Canon i-SENSYS LBP6030w

i-SENSYS LBP6030w

Ruumisäästlik ja taskukohane mustvalge laserprinter väikestele kontoritele või kodukontoritele, millel on Wi-Fi hõlpsaks võrguühenduseks ja nutiseadmetest printimiseks. Vaikne, usaldusväärne ja väga energiatõhus seade, mis prindib kiiresti ja kvaliteetselt.

Kasulikud omadused

  • Taskukohane Wi-Fi ja mobiilse printimisega mustvalge laserprinter
  • Printige hõlpsasti nutiseadmetest, kasutades Canoni mobiilse printimise rakendust
  • Kiire ja kvaliteetne mustvalge printer, mis prindib 18 lk/min
  • Tänu kiire esimese väljatrüki tehnoloogiale ei pea dokumente kaua ootama
  • Stiilne ja ruumisäästlik disain, mis sobib igale töölauale

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon i-SENSYS LBP6030w natukene detailsemat

Ruumisäästlik Wi-Fi-ga mustvalge laserprinter


See kiire, kompaktne ja taskukohane mustvalge Wi-Fi-ga laserprinter sobib mugavalt igale töölauale ning pakub hõlpsat juhtmevaba ja mobiilset printimist, olles täiuslik koduseks kasutamiseks ja väikestesse kontoritesse. Selle stiilse välimusega ruumisäästlik korpus hõlmab sissetõmmatavat paberisalve kaant ning seadme mõõtmed on vaid 364 × 249 × 199 mm (L × S × K).

Wi-Fi võrguprintimiseks ja mobiilseks printimiseks


Printige juhtmevabalt arvutitest, nutitelefonidest ja tahvelarvutitest, kasutades seda Wi-Fi ja mobiilse printimisega printerit. Juhtmevaba võrguga ühendamine on lihtne – lihtsalt vajutage printeri Wi-Fi klahvi ja ongi kõik. Apple'i iOS- või Android-seadmetest printimiseks laadige lihtsalt alla tasuta Canoni mobiilse printimise rakendus ning nautige kiiret ja lihtsat printimist otse printerist.

Kiire ja produktiivne jõudlus


Mudel i-SENSYS LBP6030w hakkab tööle kohe, kui seda vajate tänu Canoni kiire esimese prindi tehnoloogiale, mis tagab kiire ärkamise puhkerežiimist. Esimese väljatrüki väljastuskiirus on vaid 7,8 sekundit ja professionaalse laserprintimise kiirus 18 lk/min, seega ei pea te oma väljatrükke kaua ootama ning saate tegeleda sellega, mis on oluline.

Silmatorkavalt hea laserkvaliteet


Automaatse kujutiseparanduse ja kuni 2400 × 600 punkt/tollise eraldusvõime abil saate nautida teravaimat ja selgeimat teksti ning äärmiselt üksikasjaliku graafikaga dokumente. Meie MS (magnetsfääriline) tooner on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et saavutada optimaalne tulemus ka sagedasel printimisel.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand kasutab see energiatõhus printer puhkerežiimis vaid 1,6 vatti ning soojenemisaeg on peaaegu olematu. Mugav eesmine toitelüliti muudab väljalülitamise lihtsaks, vähendades veelgi energiakulu ja mõju keskkonnale. Lisaks on sellel kohandatav automaatse väljalülituse režiim, mis lülitab printeri automaatselt välja, kui seda eelnevalt määratud aja jooksul ei kasutata.

Töötab vaikselt


Tänu Canoni ainulaadsele disainile on i-SENSYS LBP6030w enneolematult vaikne nii ooterežiimis kui ka töötamise ajal, nii et printeri müra ei sega tööle keskendumist.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt usaldusväärsed ning kvaliteetsed tulemused. Ehtsad Canoni laserkassetid sisaldavad toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid ning neid saab probleemide ja segaduseta sekunditega välja vahetada.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS LBP6030w, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

High print quality

Kõrge printimiskvaliteet

USB connection

USB-ühendus

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Järgmised sammud

Ostukohad

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lisateave

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Vaadake lisaks

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.