Canon i-SENSYS LBP6310dn

i-SENSYS LBP6310dn

See võrguvalmidusega kompaktne monokroomne laserprinter koos kahepoolse printimise võimalusega hoiab teid tootlikuna ja pakub jõudlust, mida dünaamilised väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted vajavad.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne 33 lk/min mustvalge laserprinter
  • Automaatne kahepoolne printimine
  • Võrguvalmidusega
  • Kiire esimese väljatrüki väljastuskiirus
  • Kiire esimese prindi tehnoloogia välistab seadme järel ootamise
  • Lahutus kuni 2400 × 600 dpi
  • Max 800-leheline paberimaht

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS LBP6310dn üksikasjadega

Säästke aega ja suurendage tootlikkust


Mudel LBP6310dn on täiuslik tootlikkuse suurendamiseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kes prindivad suuri mahte. Laserprinter LBP6310dn prindib 33 lk/min mustvalgelt ja sellel on kiire esimese väljatrüki väljastuskiirus (kuni 6 sekundit), aidates meeskondadel kiiresti ja ilma aeganõudvate viivitusteta töötada.

Loodud heaks tööks


Vastupidav disain aitab tagada tähtsate töövoogude lõpetamise. Mudelil LBP6310dn on standardvarustuses 250-leheline kassett ja 50-leheline salv. Täiendav 500-leheline kassett, mis pakub 800-lehelist paberivaru, vähendab täitmisaega. Tänu kasutajasõbralikule ja ruumisäästlikule disainile sobib printer hästi kiiretesse kontorikeskkondadesse. Automaatse kahepoolse printimisega saate luua professionaalseid dokumente, säästes samal ajal ka aega ja raha.

Pidevalt suurepärased tulemused


Mudelil LBP6310dn on kuni 2400 x 600 dpi printimislahutus koos automaatse kujutisparandusega (AIR). See pakub väärtusliku eelist, printides selgeid ja täpseid suurepärase pildikvaliteediga dokumente kiiresti.

Võrguvalmidus lihtsaks ühendamiseks ja tööks


Mudelil LBP6310dn on sisseehitatud võrguliides. Selle tulemusena saab seda kiiresti ja lihtsalt oma võrguga ühendada, muutes printeri täiuslikuks väikestes ettevõtetes ja meeskondades jagamiseks. Kaugkasutajaliides laseb mudelit LBP6310dn eemalt jälgida ja hallata.

Lihtne ja taskukohane hooldus


Hooldusvaba kõik-ühes-kassett aitab teil saavutada pidevalt kõrge kvaliteediga paberiväljastuse. Kõik-ühes-kassetti, milles asuvad tooner ja kõik vajalikud osad, on võimalik mõne sekundiga vahetada. Ei mingit segadust ega muret hooldusega – ainult pidev kvaliteetne paberiväljastus. Saadaval on ka mahukam toonerikassett, mis võimaldab printida peaaegu kaks korda rohkem lehekülgi.

Energiasäästlik disain


Mudeliga LBP6310dn säästate energiat, ohverdamata seejuures jõudlust. Printeri TEC*-hinnang on ainult 1,9 kwh/w ning energiatarbe tase 9 vatti ooterežiimis ja 1 vatt puhkerežiimis, aidates teil vähendada oma süsiniku jalajälge, toetada keskkondlikke eesmärke ja vähendada ka käituskulusid. Automaatse väljalülitamise tööriist suurendab printeri energiatõhusust veelgi.
* TEC näitab toote tüüpilist elektritarbimist ühe nädala jooksul. Katsemetoodika on määratlenud Energy Star®: http://www.eu-energystar.org.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6310dn, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

USB connection

USB-ühendus

Canon Advanced Printing Technology

Canoni esmaklassiline printimistehnoloogia

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

+1 Optional Paper Cassette

+1 valikuline paberikassett

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Järgmised sammud

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan