Janice Moores, teenuste- ja hankejuht

East Lothian Council

Meil oli olemas idee, kuhu soovisime areneda, kuid me ei teadnud täpselt, kuidas seda saavutada. Canoni kogemus erinevate lahenduste pakkumisel teistele klientidele tõepoolest aitas meil jõuda õige lahenduseni.

Julie Caughey, finantsjuht

EH Booth & Co Ltd

Kuna meie eesmärk on teha igal võimalusel koostööd kohalike tarnijatega, esitatakse meie poodidele väga erinevaid arveid alates käsitsi täidetud arveblankettidest ja mitmeleheküljelistest paberarvetest kuni elektrooniliste arveteni. Uus arvete töötlemise süsteem pakub Boothsile võimsaid vahendeid selliste arvete töötlemiseks ning paremat ülevaadet meie ettevõttes ringlevatest arvetest.

Steve Sumner, finantsjuht

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Arizona 660XT tähendab, et suudame vältida järeleandmisi kvaliteedi ja tootmisaja osas. Suudame pakkuda müügikohamaterjale suures mahus konkurentsivõimeliste hindadega.

Kirsten van Brummen, Elwe erikampaaniad

Enfieldi omavalitsus

DWF-logo.jpg

Canoniga koostööd tehes oleme astunud olulisi samme osakonna positsiooni kaitsmise kindlustamiseks ja kasvu toetamiseks tulevikus.

Eureco-Pharma BV

Kuni eelmise aastani olin aktsepteerinud andmelehtede printimise sisse tellimisega seonduvad puudused ning ei uurinudki muid võimalusi. Kuid pärast Canoni töötajaga vestlemist hakkasin aru saama võimalikest kasudest.

Jan de Kreij, tegevdirektor ja omanik

Evercore

DWF-logo.jpg

Varahaldusettevõttena kuulub asja juurde see, et kaubamärgi terviklikkus peab olema laitmatu usalduse tekitamiseks nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool seda. Canon on etendanud nimetatud terviklikkuse hoidmisel võtmerolli.

Vanessa O’Reilly, turundusjuht

Eyes on Media

Arizona seadmete pildikvaliteet ja nende paljud rakendusvõimalused on meie fotoprintimisteenust oluliselt täiustanud ning aidanud meil uusi kliente võita. Meie jaoks oli väga meeldiv üllatus, kui World Press Photo, keda me oleme aastaid imetlenud, meiega kontakteerus. Teame, et Canoni ja Arizona toel tuleme näituse kõrgete nõuetega toime.

Martin Minoli, ettevõtte omanik

Falquon

Canon on meid tublisti toetanud, et saaksime värvihaldustöövoo rakendusest ONYX maksimaalselt kasu. See on meie jaoks töövoo lahutamatu osa – tänu sellele on meie Océ Arizona väljatrükkide kvaliteet nüüd esmaklassiline.

Martin Prager, juhataja, Falquon

FC Dordrecht

FC-hero1

Soovisime alati kvaliteetseid pilte jäädvustada, eriti nendes staadioni osades, kus valgust on minimaalselt. Tundsime, et üleminek analoogselt digitaalsele oli ainuke võimalus seda saavutada.

Jacques de Zeeuw, turbejuht

Formara

Canon tegi algusest peale Formaraga tihedat koostööd, aidates meil tuvastada õiget vajaduspõhist lahendust. Seejärel andis Canon meile kõikehõlmava ülevaate lahenduse sobivusest ja sellest, kuidas see ettevõttele kasu toob. Lõpuks paigaldas Canon seadmed ja koolitas töötajad välja – üleminek oli sujuv ja tõstis tootlikkust.

Freddie Kienzler, tegevjuht

Francis Combe Academy

DWF-logo.jpg

Canon oli esimene tarnija, kes keskendus tõeliselt meie vajadustele ning tegi ettepanekuid meie pikaajalise visiooni realiseerimiseks.

Chris Turton – e-tegevuse juht

FT Solutions

FT-hero1

Neisse tipptehnoloogilistesse digitaalsetesse trükilahendustesse investeerimine on meie tulevase edu jaoks kriitilise tähtsusega. Seni on nii FT Solutions kui ka meie kliendid väga rahul senisest parema kvaliteedi ja paindlikkusega.

Tom Gurd, tegevjuht

Gary Knight

Mul on see printer nüüd juba kuus aastat ja ma ei mõtleks ealeski mõne teise ostmise peale. See teeb täpselt seda, mida ma soovin, ning annab äärmiselt kvaliteetseid ja ühtlaseid tulemusi. Olen sellega väga rahul – tõepoolest, see on vist mu lemmikseade üldse.

Gary Knight

GEV

Soovisin midagi vastupidavat, lihtsasti kasutatavat ja meie vajadustele vastavat. Saadaval on mitmeid hea disainiga mudeleid, kuid mul on väike seitsmest töötajast koosnev ettevõte, mille puhul ei tasu mõni dokumendihalduslahendus end kunagi ära.

Friedrich Staller, tegevjuht

Hertsmere'i omavalitsus

DWF-logo.jpg

Canon näitas pühendumust meie pikaajalisele strateegiale, selgitades üksikasjalikult, kuidas digitaalne printimine saaks aidata meil tegutseda kulusid säästes kiiruse, paindlikkuse ja kõrge kvaliteediga, mida omavalitsus ootab.

Mark Roberts

hs Druck

Canon korraldas meie ruumides Essential Business Builderi koolituse printimise isikupärastamise kohta. Kõrgtasemel suunised aitasid tõepoolest kogu meeskonnal aru saada tehnoloogia potentsiaalist ja tunda end kindlana nii töö kui ka klientidele nende võimaluste turustamise suhtes.

Helmut Hörmanseder, asutajaliige

Imagination

Oleme nii mitmel alal kasu saanud. Printimisega seotud kulud on märgatavalt vähenenud, mis mõjutab oluliselt meie üldpilti. Meil on märksa vähem seadmeid ning need on paindlikumad ja vastupidavamad, samuti on õiged seadmed õigetes kohtades. Saame nüüd printimiskulud täpselt üle vaadata ning toodame oma klientidele kvaliteetsete värvidega väljaprinte.

Sue Chick, projektijuht

I-Pack

ipack-logo

Meie eesmärk suurendada mahte 2015. aasta lõpuks 25% ja 2016. aastaks veel 15% Tänu Canoni abile ja tehnoloogiale oleme teel oma eesmärkide saavutamise suunas.

Atle Andreassen, asutaja

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Tänu koostööle Canoniga oli meil võimalik luua suhteliselt kiiresti kasvav märkide osakond.

Adrie Hoogeveen, ettevõtte juhataja

Kahle

DWF-logo.jpg

Ehkki tehnoloogia on muidugi oluline, ei olnud see ainus põhjus, miks Canoni valisin. Meie puhul kujunes otsustavaks seadmetele lisanduv teenuste pakett, mis sisaldab järelhooldust, koolitusi ja tuge. Varasemast kogemusest teadsin, et nad teevad meiega koostööd, et tagada meile printimislahendus, mis muudab meie äritegevust.

Dan Batek, tehnoloogia- ja finantsvaldkond, KAHLE

Kepleri Ülikool

kepler-logo

Tegime Canoniga koostööd, et leida meie tudengite pakilistele probleemidele lahendus, mis meie igapäevategevust võimalikult vähe häiriks.

Alexander Freischlager, haldusosakonna juhataja

Kuttab Publishing

Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE

Jamal Alshehhi, Founder

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canoni lähenemisviis meie ettevõtte eesmärkide saavutamisele on kooskõlas meie metoodikaga – me hindame seda väga. Sellel on võtmeroll meie võimalikes tulevastes investeeringutes. Oleme senise koostööga Canoniga väga rahul ning loodame koostööd veel kaua jätkata.

Andre Philpot, tegevjuhi asetäitja

Kyas Photography

imagePROGRAF toetab stuudio kasvu. Saame paremaid ja suuremahulisemaid töid ning mis kõige tähtsam – projekte, mis meile huvi pakuvad. Seadme kasutamine annab meile lisaaega, et saaksime nüüd optimaalselt keskenduda personaliseeritud portfooliote loomisele iga kliendi projekti jaoks, luues, parandades ja täiustades oma fotosid hoolikalt, et need oleksid võimalikult head.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Londoni Newhami linnaosa

Kaugdiagnostika ja -hooldus on IT-s tavaline ning usume, et sarnane lähenemine võib ka meie printimistööde puhul märkimisväärselt kasulik olla. Lisaks teadsime ka, et saaksime siis paremini oma printimise kasutamisest aru, mis aitaks meil omakorda tulevast printimisstrateegiat kujundada.

Gary Sussex, IKT-teenuste juht

Leedsi linnavalitsus

DWF-logo.jpg

Meie jaoks oli esikohal nutika lahenduse rakendamine, mis hoiaks kokku linnavalitsuse raha ja säästaks meie kõigi aega.

Kirsty McCarthy, hallatavate printimisteenuste juht

LO Media

DWF-logo.jpg

Canonilt ja iseseisvatelt koolitustelt saadud teadmisi rakendades suudame pakkuda kõrge kvaliteediga digitaalseid teenuseid ning meil on olemas strateegilisemaks mõtlemiseks vajalik nägemus ja kannatlikkus.

Lars Langbo, tootmisjuht

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Investeering Canoni mustvalgesse tootmistrükipressi imagePRESS 1135 ja suure võimsusega virnastajasse hakkas ennast kohe ära tasuma suure tootlikkuse tõusu näol.

Daniel Sánchez, juhataja

Marne Drukkers

Suureformaadiliste plakatite käsitsi kokkuvõtmine nõuab palju aega ja raha, seega otsustasime otsida paremat lahendust.

Guus Sligter, ettevõtte juhataja

Martin Parr

Parr-Hero1

Canoni abiga reprodutseerime Martini fotosid pilkupüüdval viisil nii meie Londoni stuudios kui ka pop-up-stuudiotes üle maailma – nii tagame, et tema töö jääb kestma.

Louis Little, trükitootmisjuht

Maya Vik

Suure osa oma edust võlgneme Canoni pakutud suurepärasele professionaalsele tasemele ja toele. Canoni tootmiskvaliteet on väga kõrge ning on lausa suurepärane, et meil on partner, kes suudab vastata kõikidele selle ristmeedia projekti vajadustele.

Pål Laukli, professionaalne fotograaf

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Oleme uue valvesüsteemiga väga rahul. Alates selle paigaldamisest on meil õnnestunud poevarguste arvu oluliselt vähendada ning arvame, et meil õnnestub seda veelgi vähendada. Süsteemi on lihtne kasutada ning see on aidanud meil klientidega paremini sidestuda ja neile paremini müüa.

Branka Jerala, turundusdirektor

Nottinghami Ülikool

Meie ülikool uurib uusimat tehnoloogiat nagu 3D-printimine. Canoni lahendus on olnud fantastiline – suudame toota peeneid, delikaatseid mudeleid, mida arhitektuuri üliõpilased vajavad.

John Morgan, arhitektuuri dotsent

Online Reprographics

online-repro-hero1

Canonil oli algusest peale meisse usku ning me võtame oma kliendisuhetes Canonilt selles osas eeskuju.

John Foy, asutaja

Orange Business Services

DWF-logo.jpg

Canon mitte ainult ei omanud meile vajalikku tõestatud pädevust mobiilse printimise alal, vaid globaalse ettevõttena olime teadlikud, et Canonil on võimalik meid toetada ka väljaspool Ühendkuningriiki.

Nick Jones, Põhja- ja Lääne-Euroopa kinnisvara ja rajatiste haldamise juht

PCS

DWF-logo.jpg

Peame Canoniga pidevat dialoogi meie teenuste edendamiseks.

Asad Butt, trükijuht

Polomnis

Vana printeri asendamine Arizonaga oli tingitud meie vana printeri tindi kleepumisega seotud probleemidest.

Job ten Doeschate, ettevõtte juhataja

Printondemand-worldwide

Tõhusus on muidugi võtmetähtsusega, kuid äärmiselt oluline on ka töökindlus. Mõni seade võib olla tõesti suurepäraste omadustega, aga sellest pole kuigi palju kasu, kui 10% ajast kulub remondiks. Canoniga ei ole meil seda probleemi olnud. Isegi kui mõnes seadmes tekib tõrge, lahendavad hooldusteenistuse töötajad selle vähem kui kahe tunniga.

Andy Cork, tegevjuht, Printondemand-worldwide

ProjectColor

Ettevõtjatel ei ole tootmiseks enam vaja mitut sõltumatut RIP-tööjaama ja printerit. Lisaks – kuna Onyx Thrive põhineb Adobe PDF Print Engine'il, võime koos oma klientidega olla täiesti kindlad, et keerulised graafilise disaini elemendid, sh läbipaistvuskihid, segatud värviruumid ja üksikvärvid rasteriseeritakse õigesti.

Norman Scheffer, juhataja

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Canoni toega on Pulp Grafisk kahekordistanud oma suureformaadilise printimise võimsust ega kasuta printimistööde tegemiseks enam kolmandatest osapooltest teenuseosutajaid.

Terje Gulbrandsen

RDaSH

DWF-logo.jpg

Canon oli pakkumise tegemisel väga siiras ning kirjeldas meile täpselt DSF-i pakutavaid võimalusi ja prognoositavaid eeliseid.

Lisa Grandcourt, haldusjuht

Replay Studio

Replay-logo

Canon on alati olnud meie ideedele hea proovikivi, pakkudes vajadusel ekspertnõuandeid. Nad kuulavad meid tähelepanelikult ning teavad täpselt, kuidas meie ettevõttele konkurentsieelis anda.

Andy Halasz, juhataja

Ritz

DWF-logo.jpg

Canoni nõuanded, mis esitati Business & Innovation Scani ja müügipakkumise kaudu, osutasid vajadusele rakendada strateegilisemat lähenemisviisi meie ettevõtte ümberkujundamisele.

Kurt Habersatter, tegevjuht

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Tänu partnerlusele Canoniga on ristmeedia nüüd suur osa meie pakutavatest teenustest ja meie kliendikampaaniad on mõõdetavamad.

Remo Martin, tegevjuht

Sanders Group

Océ Arizonas oli meie ettevõtte jaoks pöördelise tähendusega. Rahanduskriisi ajal lõpetasid paljud teised ettevõtted tegevuse, kuid need seadmed võimaldasid meil väiksema käibega ikkagi kasumit teenida. Käive küll vähenes, aga kasumimarginaal suurenes, kuna meil oli võimalus müüa suurema lisandväärtusega tooteid. Meil õnnestus leida turul nišš, kus nõuti lühemaid ringlusaegu, erirakendusi ja loovaid lahendusi.

Marco de Wert, tegevjuht

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

See muutis meie tööviisi. Saabuvad arved sorteeritakse tõhususega, mis enne oli kujuteldamatu. Nüüd on mul rohkem aega töötajate ja klientidega projektide juures nõu pidada.

Johan Selenius Rosengren, ettevõtte juhataja

Screentec

Võin iseloomustada Canoni kliendiks olemist ühe sõnaga: „kergendustunne”. Kõik on praktiliselt laitmatu – alates nende seadmete töökindlusest ja paindlikkusest kuni klienditeenindajate ja inseneride pakutava teeninduse ja toe kvaliteedini.

Darren James, tegevjuht

Spazio81

Kuna pakume laia teenustevalikut, oleme loonud ulatusliku ja mitmekülgse kliendibaasi, kes on väga usaldusväärne ja põnevil meiega koostöö tegemisest. See tõstab meie globaalset mainet ning praegu tuleb meile tellimusi ka väga kaugelt, näiteks USA-st ja Hiinast.

Alessandro Locatelli, tegevdirektor

Staples

Vajasime nõustavat lähenemist, et saada aru oma klientide perspektiividest. Vajasime lahendust ja strateegiat, kuid ei leidnud neid enne, kui meile tutvustati Canoni äriteenuseid.

Richard Houppermans, äriteenuste juht

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Suurem osa meie klientidest kasutab nüüdseks üherajalist tootmist. ColorStreami võimekused aitavad neil ka ühel rajal enamat teha, näiteks lisada dünaamilistele sõnumitele digitaalseid pilte. Nende jaoks on oluline pakkuda oma klientidele paremat ja asjakohasemat teavet.

Tony Plummer, UK tegevjuht

The Print Foundry

Koostöö Canoniga on kulgenud suurepäraselt. Me küsime neilt tihti uute ideede kohta arvamust ning arutame võimalikke uusi tooteid ja võimalusi imagePROGRAF-ide kasutamiseks. Kui meil abi vaja on, saabuvad nad alati kiiresti.

Renato Tavares, asutaja

The Student Hotel

student-hero1

Canon on meid mitmeti toetanud – mitte ainult oma kvaliteetsete kaamerate, vaid ka suurepärasel tasemel toega enne ostu tegemist. Meil oli võimalik luua lahendus, mida on meie meeskonnal lihtne kasutada ja mis vastab täpselt meie vajadustele

Jan-Pieter Muis, majandusjuht

TJ International

TJI-hero1

Selle tehnoloogia ja töövoo mõju meie tootlikkusele on arvestatav; nüüd kulub pehmete köidete valmimiseks vaid 24 tundi ja kõvaköidete valmimiseks 48 tundi. Ilma Canoni oskuste, erialateadmiste ja konsultatsiooniteenusteta oleks see olnud võimatu.

Angus Clark, tegevjuht

UKE

Tänapäeval on printerite ja multifunktsionaalsete süsteemide tugi palju parem, kuna selle taga on Canoni eksperdid. Tulemusena saab meie IT-osakond keskenduda oma peamistele tööülesannetele. Veelgi enam, saame printida väiksemate kuludega kui kunagi varem.

Florian Benthin, töölauateenuste juht

Glasgow' Ülikool

DWF-logo.jpg

Eeldatavalt säästetakse 5-aastase projekti käigus üle 5,5 miljoni naela, mis on fenomenaalne.

Van Dillewijn Group

Meil on nüüd selge arusaam oma tasumata arvete süsteemist ning töötleme arveid 40% kiiremini kui varem. Canoni lahendus on vähendanud üldkulusid 30%, kuna säästsime raha viiviste maksmise pealt.

Bert Rijkmans, teabe- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja

Volkswagen

Kaks Canoni imagePRESS-seadet on täiuslik täiendus olemasolevatele offset- ja digitaalseadmetele. Need pakuvad tootlikkuse ja kvaliteedi vahelist tasakaalu, mis on täiuslik suurteks töömahtudeks. Samuti on suurenenud meie klientide nõudlus tähtsate tööde kiire ringluse järele.

Helmuth Oschmann, trükikoja juhataja

Von Hagen

Océ Arizona pakub kõike vajalikku: mõõtmeid, tootlikkust ja mitmekülgsust väga erinevatele elastsetele ja jäikadele materjalidele printimiseks. See tähendab, et saame pakkuda klientidele palju kulutõhusamat ja kiiremat viisi tahvlite printimiseks. Nüüd, kus on võimalik printida kõigile pindadele, saame teostada praktiliselt iga mõtte.

Von Hagen

Tegevusharud

Sirvige tegevusharusid ja valige ripploendist tegevusharu tüüp, et saada lisateavet Canoni lahenduste kohta selles valdkonnas.