Tööle

Süsteemi disainimistööriistad

Need tööriistad aitavad teil disainida isikliku lahenduse mis tahes olukorra jaoks.
Pange tähele, et Canoni võrgukaamerate müügi ja toe eest vastutab nüüd ettevõte Canon Group Company, Axis Communications ›

Süsteemi disainimistööriistad

Vajaliku kettaruumi (Required Disc Space, RDS) tööriist

Salvestamise ja ribalaiuse nõuete tuvastamine on mis tahes võrguga jälgimislahenduse disainimise võtmeosa. Kasutades seda lihtsat kalkulaatorit, saate valida mitmete toetatud koodekite, kaadrisageduste ja eraldusvõimete seast, et tuvastada täielikud salvestamisnõuded.

Vaatenurga (Angle of View, AOV) tööriist

Laiade vaatenurkade maksimeerimine võib aidata projekteerimiskulusid vähendada. Lihtsalt valige sobiv kaamera ja eraldusvõime ning objekti suurus ja see tööriist arvutab kõik vajalikud detailid.

Kaamera paigutuse simulaator

Kaamera paigutuse simulaator aitab teil disainida eraldi paigutuse mis tahes olukorra jaoks. Lihtsalt laadige põhiplaanid üles, seadistage mõõtkava ja hakake kaameraid põhiplaanile pukseerima.

Canoni kaamera haldamise tööriist (Canon Camera Management Tool, CCMT)

CCMT on lihtne ja tõhus tööriist, mis on disainitud teie jälgimislahenduse seadistamise ja konfigureerimise lihtsustamiseks. CCMT hõlmab algseid seadistamistööriistu ning komplekssemaid ja täpsemaid kaameraseadeid ning on ilmselt ainuke tööriist, mida paigaldusspetsialist lahenduse arendamiseks vajab.

Kaamera nurga seadistamise (PTRZ) tööriist

Kaamera nurga seadistamise tööriista intuitiivne kasutajaliides pakub kaugligipääsu PTRZ kaamerate vaatamissuunale, suumile ja teravustamisele.

PTRZ-kaamerad:
VB-M600D/VE, VB-M620D/VE, VB-M640V/VE, VB-M641V/VE,
VB-H610D/VE, VB-H630D/VE
VB-M700F, VB-M741LE, VB-M740E
VB-H710F, VB-H730F

Kaamera tarvikute ühilduvuse tööriist

See interaktiivne Exceli tabel aitab teil tuvastada tarvikud ja seadmed, mida teil võib erinevate kinnitamisvalikute puhul vaja minna.

VMS-iga ühilduvuse tabel

Ülemaailmse integratsiooniprogrammi tulemusena on Canoni võrgukaamerad ühilduvad laia valiku ja aina suurema arvu kolmanda osapoole videohaldustarkvara (Video Management Software, VMS) ja võrgu videosalvesti (Network Video Recorder, NVR) lahendustega. Üksikasjade saamiseks laadige alla värskeim Exceli tabel.

Teie võrgukaamera tugi

Laadige alla tarkvara, püsivara, juhendeid ja tõrkeotsinguid oma kaamera jaoks

Otsite vanemaid NVS-kaameraid?

Leidke vanemate NVS-mudelite tehnilisi andmeid ja teavet ühilduvate tarvikute kohta meie arhiveeritud toodete jaotisest.