Tööle

PTZ-kaamerad

Lihtsa juhtimise abil saate jälgida suuri alasid ning järgneda subjektidele hõlpsasti meie kaamera panoraamimise/kallutamise/suumimise funktsioone kasutades. Tänu lihtsale seadistamisele ja laiale vaatenurgale on need mudelid täiuslikud näiteks liikluse juhtimiseks, linnas jälgimiseks ja jaemüügikohtades.

Lai vaateväli

Kui on vaja jälgida suuri alasid, on kasulikud panoraamimise, kallutamise ja suumimise funktsioonid. Suuri alasid saab kiiresti kas käsitsi või automaatselt vaadelda ning subjekte hõlpsasti jälgida. Olenemata sellest, kas vajalik on edasine uurimine, võimaldab võimas suum teha detailseid ja kvaliteetseid lähivõtteid isegi nõrgas valguses.

Fieldof View
Optional housings

Valikulised kuplid ja tarvikud

Meie PTZ-kaamerate paigaldamine on alati paindlik, kuna toide saadakse kas toitevõrgust või Etherneti ühenduse kaudu. Kaamera kuplite valik, nt hägune või selge, muudab paigaldamise lihtsamaks mitmetes erinevates keskkondades – alates parklatest kuni kontserdisaalideni.

Kastkaamerad

Box Cameras

Meie kastkaamerad sobivad mitmeks otstarbeks, need pakuvad laiemaid vaatenurki ning neid on lihtne kas seinale või lakke paigaldada.

Kuppelkaamerad

Dome Cameras

Meie kuppelkaamerad tõestavad, et jälgimine võib olla ka diskreetne. Kompaktsed ja ilusa välimusega kaamerad on täiuslikud sise- ja väliskeskkondadesse.