Canon i-SENSYS LBP7660Cdn

i-SENSYS LBP7660Cdn

Ühendades maksimaalse jõudluse ja energiatõhususe, toob i-SENSYS LBP7660Cdn printer töökatesse meeskondadesse värvilise laserprintimise mugavuse.

Kasulikud omadused

  • 20 lk/min värviline ja ühevärviline laserprintimine
  • 9600 x 600 dpi printimislahutus
  • 768 MB standardmälu
  • Intuitiivne juhtimispaneel
  • PCL5c/6 ja valikuline Adobe® PostScript-tugi
  • Gigabit Ethernet
  • Energiasäästlik
  • Toonerikassette on lihtne vahetada

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP7660Cdn üksikasjadega

Suure jõudlusega värviline laserprinter


Maksimeerige selle stiilse värvilise laserprinteriga tootlikkust oma töökates meeskondades. Olles piisavalt kompaktne, et mahtuda töölauale, annab see kasutajatele printeri lähedusmugavuse ning prindib professionaalse kvaliteediga ja suure 20 lk/min kiirusega nii värvilisi kui ka mustvalgeid dokumente. Canoni kiire esimese väljatrüki tehnoloogia (Quick First-Print) tähendab ka seda, et dokumendid prinditakse väga lühikese ooteajaga.

Professionaalne prindikvaliteet


Kõrgekvaliteedilise prindi tagab i-SENSYS LBP7660Cdn printeri 9600 x 600 dpi printimislahutus, mis on täiustatud iga väljaprinti täiuslikkuseni viimistleva automaatse kujutisparandusega. Printeril on 768 MB standardmälu, mis on piisavalt võimas, et saada hakkama suurte, keerukate dokumentide ja graafika ning niisamuti võrgus printimise väljakutsetega.

Lihtne kasutada


Seda värvilist laserprinterit on isegi algajatel lihtne kasutada. Intuitiivselt kasutatav 5-realine vedelkristallekraan teeb seadme seadistamise ja erinevate sätete vahel liikumise lihtsaks.

Mitmekülgne ühenduvus


i-SENSYS LBP7660Cdn printer sobitub sujuvalt teie ettevõtte tegevustega, sest on toetatud tööstusstandardiga PCL5c/6 ja valikulise Adobe® PostScripti printimisega. Sisseehitatud Gigabit Etherneti ühendusega varustatuna tuleb see toime suure töökoormusega, tagades parima võrgujõudluse.

Rahasäästlik energiatõhusus


i-SENSYS LBP7660Cdn printeri ülim energiatõhusus tähendab, et teil on võimalik nii oma kulusid kokku hoida kui ka keskkonda säästa. Energy Stari sertifikaadiga varustatuna tarbib seade puhkerežiimil ainult 1,0 vatti ja selle tüüpiline energiatarve (TEC) on 0,9 kWh, mis teeb sellest oma klassi ühe energiatõhusama. Sisseehitatud automaatne kahepoolne printimine mitte ainult ei võimalda vähendada paberikulu, vaid ka käituda keskkonna suhtes arukamalt.

Lihtne hallata


Säästlik kõik-ühes värvikassett, mis sisaldab toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid, muudab printeri praktiliselt hooldusvabaks. Kasseti vahetamine toimub hõlpsalt ja sekeldusteta vaid sekundite jooksul. Autentse Canoni laserkasseti kasutamine tagab, et printer on sama hästi kui uus.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP7660Cdn, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

PCL Printing

PCL-printimine

Optional PostScript Printing

Valikuline PostScript-printimine

USB connection

USB-ühendus

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

+1 Optional Paper Cassette

+1 valikuline paberikassett

User friendly LCD display

Kasutajasõbralik LCD-ekraan

High colour print quality

Kõrge kvaliteediga värviprintimine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign