Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Automaatse kahepoolse printimisega kompaktne laserprinter sobib hästi igasse koju ja väikekontorisse. Prindid on hooldusvabad ja seadmel on mitmeid energia- ja ajasäästlikke funktsioone.

Kasulikud omadused

  • Ruumisäästlik disain
  • 25 lk/min, esimese prindi väljastusaeg 6 sekundit
  • Automaatne kahepoolne printimine
  • Energiasäästlik
  • Töötab vaikselt
  • Kõik-ühes kassett tagab hooldusvaba töö

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon i-SENSYS LBP6200d natukene detailsemat

Kompaktne ja ruumisäästlik


See ruumisäästlik ja soodne mustvalge laserprinter sobib hästi isiklikuks kasutamiseks nii kodus kui ka väikekontoris. Seadmel on automaatne kahepoolne printimine, kuid see on siiski väga kompaktne, sobides hästi ka kõige väiksemale lauale.

Tootlikkus


Laserprintimise kiirus on muljetavaldav: tervelt 25 lk/min. Canoni kiire esimese prindi tehnoloogiad tagavad kiire ärkamise puhkerežiimist, lisaks on seadmel lühike soojenemisaeg: vaid 10 sekundit sisselülitamisest. Ja kuna esimese prindi väljastusaeg on vaid 6 sekundit, ei jää sa enam kunagi hiljaks!

Automaatne kahepoolne printimine


Lisa oma töösse uus professionaalsuse tase, printides automaatselt dokumendi mõlemale küljele, ning säästa paberit.

Silmatorkavalt hea laserkvaliteet


Automaatne kujutiseparanduse funktsioon laseb tänu kuni 2400 × 600 dpi ulatuvale eraldusvõimele väljastada terava ja selge teksti ja äärmiselt üksikasjaliku graafikaga dokumendid. Meie MS- (magnetsfääriline) tooner on välja töötatud spetsiaalselt optimaalsete tulemuste saamiseks sagedasel printimisel.

Tõhus ja vaikne


See energiasäästlik printer kasutab puhkerežiimis üksnes 1,4 vatti energiat. Mugavalt esiküljele paigutatud toitelüliti teeb seadme väljalülitamise käepäraseks ning aitab veelgi energiakulu vähendada. Tänu Canoni ventilaatorita mootorile on i-SENSYS LBP6200d ooterežiimil vaikne ning töötamise ajal enneolematult tasane, nii et sa saad segamatult tööle keskenduda.

Kõik-ühes kassett


Kõik-ühes ringlussevõetav kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt kvaliteetse tulemuse. Kompaktse, toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid sisaldava kasseti vahetamiseks kulub vaid mõni sekund. Autentne Canoni laserkassett teeb su printeri sama hästi kui uueks.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6200d, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

USB connection

USB-ühendus

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

Canon Advanced Printing Technology

Canoni esmaklassiline printimistehnoloogia