Canon XEED WX520

XEED WX520

Canoni kompaktseim WXGA+ installatsiooniprojektor. Suurepärased 5200 luumenit püsivad konstantsena* terves suumivahemikus.

Kasulikud omadused

  • Loomulik WXGA+ lahutus
  • 5200 luumenit
  • 2000 : 1 kontrast
  • 1,8-kordne suumobjektiiv vertikaalse ja horisontaalse nihkega
  • Pilt pildi kõrval ja servade kõrvutamine
  • HDMI™- ja DVI-sisendid
  • Presentatsioonid ilma arvutita
  • Lihtne ligipääs lambile ja filtrile
  • Oma klassi parim** energiatõhusus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XEED WX520 üksikasjalikumalt

Kompaktne ja väga valgusjõuline installatsiooniprojektor


Mudel XEED WX520 on Canoni valgusjõuliseim ja kompaktseim WXGA+ installatsiooniprojektor. Kasutage seda heledate, selgete ja elavate piltide projitseerimiseks mis tahes kauguselt.

Püsivalt* hele


Nautige erakordset 5200-luumenilist heledust ja 2000 : 1 kontrastisuhet tänu Canoni uusima generatsiooni AISYS optikasüsteemile. Tänu F2,8 avale ei muutu heledus peaaegu terve 1,8-kordse lainurkprojektsiooniobjektiivi suumivahemiku ulatuses. Erinevalt paljudest konkureerivatest mudelitest, ei kahane heledus märgatavalt ka kaugele suumides.

Võimsad pildifunktsioonid


Uhiuus pildiprotsessor täiustab pildikvaliteeti ja pakub sisseehitatud servade kõrvutamist ja kohastamise reguleerimise funktsiooni: täiuslik mitme ekraaniga keskkondades kasutamiseks. Pilt pildi kõrval kuva toetatakse kahest digitaalallikast, muutes mudeli täiuslikuks videokonverentside jaoks. Liikumishägu vähendamine hoiab pildid teravad isegi kiiresti liikuva video puhul ning 4-punktiline perspektiivikorrektsioon laseb projitseerida peaaegu igast nurgast. LCOSi ekraanitehnoloogia toetab loomulikku WXGA+ lahutust (1440 x 900 pikslit), projitseerides väljapaistvalt sujuvaid ja detailseid pilte.

Paindlik ja mugav kasutamine


Mudelit XEED WX520 on tänu sisseehitatud vertikaalsele ja horisontaalsele objektiivinihkele lihtne paigaldada. Tänu lamedale ülaosale ja nutikale kinnitusjala valikule saab projektorit paigutada ja konfigureerida mitmel viisil.

Ühendamisvõimaluste valik


HDMI- ja DVI-terminalid võimaldavad digitaalset ühendamist ületamatu pildikvaliteedi saavutamiseks. Püsivara uuendamine on projektori USB-pordi kaudu kiire ja lihtne. Samuti võimaldab see projitseerimist otse USB-mälupulgalt. Funktsioon Network Multi-Projection (NMPJ) võimaldab lihtsat projitseerimist kohtvõrgu kaudu ning Crestron RoomView® pakub kohest ühendatud kaugjuhtimist ja -jälgimist.

Lihtne hooldada


Mudelil XEED WX520 on pikem tööiga, kuna sellel on uued ja vastupidavamad optikakomponendid. ECO režiimis kasutades kestab lamp kuni 5000 tundi ning lihtsasti ligipääsetavat lampi ja õhufiltrit saab projektorit maha võtmata vahetada.

Erakordne energiasäästlikkus


Mudelil XEED WX520 on oma klassi madalaim energiatarve**, sellel on spetsiaalne ECO-nupp, mis aktiveerib madala võimsustarbega lambi režiimi ning teised energiasäästlikud funktsioonid.

*Heledus võib väheneda kuni 5% võrra. Põhineb üksikpildi suurusel.
**3000–6000 luumeniga projektorid, kuni 0,8” paneeli suurus, ühe lambiga mudelid. Põhineb ettevõtte Canon Inc uuringul mais 2013.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WX520, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HDMI Port

HDMI-port

HD Ready

HD-valmidusega

Crestron

Crestron