Connect Station CS100 seadistamine ja kasutamine

See videote seeria juhendab teid seadistamisel ja ühendamisel ning oma eriliste mälestuste edastamisel, vaatamisel, jagamisel ja varundamisel.

one-place

Connect Stationi seadistamine

See video aitab teil Connect Stationi mudeliga CS100 alustada – alates teleriga ühendamisest ja sisselülitamisest kuni oma keele valimiseni.

Connect Stationi ühendamine

Õppige, kuidas luua ühendus koduse Wi-Fi võrguga, logida sisse teenusesse image.canon ning ühendada oma sotsiaalvõrgustike ja pilveteenustega.

Piltide edastamine Connect Stationisse

See õpetus näitab, kuidas fotosid ja videoid Connect Stationi mudelisse CS100 edastada, kas siis otse kaamerast lähiväljaside ja Wi-Fi kaudu või mälukaardilt või USB-ühenduse kaudu.

Oma sisu vaatamine ja organiseerimine

Võtke oma kollektsioonist viimast ja elage oma mälestused uuesti läbi, luues albumeid ja sirvides oma nutitelefoni või tahvelarvutit.

Piltide jagamine

Jagage oma mälestusi sõprade ja perega. See õpetus näitab, kuidas sotsiaalvõrgustikes jagada, pilte teistesse Connect Stationitesse saata ja ilusa kvaliteediga juhtmevabalt printida.

Varundamine

Selles videos näidatakse, kuidas oma Connect Station CS100 sisu turvaliselt varundada ja kuidas oma andmeid taastada.

Connect Station CS100 kasutusjuhend

Kui teil on vaja lisateavet oma Connect Station CS100 seadistamise ja kasutamise kohta, laadige alla täielik juhend

Laadi alla CS100 juhend [PDF]

Teile võib meeldida ka ...

eosbeginners

EOS algajatele

Avastage digipeegelkaamerate maailm, nautige lihtsasti kasutatava kaameraga loomingulisemat juhtimist ning tehke suurepärase välimusega fotosid ja videoid.

register

Registreerige oma toode

Rääkige meile endast ning tellige Canoni You Connecti uudiskiri – see sealt leiate inspiratsiooni, uudiseid ja nõuandeid.