Tööle

Canoni tehnoloogia tugevused

Meie võrgukaamerad sisaldavad uuendatud tehnoloogilisi innovatsioone, mida sisaldavad ka meie professionaalsed kinokaamerad, kus kvaliteetne pilditöötlus ja tõestatud objektiivitehnoloogia on disainitud nii, et teid asjaga kursis hoida.

Canoni tehnoloogia tugevused_reklaamitahvel

Uuendatud objektiivitehnoloogia

Tänu Canoni optilisele tehnoloogiale on meie võrgukaameratel kiired ja heledad objektiivid, millega saavutate puhtad ja minimaalsete moonutustega kujutised.

Kõrge UD-ga (Ultra-low Dispersion) klaasielemendid kõrge murdumisindeksiga vähendavad kromaatiliste kõrvalekallete tekkimist, mis on sagedased võimsa suurendusega objektiivides, minimeerides nii tünnmoonutused kui ka padimoonutused ning pakkudes loomuliku välimuse ja nurgast nurgani suure eraldusvõimega pilte terves suumivahemikus.

Kui teil on vaja täiendada tingimusi infrapunavalgust kasutades, parandab infrapuna korrigeeriv objektiivikate tundlikkust, juhib pettekujutisi ja valguspimestusi ning täiustab kaamera jõudlust nõrgas valguses.

Uuendatud objektiivitehnoloogia_1_370
Standardne lainurkobjektiiv

Uuendatud objektiivitehnoloogia_2_370
Suure jõudlusega objektiiv minimaalsete moonutustega

Sensoritehnoloogia

CMOS sensorid on mis tahes võrgukaamera põhikomponendid. Kasutades Canoni ettevõttesiseseid tehnoloogiad, on sensorid disainitud nii, et need pakuvad suurt tundlikkust ja kvaliteetseid vähese müraga pilte.

Neid sensoreid kasutatakse selleks, et saavutada ülisuur tundlikkus ja ülisuur eraldusvõime erinevates olukordades, näiteks meditsiiniline uurimistöö või jälgimise tarbeks ja ka meie võrgukaamerates.

Pilditöötlus

Image processing


Kaks pildiprotsessorit ja võrguprotsessorid – DIGIC DV III ja DIGIC NET II – võimaldavad juhtmevaba piltide jäädvustamist, töötlemist, kodeerimist ja edastamist.

DIGIC DV III mootor – mida kasutatakse ka Canoni Cinema EOS professionaalsetes videokaamerates – pakub erakordset videokvaliteeti, vähest müra, sujuvaid üleminekuid ning elavat ja täpset värviedastust – eriti nõrga valgusega keskkondades.

Pildianalüüs

Kaamerasisene nutikas videosisu analüüs võimaldab võimalike turvariskide reaalajas analüüsimist. Tuvastamiseks saab määrata kuni 15 ala stseenist, kasutades 8 erinevat algoritmi, mis hõlmavad sissetungija ja karjumise tuvastamist.

See defineerib uuesti traditsionaalsed alarmi tuvastuse meetodid, aidates vähendada valehäireid, suurendades tõhusust ning vähendades vajalikku salvestusruumi, aktiveerides salvestamise vaid juhul, kui oht on reaalne.

Seotud sündmuste funktsioon võimaldab alarme loogiliselt kombineerida, et alarme tingimuslikult aktiveerida.

Image Analysis

Miniatuurne mehhatroonika

Miniaturised Mechatronics


Meie tugevus miniatuurse mehhatroonika (arvuti juhitud elektromehaanilised alamsüsteemid) vallas võimaldab meil arendada tooteid, mis pakuvad klientidele tugevaid eeliseid.

Üks sellistest süsteemidest on ainulaadne kaugkonfiguratsiooni funktsioon meie võrgukaamerate jaoks – PTRZ.

Kui kaamera on paigaldatud ja võrguga ühendatud, saab selle asendit ja vaatenurka elektrooniliselt reguleerida kaamera nurga seadistamise tööriista abil. Kaamera suunda saab intuitiivselt muuta, vajutades panoraamimise/kallutamise nuppe, pööramisliugureid ja suumiliugurit, mida kuvatakse reguleerimisaknas. See võimaldab vaid ühel inimesel konfigureerimise lõpule viia, säästes nii aega kui ka raha.