Tööle

Kastkaamerad

Meie kastkaamerad sobivad mitmeks turvaotstarbeks, need pakuvad laiemaid vaatenurki ning sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Optilise ja digitaalse suumiga, kuni täis-HD eraldusvõimega, nutikate funktsioonide ja nutika varjujuhtimisega võimas tootevalik sisaldab ka ülikompaktseid kaameraid olukordade jaoks, kus oluline on diskreetsus.

Laiad vaatenurgad

Kuni 112-kraadised laiad vaatenurgad võimaldavad teil jälgida suuri alasid vaid ühest kaamerast. See tähendab, et jälgimisvõrgustiku saab luua vähemate kaamerate abil, vähendades kulutusi. Pildikvaliteet jääb ka kõige laiemate vaatenurkade juures suurepäraseks ning saate kasutada ka Canoni optiliselt korrigeeritud objektiive, mis vähendavad kalasilmaefekti.

Wide angle views
Simple to set up

Lihtne paigaldamine ja kasutamine

Neid kaameraid saab kiiresti ja lihtsasti kohe karbist välja võttes paigaldada ning paigaldamisele eelnevat seadistamist ei ole vaja. Valik õuetarvikuid pakub paindlikku välistingimustesse paigaldamist ning saadaval on seinale, lakke või postile kinnitamise valikud. Kasutamise ajal säilitab VB-H ja VB-M kastkaamerate elektrooniline tagateravustamissüsteem suumimisel teravustamise.

Kuppelkaamerad

Dome Cameras

Meie kuppelkaamerad tõestavad, et jälgimine võib olla ka diskreetne. Kompaktsed ja ilusa välimusega kaamerad on täiuslikud sise- ja väliskeskkondadesse.

PTZ-kaamerad

IPTZ Cameras

Jälgige suuri alasid ning järgnege subjektile hõlpsasti meie kaamerate panoraamimise, kallutamise ja suumimise (Pan, Tilt and Zoom, PTZ) funktsioone kasutades. Täiuslik näiteks liikluse juhtimiseks ja linnas jälgimiseks.