Canon i-SENSYS LBP6680x

i-SENSYS LBP6680x

Ühendades MEAP-i uue põlvkonna laserprinteritega, seab printer i-SENSYS LBP6680x uued standardid nii jõudlusele, turvalisusele, keskkonnale kui ka lahenduste terviklikkusele.

Kasulikud omadused

  • 33 lk/min, esimese lehe väljastusaeg 6 sekundit
  • 1200 x 1200 dpi printimislahutus
  • 768 MB sisemälu
  • Intuitiivne juhtpaneel
  • PCL5e/6 ja Adobe® PostScripti tugi
  • Gigabit Ethernet
  • Sisseehitatud MEAP
  • IPSec- ja LAN IEEE 802.1x-ühilduv
  • Otseprint USB-salvestusseadmelt

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon i-SENSYS LBP6680x natukene detailsemat

Uue põlvkonna tehnoloogia


Sisseehitatud MEAP-i ehk meie Java-põhise arenduskeskkonna abil saab vastavalt vajadusele luua rakendusi printeri i-SENSYS LBP6680x erinevatesse lahendustesse kaasamiseks. See võimaldab printeril ka sujuvalt uniFLOW-sse sobituda, hõlbustades nii oluliselt printimiskiiruse haldamist ja vähendades kulusid.

Ülikiire mustvalge laserprinter


Võrguvalmis i-SENSYS LBP6680x võimaldab töökatele meeskondadele suurimat võimalikku tootlikkust. Kuna seade on piisavalt kompaktne lauale paigutamiseks, on mustvalge laserprinter töötajatel mugavalt käeulatuses. See prindib profikvaliteediga dokumente vaikselt ja kiiresti – 33 lk/min. Kuna esimese lehe väljastamiseks kulub vaid kuni 6 sekundit, ei ole vaja dokumente oodates aega viita.

Kõrgekvaliteediline printimine


Professionaalne printimiskvaliteet on alati tagatud. Mudel i-SENSYS LBP6680x pakub 1200 x 1200 dpi printimislahutust, mistõttu on iga väljaprinditud dokument parima viimistluskvaliteediga. Printeril on standardvarustuses 768 MB mälu, millest piisab, et saada hakkama suurte ja keerukate dokumentide ja graafikaga ning tulla hästi toime võrguprinteri töökoormusega.

Lihtne kasutada


Printerit i-SENSYS LBP6680x on isegi algajatel lihtne kasutada. Intuitiivselt kasutatav 5-realine LCD-ekraan teeb seadme seadistamise ja selle menüüdes navigeerimise hõlpsaks.

Täielik ühendumine võrku


Seade i-SENSYS LBP6680x ühildub sujuvalt võrku, et olla kõikidele printimiseks saadaval. Sisseehitatud Gigabit Etherneti tõttu tuleb seade suurte töödega hõlpsasti toime, mõjutamata seejuures ülejäänud võrgu kiirust. Tänapäevaste printimisprotokollide PCL5e/6 ja Adobe® PostScripti tugi võimaldab täpset ühildamist teie ettevõtte vajadustega.

Andmeturve


Kaitske ja turvake oma infot samade kaasaegsete tehnoloogiliste lahenduste abil, mida on kasutatud meie imageRUNNER ADVANCE'i multifunktsionaalsete printerite puhul. Nende seas on IPSec- ja LAN IEEE 802.1x-ühilduvus. Valikuline turvaline postkastist printimine tagab, et salajased materjalid ei satu valedesse kätesse.

Otseprint USB-salvestusseadmelt


Printeriga i-SENSYS LBP6680x saate printida otse igalt USB-mäluseadmelt. Selgel ekraanil saab valida kõiki toetatavaid failitüüpe – Tiff, JPEG, PDF ja XPS – ning dokumente kiiresti printida.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6680x, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

PCL Printing

PCL-printimine

USB connection

USB-ühendus

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

+1 Optional Paper Cassette

+1 valikuline paberikassett

User friendly LCD display

Kasutajasõbralik LCD-ekraan

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Optional Secure print

Valikuline turvaline printimine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Järgmised sammud

Ostukohad

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lisateave

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Vaadake lisaks

Easy Service Plan