Tööle

Pildindus mis tahes valgusoludes
Tingimused

Kujutised igasugustes valgusoludes_reklaamtahvel

Oma klassi parim jõudlus nõrgas valguses

Meie võrgukaamerate jõudlust nõrgas valguses ja värvide edastamist on üksikasjalikult täiustatud, et need jäädvustaksid stseene tõetruult nii öösel kui ka päeval. Tulemuseks on erakordne tasakaal müra, eraldusvõime ja värvide vahel ning meie kaameratega saavutate tõetruu pildi isegi nõrga valgusega olukordades.

„Olenemata sellest, millise Canoni võrgukaamera valite, tagame, et see saavutab parima jõudluse nõrgas valguses.ˮ

Pildindus keerulistes valgusoludes

Tugev tagantvalgus, udu või hägu võivad ilma tõhusa halduse või kompenseerimiseta negatiivselt mõjuda. Canonile kuuluvad töötlusalgortimid pakuvad parimat pildikvaliteeti, olenemata valgustingimustest.

Automaatne nutikas varjujuhtimine (Auto Smart Shade Control, Auto-SSC)

Kui konkurentide kaamerad teevad piltide seeriaid erinevate katiku kiirustega ning kombineerivad need üheks, et parandada heleda tagantvalgustusega stseene, siis Canoni automaatne nutikas varjujuhtimine (Auto SSC) teeb kohe reaalajas redigeerimisi, et taustal asuva pildi nähtavust parandada. Võrgustikuefekt tagab, et heledad alad jäävad heledaks ning vaid tumedaid alasid helendatakse, et raskestinähtavad siluetid kohe selgelt tuvastatavateks objektideks muuta.

„Tugeva tagantvalguse või vähese valgusega tingimustes tuleb kasuks Auto-SSC – Canonile kuuluv algoritm, mis tagab parima pildikvaliteediˮ

Hägu kompensatsioon

Haze Comp Image

Hägu kompensatsioon reguleerib pildi kontrastsust, et udu, hägu või suduga keskkondi oleks lihtsam näha. Samuti muudab see suure suumiga jäädvustatud stseenid selgeks. Kompenseerimise taseme saab seadistada tugevaks, keskmiseks või kergeks või seda optimaalsete tulemuste saavutamiseks käsitsi reguleerida.

Värviline pildindus

DIGIC DVIII pilditöötlusmootor – mida kasutatakse ka Canoni Cinema EOS professionaalsetes kaamerates – pakub erakordset videokvaliteeti, vähest müra, sujuvaid gradatsioone ning elavaid ja täpseid värve, olenemata valgusallikast.

„See tähendab, et kõik värvid on tõetruud, olenemata valgusallikastˮ

Infrapunavalgusega pildindus

Olukordades, kus ümbritsevat valgust ei ole või seda on vähe, kasutatakse tavaliselt läbipaistvat infrapunavalgust, et stseeni valgustada ja võimaldada kaameratel mustvalgeid pilte jäädvustada.

Canoni ülimadala dispersiooniga Super UD (Ultra Low-dispersion) objektiivide tehnoloogia ja peegeldusvastased infrapunakatted parandavad tundlikkust ning kontrollivad pettekujutluste ja helkide teket, et minimeerida teravustamise kadumist, mida tavaliselt infrapunaga seotakse. Selgeid ja teravaid pilte jäädvustatakse loomulikult ning need vajavad vähem töötlemist, vähendades ribalaiuse ja salvestamisega seotud kulusid.

Sisseehitatud infrapuna LED-idega kaamerad kasutavad kahekordset LED-maatriksit, et stseeni ühtlaselt valgustada. Olenemata sellest, kui lähedal või kaugel subjekt on või kui lähedal ta ümbritsevale alale on, edastatakse pilte õigesti ja need sisaldavad palju detaile, pakkudes olulisi tõendusmaterjale.

Pildindus distantsilt

Kõrge UD-ga (Ultra-low Dispersion) klaasielemendid kõrge murdumisindeksiga vähendavad kromaatiliste kõrvalekallete tekkimist, mis on sagedased võimsa suurendusega objektiivides, minimeerides nii tünnmoonutused kui ka padimoonutused ning pakkudes loomuliku välimuse ja nurgast nurgani suure eraldusvõimega pilte terves suumivahemikus.

VB-R seeria PTZ-kaamerate 30x suum võimaldab kasutajatel jälgida ja salvestada subjekte mis tahes distantsilt terves suumivahemikus, alates lõpmatusest kuni minimaalse objekti kauguseni 2 m (6,6 jalga).