Canon VB-S905F

VB-S905F

Väikene võrguga kastturvakaamera ülikompaktse objektiivide tehnoloogiaga. Kompaktne disain muudab selle täiuslikuks mitmetes diskreetsetes kaubanduskeskkondade siseruumides.

/Images/VB-S905F_tcm213-1465245.jpg

Kasulikud omadused

 • Eriti kompaktne väikene kastkaamera disain
 • 1,3 MP eraldusvõime
 • CMOS sensor saavutab head tulemused nõrgas valguses
 • Canoni f/1.6 lainurkobjektiiv pakub 96° vaatenurka
 • Mitu voogedastust (2x H.264, 3x MJPEG) HD- või madalama eraldusvõimega
 • Nurkade salvestamine/taasesitamine MicroSD-kaardilt (kuni 64 GB)
 • Kuus nutikat sisseehitatud analüütikat
 • Automaatne nutikas varjujuhtimine rakendab optimaalse säri keerulistes valgusoludes
 • Tarkvaradega ONVIF v2.2 ja Profile S ühilduv
 • Täiuslik mitmetes kaubanduskeskkondade siseruumides

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S905F natukene detailsemat

HD-eraldusvõime


Erakordselt kompaktse VB-S905F võrguga väikesel kastturvakaameral on HD (1280 x 720) eraldusvõime 30 kaadrit sekundis. CMOS sensor saavutab hämmastava pildikvaliteedi ilma laialivalgumise või häguste joonteta. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Smart Shade Control, SSC) optimeerib säri, et parandada valgusefekte ja korrigeerida tumedaid alasid tagantvalgustusega või vähese valgusega tingimustes, pakkudes suurepärast kasutatavust nii päeval kui ka öösel.

Silmapaistev Canoni objektiivi kvaliteet


Kaamera uus ülikompaktne lainurkobjektiiv pakub 96° vaatenurka. Canoni kvaliteetse f/1.6 objektiivi lainurk ja vähene moonutus tekitab suurema valguse kaamera sensorisse – saavutades heledamad ja paremini eristuvad pildid.

Kaks pildiprotsessorit


Kaks pildiprotsessorit – DIGIC DV III ja DIGIC NET II - võimaldavad juhtmevaba piltide jäädvustamist, töötlemist, kodeerimist ja edastamist. Uuesti on kavandatud sisemine programmeerimine, et teha mitmeid H.264 ja/või MJPEG voogedastust HD- või madalama eraldusvõimega. Lisaks mitmele voogedastusele saab kaamera ka samal ajal voogedastada. H.264 kodeerimisseade loob kvaliteetseid kõrgtihendusega videoid, et jälgimine oleks erinevates keskkondades sujuv.

Lihtne ühendamine


Kaamera ühendub juhtmevabalt tänu oma võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonile. Canon on ONVIF-i täisliige – see on valdkonna foorum, mis on pühendunud globaalse IP-põhise füüsilise turvaliidese standardi arendamisele. Tänu uusimate tarkvaradega ONVIF V2.2 ja Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav.

Kõikehõlmav pardaanalüütika


Mudel VB-S905F pakub kompaktses seadmed silmapaistvalt suurt valikut nutikaid funktsioone. Need hõlmavad liikuva objekti tuvastust, mahajäetud objekti tuvastust, eemaldatud objekti tuvastust, kaamera lõhkumise tuvastust, möödumise tuvastust ja helitugevuse tuvastust. Tavaliselt segavad valguse muutused kaamera analüütikat, kuid Canoni uus tootevalik taastab algseaded automaatselt 20 sekundi jooksul pärast heleduse märgatava suurenemise või vähenemise tuvastamist. See tagab, et jooksvat analüütikat segatakse minimaalselt.

Lihtne ja paindlik paigaldamine


Võimas Etherneti (PoE) tehnoloogia koos IEEE802.3af ühilduvusega võimaldab kasutada ühte LAN-kaablit nii kaamera toite jaoks kui ka video- ja heliandmete edastamiseks, kui see on PoE võrguseadme või lülitiga ühendatud.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S905F, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

1.3 Mega Pixel

Kvaliteetsed pildid

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

microSD

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-S905F
 • VB-S905F põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Paigaldusjuhend
 • Garantiikaart
 • Garantiikaardi brošüür