Canon VB-H43

VB-H43

Täis-HD PTZ IP turvakaamera VB-H43 ühendab endas võimsat 240x suumi, nõrgas valguses pildistamise võimalust ja kiiret automaatteravustamist. Paindlikud paigaldusvõimalused nii sise- kui ka välistingimustes.

/Images/VB-H43_tcm213-1465211.jpg

Kasulikud omadused

  • Jäädvustage selgeid ja detailseid pilte täis-HD eraldusvõimega kuni 30 kaadrit sekundis
  • Suurendage jälgimise paindlikkust panoraamimise, kallutamise ja suumimise abil
  • Nautige 20x optilist suumi tänu kompaktobjektiivile
  • Suurepärane jõudlus nõrgas valguses ning Auto SSC
  • Paindlik jälgimine ja salvestamine kahekordse H.264 voogedastuse kaudu

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon VB-H43 natukene detailsemat

Suurepärane pildikvaliteet ja oma klassi parim optika


Kaitske oma valdusi ja jälgige neid suurepärase täis-HD pildikvaliteediga, kasutades Canoni DIGIC DV III pildiprotsessorit. Mudelil VB-H43 on võimas 20-kordne optiline suumobjektiiv ja 12-kordne digitaalne suum, saavutades 240-kordse suumi. Objektiiv saavutab 60,4° laia vaatenurga (laiemas osas) ning kiire automaatteravustamise. Panoraamige, kallutage ja suumige eemalt, et nautida täis-HD videopilti ja suurepärast jõudlust nõrgas valguses.

Võimas videokvaliteet


Canoni DIGIC NET II võrguprotsessor hõlmab H.264 kodeerimisseadet, mis loob kõrge kvaliteedi ja tihendusega video. Samuti tagavad täiustatud müravähenduse juhtimine ja värviedastus nähtavad värvid ka nõrgas valguses. Automaatne nutikas varjujuhtimine (Auto Smart Shade Control, Auto-SSC) parandab esiplaanil olevate objektide nähtavust heleda taustavalgusega stseenide puhul. Oma klassi parimad võimalused nõrgas valguses ja hea töö nii päeval kui öösel tagavad suurepärased tulemused mitmesugustes keskkondades.

Nutikas ja turvalisusele suunatud


Nutikad funktsioonid aitavad kasutajatel probleemseid olukordi tuvastada, analüüsides erinevusi eri alade vahel. Ühe kaamera puhul on võimalik paralleelselt kasutada kuni 15 funktsiooni. Kuus erinevat nutikat funktsiooni hõlmavad liikuva objekti tuvastust, mahajäetud objekti tuvastust, eemaldatud objekti tuvastust, kaamera lõhkumise tuvastust, möödumise tuvastust ja helitugevuse tuvastust. Tuvastatud tegevust saab seadistada nii, et aktiveerub salvestamine, piltide serverisse ülesse laadimine või e-kirja teel teate saatmine. SD-kaarti kasutades saate salvestatud materjali säilitada ja üle vaadata seda eelnevalt arvutisse alla laadimata. SSL/TLS-krüptimine tagab kaamera ja serveri vahel turvalise ühenduse.

Täiustatud ühilduvus ja mugavus


Tänu uusima tarkvaraga ONVIF v2.4 Profile S ühilduvusele on ONVIF-iga ühilduva video haldustarkvaralahenduse loomine mugav. Canon toetab ka sujuvat ühendumist Canoni võrgukaamera SDK- ja HTTP-protokollide spetsifikatsioonide kasutamise kaudu.

Lihtne ja paindlik paigaldamine


Kaamerat saab paigaldada mitmetesse kohtadesse siseruumides ja väljas, kasutades erinevaid valikulisi korpusi ja kinnitusi. Mudelit VB-H43 on lihtne energiaga varustada, kuna saadaval on mitmeid energiaallikaid: PoE, 12V DC või 24V AC.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon VB-H43, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DIGIC NET II

Tõhus võrgutöötlus

Digic DV III

Pildikvaliteedi ja juhtimise haldamine

Full HD

Täis-HD eraldusvõime

PTZ

Panoraamimine, kallutamine, suumimine

Drag to move

Lihtne PTZ-juhtimine

Area zoom

Lihtne sihtimine

Preset Tours

Automatiseeritud patrullimine

Auto DayNight

Eemaldatav infrapunafilter

Intelligent Function

Videosisu analüüs

Power over Ethernet

Toide Etherneti kaudu

SD Card

Nurkade salvestamine

CCMT

Mitme kaamera haldamine

VB-H43
  • VB-H43 põhiseade
  • Toitekonnektor
  • Seadistamise CD-ROM
  • Paigaldusjuhend
  • Garantiikaardi brošüür