Canon i-SENSYS LBP7010C

i-SENSYS LBP7010C

Canoni kõige väiksem ja soodsam värviline laserprinter. See lihtsalt kasutatav värvilaserprinter pakub kompromissitut kvaliteeti ja parimat energiatõhusust.

Kasulikud omadused

  • Ruumisäästlik disain
  • Laserprintimine: 4 lk/min värviliselt ja 16 lk/min ühevärviliselt
  • Kiire esimese väljatrüki tehnoloogia
  • Energiasäästlik
  • 2400 x 600 dpi printimislahutus
  • Toonerikassette on lihtne vahetada

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon i-SENSYS LBP7010C natukene detailsemat

Stiilne ja ruumisäästlik disain


i-SENSYS LBP7010C kompaktsus ja vaikne töö teevad sellest ideaalse lauaprinteri väikekontoris või kodukontoris kasutamiseks. See väike, hõlpsasti kasutatav ja soodne printer sobib väga kvaliteedinõudlike tööde printimiseks.

Kiire printimine


Tänu Canoni kiire esimese väljatrüki tehnoloogiale toimub esimese lehekülje printimine väga kiiresti. Printimiskiirus on 16 ühevärvilist lehte või 4 värvilist lehte minutis, kusjuures esimese ühevärvilise lehe printimiseks kulub vaid 13,6 sekundit – algne viivitus on väga väike.

Suurepärane väljatrükk – nii mustvalge kui ka värviline


Kvaliteetsed väljatrükid avaldavad muljet. Printimislahutusega 2400 x 600 dpi on detailid selged, tekst terav ja sujuvad tooniüleminekud silmaga nähtavad. Canoni võimas pilditöötlustehnoloogia ja uuenduslik S-Toner annavad suurepärase lõpptulemuse.

Väike energiakulu aitab kulusid vähendada


i-SENSYS LBP7010C energiatõhusus säästab raha, aitab püsikulusid kontrolli all hoida ning vähendab teie ökoloogilist jalajälge. Kuna Canon on pühendunud võimalikult keskkonnasäästlike toodete pakkumisele, on ka sellel värvilisel laserprinteril Energy Star sertifikaat. Selle printeri tavapärane energiatarve (TEC) on ainult 0,5 kWh ja puhkerežiimis on võimsus vaid 1,1 vatti, mis teeb sellest ühe kõige ökonoomsema printeri vastavas tootekategoorias.

Lihtne seadistada ja kasutada


Selle printeri seadistamine ja kasutamine on äärmiselt lihtne. Toonerikassette on lihtne vahetada ning tänu erilistele müravähendusabinõudele on teie töökeskkond vaikne ja meeldiv, et saaksite oma tegevusele keskenduda. Võite olla kindel, et kasutajasõbralik Canon CAPT printeridraiver säästab aega ja annab silmapaistva lõpptulemuse.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP7010C, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

USB connection

USB-ühendus

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Canon Advanced Printing Technology

Canoni esmaklassiline printimistehnoloogia

Järgmised sammud

Ostukohad

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Vaadake lisaks

Easy Service Plan