1,3 MP kompaktkaamerad (UUS)

Need kaamerad on tasuvad, pakkudes kvaliteetset jälgimist 1,3 MP eraldusvõime ja kuue nutika analüütikaga. Need lihtsasti paigaldatavad kaamerad on mõeldud sisetingimustes turvamiseks ja jälgimiseks ning nendega saavutate teravad ja kvaliteetsed laia vaatenurgaga pildid ning suurepärase jõudluse nõrgas valguses.

VB-805D.jpg

VB-805D

Väikene HD-pildi ja võrguga kuppelturvakaamera ülikompaktse objektiivide tehnoloogiaga. Täiuslik siseruumide turvamiseks, nt jaemüügi-, haridus ja ärikeskkondades.

VB-S905F.jpg

VB-S905F

Väikene võrguga kastturvakaamera ülikompaktse objektiivide tehnoloogiaga. Kompaktne disain muudab selle täiuslikuks mitmetes diskreetsetes kaubanduskeskkondade siseruumides.

Ülikompaktne suurus

Nende kaamerate uuenduslik läätsetehnoloogia tähendab, et need on piisavalt väikesed teie peopesasse mahtumiseks. Meie 1,3 MP kuppelkaamera mõõtmed on vaid 120 mm x 54 mm (LxK), olles ideaalne olukordades, kus on vaja diskreetset jälgimist. Lisaks kuppelkaamerale on saadaval ka ülikompaktne kastkaamera, mille mõõtmed on vaid 32 mm x 54 mm x 114 mm (LxKxS).

Ultra-compact size
Full HD 30fps

1,3 MP kuni 30 kaadrit/s

Canoni DIGIC DVIII ja DIGIC NET II protsessoreid kasutatakse silmapaistva pildikvaliteedi saavutamiseks 1,3 MP eraldusvõimega ja kiirusega kuni 30 kaadrit sekundis. Sisemine mitme voogedastuse tehnoloogia (2 x H.264) võimaldab erinevate eraldusvõimete samaaegset edastamist ning kõrge eraldusvõimega jälgimist ja madala eraldusvõimega salvestamist samal ajal.

Nutikad funktsioonid

Nutikad funktsioonid_PILT.jpgNutikas analüütika võimaldab potentsiaalsete rikkumiste reaalajas analüüsimist. Tuvastamiseks saab määrata kuni 15 ala stseenis, kasutades 6 erinevat algoritmi. See defineerib uuesti traditsionaalsed häiretuvastuse meetodid, aidates vähendada valehäireid, suurendades tõhusust ning vähendades vajalikku salvestusruumi, aktiveerides salvestamise vaid juhul, kui oht on reaalne.

Intelligent Function_DIAGRAM

Automaatne nutikas varjujuhtimine

Kui konkurentide kaamerad teevad piltide seeriaid erinevate katiku kiirustega ning kombineerivad need üheks, et parandada heleda tagantvalgustusega stseene, siis Canoni automaatne nutikas varjujuhtimine teeb kohe reaalajas redigeerimisi, et taustal asuva pildi nähtavust parandada. Võrgustikuefekt tagab, et heledad alad jäävad heledaks ning vaid tumedaid alasid helendatakse, et raskestinähtavad siluetid kohe selgelt tuvastatavateks objektideks muuta.

Auto SSC