Canon VB-S31D

VB-S31D

PT kuplite (VB-S31D) või fikseeritud kuplitega (VB-S800D) täis-HD võrgukaamerate valik uue ülikompaktse objektiivide tehnoloogiaga. Täiuslik siseruumide turvamiseks, nt jaemüügi-, haridus ja ärikeskkondades.

/Images/VB-S31D_tcm213-1465236.jpg

Kasulikud omadused

 • Täis-HD kiirusel 30 kaadrit/s
 • CMOS sensor saavutab head tulemused nõrgas valguses
 • Canoni F/1.6 lainurkobjektiiv
 • Valik PT-kuppelkaamerate või fikseeritud kupliga kaamerate disaine
 • MJPEG ja H.264 video mitmekordne voogedastamine
 • Vahetu esitamine/taasesitamine MicroSD-kaardilt (64 GB)

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S31D natukene detailsemat

Kõrge kvaliteediga kujutised


Ülikompaktsel VB-S31D PT kuppelkaameral ja VB-S800D fikseeritud kuplitega võrguga turvakaameratel on täis-HD (1920 x 1080) eraldusvõime kiirusel 30 kaadrit/s. CMOS sensor saavutab hämmastava pildikvaliteedi ilma laialivalgumise või häguste joonteta. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Smart Shade Control, SSC) optimeerib säri, et parandada valgusefekte ja korrigeerida tumedaid alasid tagantvalgustusega või vähese valgusega tingimustes, pakkudes suurepärast kasutatavust nii päeval kui ka öösel.

Suurepärase kvaliteediga Canoni objektiiv


Kaamera uus ülikompaktne lainurkobjektiiv pakub 95° vaatenurka. Lisaks on mudelil VB-S31D panoraamimise ja kallutamise (Pan and Tilt, PT) funktsioonid, et kaamerat oleks lihtne eelnevalt seadistatud asenditesse liigutada. Canoni kvaliteetse F/1.6 objektiivi lainurk ja vähene moonutus tekitab suurema valguse kaamera sensorisse – saavutades heledamad ja paremini eristuvad pildid.

Kaks pildiprotsessorit


Kaks pildiprotsessorit – DIGIC DV III ja DIGIC NET II – võimaldavad juhtmevaba piltide jäädvustamist, töötlemist, kodeerimist ja edastamist. Uuesti on kavandatud sisemine programmeerimine, et teha mitmeid H.264 ja/või MJPEG voogedastust HD- või madalama eraldusvõimega. Lisaks mitmele voogedastusele saab kaamera ka samal ajal voogedastada. H.264 kodeerimisseade loob kvaliteetseid kõrgtihendusega videoid, et jälgimine oleks erinevates keskkondades sujuv.

Lihtne ühendamine ja ühilduvus


Mõlemad kaamerad ühenduvad juhtmevabalt tänu oma võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonile. Tänu uusimate tarkvaradega ONVIF V2.2 ja Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav.

Kõikehõlmav pardaanalüütika


Mõlemad kaamerad pakuvad samasuguseid põhjalikke funktsioone, sh järgmiseid: liikuva objekti tuvastus, mahajäetud objekti tuvastus, eemaldatud objekti tuvastus, kaamera lõhkumise tuvastus, möödumise tuvastus ja helitugevuse tuvastus. Tavaliselt segavad valguse muutused kaamera analüütikat, kuid Canoni uus tootevalik taastab algseaded automaatselt 20 sekundi jooksul pärast heleduse märgatava suurenemise või vähenemise tuvastamist. See tagab, et jooksvat analüütikat segatakse minimaalselt.

Paindlik ja lihtne paigaldada


Võimas Etherneti (PoE) tehnoloogia koos IEEE802.3af ühilduvusega võimaldab kasutada ühte LAN-kaablit nii kaamera toite jaoks kui ka video- ja heliandmete edastamiseks, kui see on PoE võrguseadme või lülitiga ühendatud. PoE töötab kuni 100 meetri kõrgusel ja vahelduvvoolu toiteallikas lisab veelgi paindlikkust – seda saab kasutada kuni 500 meetri kõrgusel.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S31D, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

PT

Panoraamimine ja kallutamine

Drag to move

Lihtne PTZ-juhtimine

Area zoom

Lihtne sihtimine

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

microSD

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-S31D
 • VB-S31D põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Ohutuskaabel kukkumise ennetamiseks
 • Ohutuskaabli kruvi
 • Kaamera paigaldamise šabloon
 • Paigaldusjuhend (J)
 • Garantiikaardi brošüür