Tööle

Kuppelkaamerad

Meie kuppelkaamerad pakuvad täiuslikku lahendust olukordades, kus oluline on diskreetsus. Kompaktsed ja ilusad kaamerad, mis pakuvad silmapaistvat kvaliteeti erinevate vaatenurkade ulatuses – neid saab paigaldada seinale või lakke. Sobivad täiuslikult sise- ja väliskeskkondadesse.

Kompaktne ja diskreetne

Meie kuppelkaamerad on disainitud diskreetsust silmas pidades ning meie ülikompaktsed VB-S mudelid on nii väikesed, et mahuvad teie peopessa. Süvistatavate paigaldustarvikute valik tagab, et iga mudelit saab paigaldada diskreetselt ning paigalduskeskkonna esteetika jääb samaks.

Ease of installation

PTRZ kaugseadistamine

Kui paigaldatud, võimaldab kaameranurga seadmise tööriist – millele pääsete ligi arvuti kaudu – kaamera funktsioone (P-T-R-Z) kaugjuhtida. See tähendab, et näiteks fookust ja kaamera suunda ei pea paigaldamise ajal arvestama, kuna seda saab hiljem arvutist teha. See säästab aega ning tähendab, et paigaldamiseks on vaja vähem inimesi.

Small and discreet shape
Complete PTRZ installation

Lihtne paigaldada

Paigaldamine on valdkonna standarditele vastavate kruviaukude ja kaasas oleva märgistamismalli tõttu kiire ja lihtne. Mitmed tarvikud võimaldavad paigaldamist plaaditud lagedele, seinale või isegi postidele. Toide saadakse toitevõrgust või Etherneti ühenduse kaudu, et lisada paindlikkust. Meie ülikompaktsete VB-S mudelite kinnitamisega saab hakkama ka üksi.

Kastkaamerad

Box Cameras

Meie kastkaamerad sobivad mitmeks otstarbeks, need pakuvad laiemaid vaatenurki ning neid on lihtne kas seinale või lakke paigaldada.

PTZ-kaamerad

PTZ Cameras

Jälgige suuri alasid ning järgnege subjektile hõlpsasti meie kaamerate panoraamimise, kallutamise ja suumimise (Pan, Tilt and Zoom, PTZ) funktsioone kasutades. Täiuslik näiteks liikluse juhtimiseks ja linnas jälgimiseks.