Canon VB-S910F

VB-S910F

Optilise suumiga täis-HD fikseeritud kastkaamera on ideaalne siseruumides kasutamiseks. Lainurkobjektiivi ja sisseehitatud mikrofoniga mitmekülgne kaamera jäädvustab detailset ning kontekstuaalset teavet veelgi paremini.

/Images/ZB085%20340x461px_tcm213-1458394.jpg

Kasulikud omadused

 • Hämmastava täpsusega sisetingimustes kasutatav jälgimiskaamera, millel on 78,6° lainurkobjektiiv ja võimas jõudlus nõrgas valguses.
 • 2,1 MP 1/3-tolline CMOS-sensor ja valgusjõuline f/1.4–f/2.6 ava koos automaatteravustamisega
 • Täis-HD pildindus ja 3,5 x optiline suum ning vähese moonutusega asfäärilised läätseelemendid tagavad selged kõrglahutusega pildid.
 • Heli salvestamiseks mõeldud sisseehitatud ringsuunaline mikrofon pakub kvaliteetse kontekstuaalse teabe täiendavat tasandit.
 • Kompaktne, kerge ja lihtne paigaldada
 • Säilitage videokvaliteet liikumisega kohaneva müravähenduse ja alaspetsiifilise andmemahu vähenduse (Area-Specific Data Size Reduction, ADSR) abil, vähendades samas andmete mahtu.
 • Sisseehitatud analüüsifunktsioonid häireolukordade täiustatud tuvastamiseks
 • Reaalajas jälgimine ja haldamine mitmete erinevate veebisirvijate ning mobiiliseadmete kaudu
 • Vastab ONVIF®-profiilide S-nõuetele

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S910F natukene detailsemat

Täis-HD video salvestamine


Tänu optilise suumiga lainurkobjektiivile, detailsele täis-HD pildindusele ja täiustatud analüüsifunktsioonidele sobib Canoni mudel VB-S910F ideaalselt fikseeritud asukohaga järelevalverakendusteks. 78,6° lainurkobjektiiv ja 3,5 x optiline suum tagavad ühest asukohast maksimaalse katvuse, samas kui valgusjõuline f/1.4 ava ning täiustatud minimaalne subjekti valgustus tagavad suurepärase jõudluse nõrgas valguses.

Sisseehitatud mikrofon


Salvestage heli ja visuaalset teavet kaamera sisseehitatud ringsuunalise mikrofoniga. VB-S910F suudab salvestada heli, filtreerides samal ajal taustamüra ning soovimatut kaja; mikrofon pakub ka helihäire käivitamise funktsiooni, mis tähendab, et video salvestamine algab heli tuvastamisel.

Lihtne paigaldamine ja haldamine


VB-S910F on kiiresti ja lihtsalt paigaldatav, aidates hoida projektikulusid madalal. Üksikute kaamerate või valitud kaamerarühmade puhul tagab Canoni kaamera haldamise tööriist (Camera Management Tool, CCMT) täieliku juhitavuse, pakkudes võimsaid häälestus- ja haldusfunktsioone. Pildikvaliteedi optimeerimiseks ja andmekasutuse juhtimiseks reguleerib liikumisega kohanev müravähendus dünaamiliselt müravähenduse taset.

Nutikas häireolukordade tuvastamine


Tänu kaamera 15 sisseehitatud videosisu analüüsimise profiilile on kaamera kasutajatel võimalik sooritada järelevalvetegevust tõhusalt ja tulemuslikult. Nutikad häireolukordi tuvastavad virtuaalsed analüüsifunktsioonid annavad kasutajatele kahtlastest olukordadest märku ning aitavad vähendada salvestusruumi ja andmesidemahu kasutust.

Mitmete mobiilseadmete tugi


Mudeli VB-S910F uus püsivara struktuur tähendab, et kaamera ühildub kõikide populaarsete veebisirvijate ja mobiiliseadmetega, võimaldades muuta kaamera sätteid ning vaadata reaalajas pilti täielikult mobiilsest keskkonnast. Vastavus ONVIF-profiilide S-nõuetele tagab ühilduvuse olemasolevate kolmanda osapoole süsteemidega.

 • *ONVIF® on ettevõtte Onvif, Inc. registreeritud kaubamärk.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S910F, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Optical 3.5x zoom

Kvaliteetne optiline suurendus

Digital 4x zoom

Laiendatud suumimisvõimalused

Digital PTZ

Virtuaalsed PTZ funktsioonid

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

Auto SSC

Automaatne nutikas varjujuhtimine

Intelligent Function

Videosisu analüüs

microSD

Nurkade salvestamine

Simple Camera Setting

Ühe klõpsuga seadistamine

VB-S910F
 • VB-910F põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Paigaldusjuhend
 • Garantiikaardi brošüür