Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Seadmes XEED WX6000 on ühendatud LCOS ja AISYS tehnoloogiad ning motoriseeritud objektiivid, et saavutada loomuliku 5700-luumenilise valgusjõuga värvid ja WXGA+ lahutus – ideaalne ettevõtetele, kes soovivad minna üle laiekraaniga projitseerimisele.

Kasulikud omadused

  • Loomulik WXGA+ lahutus
  • LCOS-tehnoloogia
  • 5700-luumenilise valgusjõuga värvid
  • Kontrastisuhe 1000:1
  • Motoriseeritud suum, teravustamine ja objektiivinihe
  • 4 vahetatavat objektiivi
  • Täpne RGB ja gamma reguleerimine
  • DVI- ja HDMI™-sisendid
  • PJLink™-iga ühilduv võrguport
  • 360° paigaldus

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon XEED WX6000 üksikasjalikumalt

Valgusjõuline ja detailne projitseerimine


Erakordse 5700-luumenilise valgusjõuga XEED WX6000 on ideaalne LCOS tehnoloogiaga püsiprojektor. Loomuliku WXGA+ (1440 x 900) kõrglahutusega on see täiuslik ruumides, kus heledus loeb: näiteks konverentsisaalides ja suurtes ruumides.

Rabav pildikvaliteet


0,7-tolline LCOS-paneel koos Canon AISYS-optikasüsteemiga tagavad, et teie publik näeb ainult täiuslikke ja sujuvate värviüleminekutega pilte, ja seda isegi nõudlikes ruumides nagu hotelli konverentsisaalid või näituseruumid.

16:10 suhtega projitseerimine ja suur avavahemik tagavad mahedad pildid, muutes selle mudeli arvestatavaks valikuks firmade jaoks, kes soovivad näidata loomingulisi logosid ja muid täppisdisaine. Sügavmustad ja erksad värvilised toonid tagab kontrastisuhe 1000:1.

Canoni võrratu objektiivikvaliteet


Püsiprojektorid vajavad eriti täpseid objektiive ning XEED WX6000 suudab pakkuda teile nii kvaliteeti kui ka paindlikkust, mida vajate. Canoni läätsetehnoloogiaga tagatakse suurepärane pildi lahutus ja maksimaalne valgusjõud.

½ piksli täpsusega täiustatud paigaldusfunktsioon aitab teil oma pilte parimast küljest näidata – see on väga oluline mitme projektori kasutamisel, näiteks 3D, virnastamise, segasüsteemide ja kuplite puhul.

Valige endale täiuslikud objektiivid


Tänu neljale vahetatavale ülitäpsele objektiivile, sealhulgas standardsele 1,5x suumiloe, lainurgale, 1,7x pikale suumile ja 1,95x ülipikale suumile säilib pildikvaliteet ka suurtes ruumides.

Timmitud pildid


XEED WX6000 hõlmab mitmeid nutikaid funktsioone, et saaksite oma pilte tõetruult ja täpselt esitleda. Individuaalne RGB kontrollimine ning 6-parameetriline värvi ja gammadetailide reguleerimine aitavad saavutada erakordse värvide sobivuse, mis on väga lähedal professionaalselt kalibreeritud seadmetele.

Paindlik ühendamine ja kasutamine


XEED WX6000 pakub mitmeid ühendamisvalikuid, mis sobivad nii äri-, haridus- kui ka avalikesse ekraanikeskkondadesse. DVI- ja HDMI™-terminalid lasevad teil projitseerida kõrglahutusega digitaalseid pilte ja videoid; samal ajal kui võrk ja RS232C-pordid lubavad lihtsaid ühendusi teie ruumijuhtimissüsteemi ja kohtvõrguga. Valdkonnastandard PJLink™ on samuti toetatud, võimaldades IP abil kontrollimist ja jälgimist. Need omadused ja paindlik 360° paigaldus teevad mudelist XEED WX6000 eriti mitmekülgse valiku ettevõtete jaoks.

Säästke kulutusi, vähendage heiteid


Väiksem võimsustarve kui 0,08 vatti ühe valgusühiku kohta teeb mudelist XEED WX6000 ühe väikseima võimsustarbega mudeli.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WX6000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HD Ready

HD-valmidusega

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Jadakäsud

Laadige alla jadakäsud, mis on vajalikud mudeli WX6000 kaugjuhtimispuldi seadistamiseks

Allalaadimine (pdf)

XEEDi juhtumiuuringud

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord-i ravikeskused

Canoni videoprojektorid tagavad rühma Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH arstidele teravaimad pildid. Canoni videoprojektorite XEED SX80 Mark II Medical abil on nad ajakohastanud igapäevased rutiinsed ülesanded ning digitaalseid röntgensüsteeme kasutatakse neljas Bremeni kliinikus iga päev konsultatsioonideks.

Case Study inamo Restaurant

Inamo restoran, London

2010. aastal paigaldati Inamo St Jamesi üle 90 Canoni XEED-projektori. Projektorid on osa Inamo E-TableTM-lahendusest, mis võimaldab klientidel einet tellida, digitaalset laudlina valida, köögi „kokakaamerat” vaadata ja isegi taksot tellida ‒ kõike seda tänu nende lauale projitseeritud kuvale.