Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

See energiasäästlik ja võrguvalmidusega kompaktne värviline laserprinter sobib täiuslikult väikestele meeskondadele, kus vajatakse kiiret ja professionaalset printimist koos tootliku automaatse kahepoolse printimisega.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne ja madala korpusega värviline laserprinter
  • 20 lk/min värviliselt ja mustvalgelt
  • Kõrge kvaliteediga professionaalne värviline printimine
  • Ekvivalente prindilahutus kuni 9600 × 600 dpi
  • Kiire esimese väljatrüki tehnoloogia
  • Automaatne kahepoolne printimine
  • Kõik-ühes-kassett
  • Võrguvalmidusega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP7210Cdn üksikasjadega

Jõudlust täiendavad funktsioonid


Kui teie meeskond peab kiiret ja usaldusväärset printerit jagama, tagab mudel LBP7210Cdn kõik, mida vajate. Mudel LBP7210Cdn pakub 20 lk/min paberiväljastust nii värviliselt kui ka mustvalgelt ja sellel on vähe ruumi võttev madala korpusega disain, ühendades endas suurepäraselt kompaktse suuruse ja suure jõudluse.

Pidevalt inspireerivad tulemused


Mudel LBP7210Cdn saavutab suurepärase värvikvaliteedi iga kord tänu standardsele kuni 9600 x 600 dpi printimislahutusele ja automaatsele kujutisviimistlusele (AIR). Sellega saate printida mitmeid erinevaid dokumente, nt esitlusi, aruandeid ja professionaalse kvaliteediga kirju, selgete värvide ja teravate mustvalgete toonidega.

Säästke aega ja olge tootlikum


Mudel LBP7210Cdn pakub laia valikut funktsioone, et aidata tõsta teie tootlikkust. Tänu mudeli LBP7210Cdn kiirele esimese väljatrüki tehnoloogiale on esimese väljatrüki väljastuskiirus ainult 16 sekundit, mistõttu ei pea te peaaegu üldse ootama. Standardvarustuses on 250-leheline kassett ja 50-leheline salv. Täiendav 250-leheline kassett pakub kokku 550-lehelist paberivaru. See tähendab vähem katkestusi ja pikemat täitmistsüklit. Tootlik automaatne kahepoolne printimine aitab teil prinditöid teha, säästes samal ajal kulusid ja väljastades professionaalsema välimusega dokumente.

Võrguvalmidusega


Väikesed meeskonnad saavad selle võrguvalmidusega seadme tootlikku värviprintimist jagada. Sisseehitatud võrguliides suurendab paindlikkust ja ühenduvust ning IT-administraatorid hindavad kaugkasutajaliidest, mille abil on mudelit LBP7210Cdn võrgu kaudu lihtsam juhtida ja jälgida, kasutades standardseid veebibrausereid.

Lihtne ja taskukohane hooldus


Kõik-ühes-kassettide süsteem vähendab hooldusvajadust ja tagab püsivalt kvaliteetse toodangu. Vahetage toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid sisaldav kassett lihtsalt välja ning printer on sama hästi kui uus. Mugav laadimine esipaneelilt võimaldab kassetti kiirelt, lihtsalt ja puhtalt vahetada.

Energiatõhus töö


Madala energiatarbega (3 vatti puhkerežiimis) ja TEC*-hinnanguga 2,2 kWh nädalas, kuulub mudel LBP7210Cdn oma klassi kõige energiasäästlikumate printerite hulka. Automaatse väljalülitamise tööriist suurendab energiatõhusust veelgi.
* TEC näitab toote tüüpilist elektritarbimist ühe nädala jooksul. Katsemetoodika on määratlenud Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

USB connection

USB-ühendus

Canon Advanced Printing Technology

Canoni esmaklassiline printimistehnoloogia

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

High colour print quality

Kõrge kvaliteediga värviprintimine

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

+1 Optional Paper Cassette

+1 valikuline paberikassett

Järgmised sammud

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

2016-2017-3-year-warranty-campaign