Tööle

Projekteerimiskulude minimeerimine

Projekteerimiskulude minimeerimine_reklaamtahvel

Lai vaatenurk

Laiad vaatenurgad võimaldavad suurte alade jälgimist vähema arvu kaameratega. Määrates optimaalselt kvaliteetsed asfäärilised läätselemendid, edastatakse kaamera sensorisse rohkem valgust, et saavutada heledamad ja kindlapiirilised pildid ning samuti vähendatakse traditsioonilist kalasilmaefekti.

„Üks Canoni disaini eesmärk on veenduda, et meie kaameratel on võimalikult suur vaatenurk, et minimeerida igasse projekti või paigaldisse paigaldatavate kaamerate arvu. See ei vähenda ainult paigalduskulusid, vaid aitab säästa ka ribalaiuse ja salvestamisega seotud kulude pealt.ˮ

Funktsiooni PTRZ kaugseadistamine Canoni kuppelkaamerates

Kui kaamera on paigaldatud ja võrguga ühendatud, saab selle asendit ja vaatenurka elektrooniliselt reguleerida kaamera nurga seadistamise tööriista abil. Intuitiivne panoraamimise, kallutamise, pööramise, suumimise ja teravustamise juhtimine laseb ühel inimesel kaamerat eemalt konfigureerida, säästes nii aega kui ka raha.

„PTRZ on Canoni kuppelkaamerate ainulaadne funktsioon. Seda tööriista kasutades saate mis tahes projekti paigaldamisfaasis aega ja raha säästa.ˮ

Sisseehitatud analüütika

Stseeni nutikas analüüsimine aitab kasutajatel ohtlikke olukordi tuvastada. Analüüsimiseks saab valida kuni 15 ala, kasutades liikumise, mahajäetud objekti ja eemaldatud objekti tuvastamist, kaamera rikkumise, möödamineku ja sissetungi tuvastamist. Seotud sündmuste funktsioon võimaldab video aktiveeritud alarme loogiliselt kombineerida, et alarme tingimuslikult aktiveerida. Heli ja karjumise tuvastamise funktsioonid lisavad veelgi paindlikkust ning kui alarm on aktiveeritud, alustavad kaamerad salvestamist, piltide eemalasuvasse serverisse üleslaadimist või saadavad isegi e-kirja teel teavituse.

„Kõikidel Canoni kaameratel on mitmeid sisseehitatud analüütikaid. See võimaldab suuremat paindlikkust, kui kaamera paigaldatakse mitmetesse projektidesse, olenemata nende suurusest või keerukusest.ˮ

Sissetungi tuvastamine

Mahajäetud objekti tuvastamine

Liikumise tuvastus

Eemaldatud objekti tuvastamine

Kaamera rikkumise tuvastamine

Möödamineku tuvastamine

Täiustatud turvalisus

Videoandmete terviklikkuse kaitsmine terves võrgustikus on ülioluline kõrge turvalisusega rakendustes. Täiustatud IEEE 802.1X ja IPSec turvaprotokollid pakuvad võimalust krüptida ülekandeid ja kaitsta individuaalseid pakette, et säilitada jäädvustatud videomaterjali konfidentsiaalsus.

Automaatne jälgimine

Erinevalt traditsioonilistest lahendustest ühendab Canoni automaatne jälgimine tõhusalt kaamerate nutika liikuva objekti tuvastamise funktsiooni kaamera PTZ juhtimise funktsiooniga, et hoida jälgitavad objektid ekraani keskel. Automaatne suum hoiab ka objekti sama suurena, olenemata sellest, kuhu see liigub. Ajapiirangu määramise ja jälgimisasendisse naasmise funktsioonid võimaldavad kaameral objekti leida ja seda jälgida peaaegu käed-vabalt.

Ülikiire ja täpne juhtimine

Canoni professionaalsed PTZ-mehhanismid hõlmavad meie värskemaid mootori disaini uuendusi, et pakkuda kõige tundlikumaid ja täpsemaid kaasaegseid PTZ-kaameraid. Peened samm-mootorid, 360⁰ pidev pööramine kiirusel 450⁰/s ja automaatse ümberpööramise funktsioonid võimaldavad kasutajatel hõlpsasti oma subjekte jälgida ja olukordadel kogu aeg silma peal hoida.

Ribalaiuse haldamine (ADSR)

Canoni alaspetsiifiline andmete suuruse vähendamise tehnoloogia on tõhus tööriist ribalaiuse haldamisel. Kasutajad saavad vabalt määrata kuni kaheksa diskreetset ala, kus on lõppkokkuvõttes parim kvaliteet ja ADSR rakendab kõrgemal tasemel tihendust ülejäänud vähemolulisele ümbritsevale alale. Selline paindlik lähenemine aitab teil ribalaiuse kasutamist hallata, jäädvustades endiselt detaile aladel, kus seda kõige rohkem vaja on.

SD-kaardile salvestamine (Onvif profiil G)

Võimalus kaamera salvestusseadmesse salvestatud materjali otsida ja taastada lisab mis tahes jälgimislahendusse veelgi paindlikkust.

Ühilduvus ONVIF Profile G standardsete ühendusteedega võimaldab meie ühilduvatel VMS-lahendustel sellele funktsioonile ligi pääseda ja seda juhtida, et mõju oleks veelgi suurem.

Keskkonnaalane kaitse (NEMA250 tüüp 4X)

Välitingimustes kasutatavad kaamerad koos NEMA 4X ühilduvusega pakuvad suurepärasel tasemel keskkonnaalast kaitset mereäärsetes ja söövitavate kemikaalidega keskkondades.

Need tugevad ja kauakestvad kaamerad on kasulikud ka oma laiendatud kasutustemperatuuride vahemiku (–50 ⁰C kuni +55 ⁰C) tõttu, käivitudes isegi nii madalatel temperatuuridel nagu –30 ⁰C.

Ilmastikukaitse välitingimustes (IP66)

Kui vajate kaitset loodusjõudude vastu, pakuvad sertifitseeritud IP66 välitingimustes kasutatavad kaamerad kõrgetasemelist kaitset tolmu ja vee vastu. Kaamera on sobivalt kaitstud nii äkilise paduvihma kui ka piirkonda laastava veeuputuse eest.

Vandaalikindel kaitse (IK10)

Euroopa standardile EN 62262 vastavad sertifitseeritud IK10 hinnanguga kaamerad pakuvad kõrgetasemelist kaitset väliste mõjude suhtes. Polükarbonaadist kupli katted, väljatõmmatavad objektiivimehhanismid ja tugev välisümbris tähendavad, et need kaamerad on kaitstud rünnakute eest.