Canon VB-H630D

VB-H630D

Täis-HD fikseeritud kupliga IP turvakaamera VB-H630D on täiuslik sisetingimustes. Jälgige ja salvestage tegevust päeval ning öösel ülilaia 111° vaateväljaga.

/Images/VB-H630D_tcm213-1464351.jpg

Kasulikud omadused

 • Suurepärane pildikvaliteet täis-HD ja 3x laia optilise suumiga
 • Eemaldatava infrapunavähendusfiltriga saate 24 tundi jälgida
 • Panoraamimise/kallutamise/pööramise/suumimise (PTRZ) kaugfunktsioon vähendab paigaldamisaega
 • Paindlik jälgimine ja salvestamine kahekordse H.264 voogedastuse kaudu

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-H630D natukene detailsemat

Suurepärane pildikvaliteet ja oma klassi parim optika


Kaitske oma valdusi ja jälgige neid suurepärase täis-HD pildikvaliteediga, kasutades Canoni DIGIC DV III pildiprotsessorit. Ülilai 111° vaatenurk 3x optilise ja 4x digitaalse suumobjektiiviga ning eemaldatav infrapunavähendusfilter võimaldavad teil näha kõike mis tahes päeva hetkel. Elektrooniline tagateravustamissüsteem ja valgusjõuline f/1.2 (lai) objektiiv pakuvad suurepärast jõudlust.

Võimas videokvaliteet


Canoni DIGIC NET II võrguprotsessor hõlmab H.264 kodeerimisseadet, mis loob kõrge kvaliteedi ja tihendusega video. Samuti tagavad täiustatud müravähenduse juhtimine ja värviedastus nähtavad värvid ka nõrgas valguses. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Auto Smart Shade Control, Auto-SSC) parandab esiplaanil olevate objektide nähtavust heleda taustavalgusega stseenide puhul. Oma klassi parimad võimalused nõrgas valguses ja hea töö nii päeval kui öösel tagavad suurepärased tulemused mitmesugustes keskkondades.

Nutikas ja turvalisusele suunatud


Nutikad funktsioonid aitavad kasutajatel probleemseid olukordi tuvastada, analüüsides erinevusi eri alade vahel. Ühe kaamera puhul on võimalik paralleelselt kasutada kuni 15 funktsiooni. Kuus erinevat nutikat funktsiooni hõlmavad liikuva objekti tuvastust, mahajäetud objekti tuvastust, eemaldatud objekti tuvastust, kaamera lõhkumise tuvastust, möödumise tuvastust ja helitugevuse tuvastust. Tuvastatud tegevust saab seadistada nii, et aktiveerub salvestamine, piltide serverisse ülesse laadimine või e-kirja teel teate saatmine. SD-kaarti kasutades saate salvestatud materjali säilitada ja üle vaadata seda eelnevalt arvutisse alla laadimata. SSL/TLS-krüptimine tagab kaamera ja serveri vahel turvalise ühenduse.

Täiustatud ühilduvus ja mugavus


Tänu uusima tarkvaraga ONVIF v2.4 Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav. Canon toetab ka sujuvat ühendumist Canoni võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonide kasutamise kaudu.

PTRZ-funktsioon lihtsaks seadistamiseks


Kaameranurga seadmise tööriist muudab vaate reguleerimise pärast paigaldamist lihtsamaks, säästes aega ja lubades eemalt panoraamimist/kallutamist/suumimist (PTRZ) võrguühendusega arvuti kaudu.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-H630D, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

Auto DayNight

Eemaldatav infrapunafilter

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

SD Card

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-H630D
 • VB-H630D põhiseade
 • Toitekonnektor
 • Seadistamise CD-ROM
 • Turvajuhe
 • Heli liidesekaabel
 • Mall
 • Paigaldusjuhend
 • Garantiikaardi brošüür