Täis-HD kaamerad

Jälgige ja kaitske oma ettevõtet täis-HD eraldusvõimega ning suurepärase pildikvaliteedi ja muljetavaldava jõudlusega nõrgas valguses. Nutikad funktsioonid võimaldavad potentsiaalsete turvarikkumiste reaalajas ennetavat analüüsimist ning nutikas varjujuhtimine tagab pildi hea nähtavuse – isegi heleda tagataustaga stseenides.

VB-H41 175 x132.gif

VB-H43

Täis-HD PTZ IP turvakaamera VB-H43 ühendab endas võimsat 240x suumi, suurepärast nõrgas valguses pildistamise võimalust ja kiiret automaatteravustamist. Paindlikud paigaldusvõimalused nii sise- kui ka välistingimustes.

VB-H630VE.jpg

VB-H630VE

Täis-HD fikseeritud kupliga IP turvakaamera VB-H630VE, millel on vandaalikindel ja IP66 kaitseastmega korpus, sobib suurepäraselt karmidesse välistingimustesse. Jälgige ja salvestage tegevust päeval ning öösel ülilaia 111° vaateväljaga.

VB-H630D.jpg

VB-H630D

Täis-HD fikseeritud kupliga IP turvakaamera VB-H630D on täiuslik sisetingimustes. Jälgige ja salvestage tegevust päeval ning öösel ülilaia 111° vaateväljaga.

VB-H730F.jpg

VB-H730F

Täis-HD IP kastturvakaamera VB-H730F ülilaia 112° vaateväljaga tagab suurepärased tulemused ka nõrgas valguses. Paindlikud paigaldusvõimalused nii sise- kui ka välistingimustes.

Täis-HD pildikvaltieet

Nautige peeneid ja detailseid pilte täis-HD eraldusvõimega tänu Canoni tunnustatud DIGIC DV III pildiprotsessorile, mis on algselt välja töötatud professionaalsetele videokaameratele. See protsessor saavutab eraldusvõime kuni 1080p kiirusel 30 kaadrit sekundis. Samuti sisaldab see Canoni tunnustatud värviedastust – isegi nõrgas valguses.

Full HD quality

Nutikad funktsioonid

Nutikad funktsioonid_PILT.jpgNutikas analüütika võimaldab potentsiaalsete rikkumiste reaalajas analüüsimist. Tuvastamiseks saab määrata kuni 15 ala stseenis, kasutades 6 erinevat algoritmi. See defineerib uuesti traditsionaalsed häiretuvastuse meetodid, aidates vähendada valehäireid, suurendades tõhusust ning vähendades vajalikku salvestusruumi, aktiveerides salvestamise vaid juhul, kui oht on reaalne.

Intelligent Function_DIAGRAM
Smart Shade Control

Nutikas varjujuhtimine

Kui konkurentide kaamerad teevad piltide seeriaid erinevate katiku kiirustega ning kombineerivad need üheks, et parandada heleda tagantvalgustusega stseene, siis Canoni nutikas varjujuhtimine teeb kohe reaalajas redigeerimisi, et taustal asuva pildi nähtavust parandada. Võrgustikuefekt tagab, et heledad alad jäävad heledaks ning vaid tumedaid alasid helendatakse, et raskestinähtavad siluetid kohe selgelt tuvastatavateks objektideks muuta.