Canon VB-S30VE

VB-S30VE

Lihtsasti paigaldatav ilmastiku- ja vandaalikindel kompaktne PTZ-kaamera, millel on uue detailide parandamiseks valgusjõuline suumobjektiiv ning sisseehitatud mikrofon.

/Images/ZB083%20340x461px_tcm213-1458006.jpg

Kasulikud omadused

 • Jäädvustage kõike VB-S30VE heleda f/1.4–2.6 objektiivi, panoraamimis-, kallutamis- ning suumimisfunktsiooni ja suurepärase jõudlusega nõrgas valguses.
 • Täis-HD pildindus ja 3,5 x optiline suum ning vähese moonutusega asfäärilised läätseelemendid tagavad üliteravad pildid.
 • Salvestage selget ja kvaliteetset heli sisseehitatud ringsuunalise mikrofoniga.
 • Kerge, kompaktne ja lihtsasti paigaldatav, IK10 löögikindel ning IP66 ilmastikukindel
 • Liikumisega kohanev müravähendus ja alaspetsiifiline andmemahu vähendus (Area-Specific Data Size Reduction, ADSR) säilitavad videokvaliteedi, vähendades andmete mahtu.
 • Sisseehitatud analüüsifunktsioonid häireolukordade täiustatud tuvastamiseks
 • Reaalajas jälgimine ja haldamine mitmete erinevate toetatud veebisirvijate ning mobiiliseadmete kaudu
 • Vastab ONVIF®-profiilide S-nõuetele

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S30VE natukene detailsemat

Täis-HD pildindus


Rohkem detaile Canoni VB-S30VE 3,5 x optilise suumi, 2,1 MP täis-HD pildinduse, 1/3-tollise CMOS-sensori, täpsete asfääriliste läätseelementide ja täiustatud minimaalse subjekti valgustusega, et tagada suurepärane jõudlus ka nõrgas valguses. Pildikvaliteedi optimeerimiseks ja andmekasutuse juhtimiseks reguleerib liikumisega kohanev müravähendus dünaamiliselt müravähenduse taset liikuvate objektide tuvastamisel või nõrga valgusega tingimustest põhjustatud digitaalmüra esinemisel.

Nähke rohkem, kuulge rohkem


VB-S30VE abil on võimalik jälgida palju enamat kui lihtsalt pilte. Sisseehitatud ringsuunaline mikrofon lisab uue kvaliteetse teabekihi, salvestades kõnet kuni 4 m kauguselt, filtreerides samal ajal taustamüra ja soovimatu kaja. Mikrofon pakub ka helihäire käivitamise funktsiooni, nii et kaamerat on võimalik konfigureerida nii, et see alustaks salvestamist heli tuvastamisel.

Lihtne paigaldada ja hallata


Kerge, kompaktne ja vastupidav VB-S30VE on kiiresti ning lihtsasti paigaldatav, viies projektikulud miinimumini. Kaasasolev 1 m rõngakujuline kaabel annab lihtsa ja kiire ligipääsu erinevatele kaameraühendustele ning Canoni kaamera haldamise tööriist pakub võimsaid häälestus- ja haldusfunktsioone üksikutele kaameratele või valitud kaamerarühmadele. Samuti on saadaval juhtmekastiliitmikud ja rippkinnitid, mis pakuvad täiendavaid paigaldusvõimalusi.

Vandaali- ja ilmastikukindel


VB-S30VE on loodud kestma. Vandaali- ja ilmastikukindla kaamera ilmastikukindlus on kooskõlas IP66 standardiga, löögikindlus IK10 standardiga ja see on täisfunktsionaalne temperatuurivahemikus –25 °C kuni 50 °C.

Nutikas häireolukordade tuvastamine


Tänu 15 sisseehitatud videosisu analüüsimise profiilile on kaamera kasutajatel võimalik sooritada järelevalvetegevust tõhusalt ja tulemuslikult. Nutikad häireolukordi tuvastavad virtuaalsed analüüsifunktsioonid annavad kasutajatele kahtlastest olukordadest märku ning aitavad vähendada salvestusruumi ja andmesidemahu kasutust.

Mitmete mobiilseadmete tugi


Laiendage oma järelevalvevõimalusi kaugvaatluse ja konfiguratsioonivõimalustega mobiiliseadmete kaudu. Canoni uusima püsivara struktuuri tugi tähendab, et VB-S30VE ühildub kõikide populaarsete veebisirvijate ja mobiiliseadmetega, võimaldades muuta kaamera sätteid ning vaadata reaalajas pilti täielikult mobiilsest keskkonnast. Lisaks tagab vastavus ONVIF-profiilide S-nõuetele ühilduvuse olemasolevate kolmanda osapoole süsteemidega.

 • *ONVIF® on ettevõtte Onvif, Inc. registreeritud kaubamärk.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S30VE, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Optical 3.5x zoom

Kvaliteetne optiline suurendus

Digital 4x zoom

Laiendatud suumimisvõimalused

PTZ

Panoraamimine, kallutamine, suumimine

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

Auto SSC

Automaatne nutikas varjujuhtimine

Intelligent Function

Videosisu analüüs

microSD

Nurkade salvestamine

Simple Camera Setting

Ühe klõpsuga seadistamine

IK10

Kontrollitud vandaalikindel kaitse

Weatherproof

Ilmastikukindel

VB-S30VE
 • VB-S30VE põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Paigaldusjuhend
 • Mutrivõti
 • RJ45 ühendusdetail
 • I/O liidese kaabel
 • Turvajuhe
 • Garantiibrošüür