Canon VB-S800VE

VB-S800VE

Kerge ja kompaktne ülimadala dispersiooniga ülilainurkobjektiiviga fikseeritud kuppelkaamera, mis pakub teravat täis-HD pildindust, suurepärast jõudlust nõrgas valguses ning millel on sisseehitatud mikrofon veelgi kvaliteetsema heli salvestamiseks.

/Images/ZB084%20340x461px_tcm213-1458120.jpg

Kasulikud omadused

 • Mahutage kaadrisse enam Canoni VB-S800VE 93,8° ülilainurkobjektiivi ja panoraamimis-, kallutamis- ning pööramisfunktsiooniga.
 • Ülimadala dispersiooniga (Ultra-low Dispersion, UD) läätseelemendid tagavad selged, vähese moonutusega täis-HD pildid
 • Fikseeritud fookuskaugusega lainurkobjektiivi f/1.6 ava tagab suurepärase jõudluse nõrgas valguses.
 • Salvestage kvaliteetseid kontekstuaalseid andmeid sisseehitatud ringsuunalise mikrofoni ja taustmüra vähendamise tehnoloogia abil.
 • Vastupidav, IK10 löögikindel ning IP66 ilmastikukindel, ent samas kerge ja kompaktne
 • Liikumisega kohanev müravähendus ja alaspetsiifiline andmemahu vähendus (Area-Specific Data Size Reduction, ADSR) säilitavad pildikvaliteedi, vähendades andmete mahtu.
 • Sisseehitatud analüüsifunktsioonid häireolukordade täiustatud tuvastamiseks
 • Reaalajas jälgimine ja haldamine mitmete erinevate toetatud veebisirvijate ning mobiiliseadmete kaudu
 • Lihtsasti paigaldatav, ideaalne projektikulude minimeerimiseks
 • Vastab ONVIF®-profiilide S-nõuetele

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S800VE natukene detailsemat

Teravad, vähese moonutusega HD-pildid


Hankige endale laiem vaade Canoni VB-S800VE 2,1 MP täis-HD pildinduse ja 1/3-tollise CMOS-sensoriga. Kaamera ülimadala dispersiooniga läätseelemendid viivad moonutused ja värviaberratsioonid miinimumini, vähendades valguse hajumist, samas kui minimaalne subjekti valgustus täiustab jõudlust nõrgas valguses veelgi.

Sisseehitatud mikrofon


VB-S800VE ühendab ringsuunalise mikrofoni kaudu kvaliteetse pildinduse ja heli salvestamise. Sisseehitatud mikrofon võimaldab selge heli salvestamist kuni 4 m kauguselt, filtreerides samal ajal välja taustmüra ja soovimatu kaja. Kaamera on võimalik konfigureerida nii, et see alustab salvestamist heli tuvastamisel.

Lihtne paigaldus


Mudeli VB-S800VE vastupidav ilmastiku- ja vandaalikindel polükarbonaadist kest on kiiresti ning lihtsasti paigaldatav, viies projektikulud miinimumini. Valikuline rippkinniti ja juhtmekastiliitmik pakuvad erinevaid paigalduskonfiguratsioone, samas kui kaasasolev 1 m rõngakujuline kaabel annab lihtsa ja kiire ligipääsu kaamera erinevatele ühendustele. Vastavus ONVIF-profiilide S-nõuetele tagab ühilduvuse olemasolevate kolmanda osapoole süsteemidega.

Haldus- ja võrgufunktsioonid


Üksikute kaamerate või valitud kaamerarühmade puhul tagab Canoni kaamera haldamise tööriist (Camera Management Tool, CCMT) täieliku juhitavuse, pakkudes võimsaid häälestus- ja haldusfunktsioone. Pildikvaliteedi optimeerimiseks ja andmekasutuse juhtimiseks reguleerib liikumisega kohanev müravähendus dünaamiliselt müravähenduse taset.

Vandaali- ja ilmastikukindel


Canoni mudel VB-S800VE on loodud tulema toime igas olukorras – alates sihikindlatest vandaalidest kuni äärmuslike ilmastikuoludeni. Kaamera on sertifitseeritud kooskõlas IP66 standardiga ja talub temperatuure vahemikus –25 °C kuni 50 °C. IK10 löögikindlus tähendab, et tegu on vastupidava ja kulumiskindla seadmega, mis on loodud kestma.

Nutikas tuvastus


Tänu 15 sisseehitatud videosisu analüüsimise profiilile on kaamera kasutajatel võimalik sooritada järelevalvetegevust tulemuslikumalt. Selle analüütika tagab mitu virtuaalset häireolukordade tuvastamise funktsiooni, mis hoiatavad kasutajaid aktiivselt kahtlase käitumise eest, aidates vähendada samal ajal salvestamise ja ribalaiuse kasutamist.

Kaugjuhtimine mobiiliseadmega


Töötage paindlikumalt kaamera kaugvaatluse ning konfiguratsioonivõimalustega, mis on nüüd ligipääsetavad mobiiliseadmete kaudu. Täiustatud sisseehitatud püsivara tähendab, et kaamera ühildub kõikide populaarsete veebisirvijate ja mobiilsete platvormidega, võimaldades muuta kaamera sätteid ning vaadata reaalajas pilti täielikult mobiilsest keskkonnast.


 • *ONVIF® on ettevõtte Onvif, Inc. registreeritud kaubamärk.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S800VE, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digital 4x zoom

Laiendatud suumimisvõimalused

Digital PTZ

Virtuaalsed PTZ funktsioonid

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

Auto SSC

Automaatne nutikas varjujuhtimine

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Simple Camera Setting

Ühe klõpsuga seadistamine

microSD

Nurkade salvestamine

IK10

Kontrollitud vandaalikindel kaitse

Weatherproof

Ilmastikukindel

VB-S800VE
 • VB-S800VE põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Paigaldusjuhend
 • Mutrivõti
 • RJ45 ühendusdetail
 • I/O liidese kaabel
 • Turvajuhe
 • Garantiibrošüür