Canon VB-M720F

VB-M720F

1,3 MP kastkaamera VB-M720F ülilaia 112° vaateväljaga tagab suurepärased tulemused ka nõrgas valguses. Paindlikud paigaldusvõimalused nii sise- kui ka välistingimustes.

/Images/VB-M720F_tcm213-1465228.jpg

Kasulikud omadused

  • Jäädvustage selgeid ja detailseid 1,3 MP eraldusvõimega pilte
  • Nautige 112° vaatevälja valgusjõulise f/1.2 (lai) objektiivi abil
  • Saavutage paremad tulemused heleda taustavalgustusega tingimustes Auto SSC abil
  • Jäädvustage video juhtmevabalt mitmete voogedastusvalikute abil
  • Parandage tuvastamist täiustatud sisseehitatud analüütika abil

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-M720F natukene detailsemat

Suurepärane pildikvaliteet ja oma klassi parim optika


Kaitske oma valdusi ja jälgige neid suurepärase 1,3 MP pildikvaliteediga, kasutades Canoni DIGIC DV III pildiprotsessorit. Ülilai 112° vaatenurk 3x optilise ja 4x digitaalse suumobjektiiviga ning eemaldatav infrapunavähendusfilter võimaldavad teil näha kõike mis tahes päeva hetkel. Elektrooniline tagateravustamissüsteem ja valgusjõuline f/1.2 (lai) objektiiv pakuvad suurepärast jõudlust.

Võimas videokvaliteet


Canoni DIGIC NET II hõlmab H.264 kodeerimisseadet, mis loob kõrge kvaliteedi ja tihendusega video. Samuti tagavad täiustatud müravähenduse juhtimine ja värviedastus nähtavad värvid ka nõrgas valguses. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Auto Smart Shade Control, Auto-SSC) parandab esiplaanil olevate objektide nähtavust heleda taustavalgusega stseenide puhul. Suurepärane jõudlus nõrgas valguses ning eemaldatav infrapunavähendusfilter tagavad suurepärased tulemused mis tahes keskkonnas.

Nutikas ja turvalisusele suunatud


Nutikad funktsioonid aitavad kasutajatel probleemseid olukordi tuvastada, analüüsides erinevusi eri alade vahel. Ühe kaamera puhul on võimalik paralleelselt kasutada kuni 15 funktsiooni. Kuus erinevat nutikat funktsiooni hõlmavad liikuva objekti tuvastust, mahajäetud objekti tuvastust, eemaldatud objekti tuvastust, kaamera lõhkumise tuvastust, möödumise tuvastust ja helitugevuse tuvastust. Tuvastatud tegevust saab seadistada nii, et aktiveerub salvestamine, piltide serverisse ülesse laadimine või e-kirja teel teate saatmine. SD-kaarti kasutades saate salvestatud materjali säilitada ja üle vaadata seda eelnevalt arvutisse alla laadimata. SSL/TLS-krüptimine tagab kaamera ja serveri vahel turvalise ühenduse.

Täiustatud ühilduvus ja mugavus


Canoni võrgukaamerad ühilduvad juhtivate video haldustarkvaradega. Tänu uusima tarkvaraga ONVIF v2.4 Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav. Canon toetab ka sujuvat ühendumist Canoni võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonide kasutamise kaudu.

Lihtne ja paindlik paigaldamine


Kaamerat saab paigaldada mitmetesse kohtadesse siseruumides ja väljas, kasutades erinevaid valikulisi korpusi ja kinnitusi. Mudelit VB-H720F on lihtne energiaga varustada, kuna saadaval on mitmeid energiaallikaid: PoE, 12V DC või 24V AC.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-M720F, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

1.3 Mega Pixel

Kvaliteetsed pildid

Auto DayNight

Eemaldatav infrapunafilter

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

SD Card

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-M720F
  • VB-M720F põhiseade
  • Toitekonnektor
  • Seadistamise CD-ROM (J/E/F/I/G/S)
  • Paigaldusjuhend (J)
  • Garantiikaardi brošüür