Canon VB-S30D

VB-S30D

Lihtsasti paigaldatav täis-HD võrguga PTZ-kuppelturvakaamera uue ülikompkatse suumobjektiivide tehnoloogiaga. Täiuslik sisetingimustes kasutamiseks ning ettevõtete ja ruumide jälgimiseks.

/Images/VB-S30D_tcm213-1465231.jpg

Kasulikud omadused

 • Ülikompaktne PTZ-kuppelkaamera disain
 • Täis-HD kiirusel 30 kaadrit/s
 • CMOS sensor saavutab head tulemused nõrgas valguses
 • Suure eraldusvõimega Canoni lainurkobjektiiv 3,5x optilise suumiga (4x digitaalse suumiga)
 • MJPEG ja H.264 video mitmekordne voogedastamine
 • Vahetu esitamine/taasesitamine MicroSD-kaardilt (64 GB)
 • Tarkvaradega ONVIF v2.2 ja Profile S ühilduv

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-S30D natukene detailsemat

Täis-HD eraldusvõime


Ülikompaktsel VB-S30D PTZ võrguga kuppelturvakaameral on täis-HD (1920 x 1080) eraldusvõime 30 kaadrit sekundis. CMOS sensor saavutab hämmastava pildikvaliteedi ilma laialivalgumise või häguste joonteta. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Smart Shade Control, SSC) optimeerib säri, et parandada valgusefekte ja korrigeerida tumedaid alasid tagantvalgustusega või vähese valgusega tingimustes, pakkudes suurepärast kasutatavust nii päeval kui ka öösel.

Kvaliteetne objektiiv


Uuel ülikompaktsel lainurkobjektiivil on 3,5x optiline suum (koos täiendava 4x digitaalse suumiga). Tänu panoraamimise, kallutamise ja suumimise (Pan, Tilt, Zoom, PTZ) funktsioonidele on kaamerat lihtne eelnevalt seadistatud asenditesse liigutada. Canoni kvaliteetse objektiivi lainurk ja vähene moonutus tekitavad suurema valguse kaamera sensorisse – saavutades heledamad ja paremini eristuvad pildid.

Kaks pildiprotsessorit


Kaks pildiprotsessorit – DIGIC DV III ja DIGIC NET II – võimaldavad juhtmevaba piltide jäädvustamist, töötlemist, kodeerimist ja edastamist. Uuesti on kavandatud sisemine programmeerimine, et teha mitmeid H.264 ja/või MJPEG voogedastust HD- või madalama eraldusvõimega. Lisaks mitmele voogedastusele saavad kaamerad ka samal ajal voogedastada. H.264 kodeerimisseade loob kvaliteetseid kõrgtihendusega videoid, et jälgimine oleks erinevates keskkondades sujuv.

Ühilduvus ja mugavus


Mudel VB-S30D ühendub juhtmevabalt tänu oma võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonile. Canon on ONVIF-i täisliige – see on valdkonna foorum, mis on pühendunud globaalse IP-põhise füüsilise turvaliidese standardi arendamisele. Tänu uusimate tarkvaradega ONVIF V2.2 ja Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav.

Sisseehitatud analüütika


Kaamera pakub mitmeid põhjalikke funktsioone, sh järgmiseid: liikuva objekti tuvastus, mahajäetud objekti tuvastus, eemaldatud objekti tuvastus, kaamera lõhkumise tuvastus, möödumise tuvastus ja helitugevuse tuvastus. Tavaliselt segavad valguse muutused kaamera analüütikat, kuid Canoni uus tootevalik taastab algseaded automaatselt 20 sekundi jooksul pärast heleduse märgatava suurenemise või vähenemise tuvastamist. See tagab, et jooksvat analüütikat segatakse minimaalselt.

Lihtne ja paindlik paigaldamine


Võimas Etherneti (PoE) tehnoloogia koos IEEE802.3af ühilduvusega võimaldab kasutada ühte LAN-kaablit nii kaamera toite jaoks kui ka video- ja heliandmete edastamiseks, kui see on PoE võrguseadme või lülitiga ühendatud. PoE töötab kuni 100 meetri kõrgusel ja vahelduvvoolu toiteallikas lisab veelgi paindlikkust – seda saab kasutada kuni 500 meetri kõrgusel.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-S30D, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

PTZ

Panoraamimine, kallutamine, suumimine

Drag to move

Lihtne PTZ-juhtimine

Area zoom

Lihtne sihtimine

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

microSD

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-S30D
 • VB-S30D põhiseade
 • Seadistamise CD-ROM
 • Ohutuskaabel kukkumise ennetamiseks
 • Ohutuskaabli kruvi
 • Kaamera paigaldamise šabloon
 • Paigaldusjuhend
 • Garantiikaardi brošüür