Canon i-SENSYS LBP6230dw

i-SENSYS LBP6230dw

Võrguühenduse ja mobiilse ühendusega ning automaatse kahepoolse printimise ja mitmete energiat ja aega säästvate funktsioonidega ruumisäästlik Wi-Fi-ga mustvalge laserprinter, mis on täiuslik väikestele kontoritele ja kodukontoritele.

Kasulikud omadused

  • Wi-Fi, võrguühenduse ja mobiilse ühendusega mustvalge laserprinter
  • Printige hõlpsasti nutiseadmetest, kasutades Canoni mobiilse printimise rakendust
  • Säästke aega ja raha automaatse kahepoolse printimise abil
  • Nautige oma klassi parimat energiatõhusust
  • Kiire ja täiustatud kvaliteetne mustvalge printimine 25 lk/min

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon i-SENSYS LBP6230dw natukene detailsemat

Ruumisäästlik Wi-Fi-ga mustvalge laserprinter


Tänu juhtmevabale, Etherneti ja mobiilsele ühenduvusele ning automaatsele kahepoolsele printimisele sobib see kiire, kompaktne ja energiatõhus mustvalge Wi-Fi-ga laserprinter täiuslikult väikestesse kontoritesse, mahtudes kenasti mis tahes suuruses lauale.

Wi-Fi, võrguühenduse ja mobiilse ühenduse valmidusega


Printige juhtmevabalt nagu soovite, kasutades seda Wi-Fi-, võrgu- ja mobiiliühenduse valmidusega seadet. Juhtmevaba võrguga ühendamine on lihtne – lihtsalt vajutage printeri Wi-Fi klahvi ja ongi kõik. Mobiilne printimine on samuti lihtne. Lihtsalt laadige alla Canoni tasuta mobiilse printimise rakendus ning nautige kiiret ja lihtsat printimist Apple'i iOS- või Android-seadmetest otse printerisse.

Kiire ja produktiivne jõudlus


Tähtaegadest kinnipidamine on lihtne tänu muljetavaldavale printimiskiirusele 25 lk/min ja Canoni kiire esimese prindi tehnoloogiale, mis tagab kiire ärkamise puhkerežiimist. See seade hakkab tööle kohe, kui seda vajate, kuna soojenemisaeg on vaid 10 sekundit alates sisselülitamisest ning esimese väljatrüki väljastuskiirus on kuni 6 sekundit.

Automaatne kahepoolne printimine


Säästke paberi pealt raha ning lisage oma ettevõtte dokumentidele professionaalsust automaatse kahepoolse printimisega.

Silmatorkavalt hea laserkvaliteet


Automaatse kujutiseparanduse ja kuni 1200 × 1200 punkt/tollise eraldusvõime abil saate nautida teravaimat ja selgeimat teksti ning äärmiselt üksikasjaliku graafikaga dokumente. Meie MS (magnetsfääriline) tooner saavutab optimaalsed tulemused igal printimiskorral.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand pakub see printer oma klassi parimat energiatõhusust, kasutades puhkerežiimis vaid 0,9 vatti energiat ning soojenemisaeg on peaaegu olematu. Mugav eesmine toitelüliti muudab väljalülitamise lihtsaks, vähendades veelgi energiakulu ja mõju keskkonnale. Lisaks on sellel kohandatav automaatse väljalülituse režiim, mis lülitab printeri välja, kui seda eelnevalt määratud aja jooksul ei kasutata.

Töötab vaikselt


Tänu Canoni ainulaadsele disainile on printer enneolematult vaikne nii ooterežiimis kui ka töötamise ajal, nii et printeri müra ei sega tööle keskendumist.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt usaldusväärsed ning kvaliteetsed tulemused. Ehtsad Canoni laserkassetid sisaldavad toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid ning neid saab probleemide ja segaduseta sekunditega välja vahetada.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6230dw, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

USB connection

USB-ühendus

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Järgmised sammud

Ostukohad

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lisateave

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Vaadake lisaks

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.