Tööle

Võrgukaamerad

Kui jälgimine on tõeliselt oluline, leiate lahenduse Canoni võrgukaamerate tootevalikust. Need on kompaktsed, kuid suure jõudlusega, tagades silmapaistva pildikvaliteedi isegi nõrga valgusega keskkondades, kus on kõrgendatud turvariskid.

Canoni tehnoloogia tugevused

Canoni võrgukaamerad pakuvad mitmeid funktsioone: reaalajas pildi reguleerimist, mitmekordset voogedastust ja nutikat videoanalüüsi, et hoolikalt võimalikke turvariske töödelda, jälgida ja neist teada anda, pakkudes seeläbi võimsaid tõendeid.

Canon tehnoloogia tugevused_370

Kliendi eelised

Kujutised igasugustes valgusoludes

Imaging Across All Lighting Conditions

Toetudes mitmetele optilistele tehnoloogiatele ja pilditöötlustehnoloogiatele, pakuvad Canoni võrguga turvakaamerad täpseid ja väga detailseid kujutisi mis tahes valgusoludes.

Projekteerimiskulude minimeerimine

Minimising Project Costs

Lai vaatenurk ja täiustatud alarmi tuvastamise funktsioonid koos parema ilmastiku- ja löögikindlusega tagavad hulgaliselt turvafunktsioone väiksemate projekteerimiskuludega.

Tootevalik

Rakendades üle 70 aasta pikkust pildinduskogemust, katab Canoni kõikehõlmav võrgukaamerate valik kõik nurgad. Valik hõlmab PTZ-kaameraid, kuppelkaameraid ja kastkaameraid täis-HD või 1,3 MP eraldusvõimega ning nende kaameratega saavutavate laia vaatevälja ja erakordse pildikvaliteedi – isegi nõrgas valguses.

PTZ-kaamerad

Kuppelkaamerad

Kastkaamerad

Jälgige suuri alasid ning järgnege subjektile hõlpsasti meie kaamerate panoraamimise, kallutamise ja suumimise (Pan, Tilt and Zoom, PTZ) funktsioone kasutades. Täiuslik näiteks liikluse juhtimiseks ja linnas jälgimiseks.

Meie kuppelkaamerad tõestavad, et jälgimine võib olla ka diskreetne. Kompaktsed ja ilusa välimusega kaamerad on täiuslikud sise- ja väliskeskkondadesse.

Meie kastkaamerad sobivad mitmeks otstarbeks, need pakuvad laiemaid vaatenurki ning neid on lihtne kas seinale või lakke paigaldada.

Õppimine ja tugi

Edulood

Case studies

Lugege meie klientide lugusid ja saage teada, kuidas Canoni võrgukaamerad aitasid neil tõelisi turvalisusega seotud probleeme lahendada.

Süsteemi disainimistööriistad

System Design Tools

Need tööriistad aitavad teil disainida isikliku lahenduse mis tahes olukorra jaoks.

Täiendavad veebiressursid

Laadige alla tarkvara, püsivara ja juhendeid oma võrgukaamera jaoks.

Otsite vanemaid võrgukaameraid?

Leidke vanemate võrgukaamerate tehnilisi andmeid ja teavet ühilduvate tarvikute kohta meie arhiveeritud toodete jaotisest.