Canon XEED WX450ST

XEED WX450ST

Sellel ainulaadsel ja innovatiivsel WXGA+ lühikese projitseerimiskaugusega installatsiooniprojektoril on suurepärane 77% vertikaalne objektiivinihe. 4500-luumenilise heledusega projitseerib see suurepärase pildikvaliteediga pilte ligikaudu ühe kolmandiku võrra lähemalt kui tavalised projektorid.

Kasulikud omadused

  • Loomulik WXGA+ lahutus
  • Canoni lühikese projitseerimiskaugusega objektiiv
  • 4500 luumenit
  • 2000 : 1 kontrast
  • Lai vertikaalsete ja horisontaalsete nihete vahemik
  • Pilt pildi kõrval ja servade kõrvutamine
  • HDMI™- ja DVI-sisendid
  • Presentatsioonid ilma arvutita
  • Lihtne ligipääs lambile ja filtrile
  • Erakordne energiasäästlikkus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XEED WX450ST üksikasjalikumalt

Lühikese projitseerimiskaugusega nihutatav objektiiv ja suurepärane heledus


Ainulaadne XEED WX450ST on erakordselt hele, suure eraldusvõimega ja kompaktne multimeedia-installatsiooniprojektor. Sellel lühikese projitseerimiskaugusega Canoni projektsiooniobjektiivil on erakordselt lai vertikaalse ja horisontaalse objektiivinihke vahemik. Kuna projitseerimissuhe on vaid 0,571 : 1, eemaldab see uhiuus objektiiv peaaegu kõik moonutused (tavaliselt 0,1%). See projitseerib 100-tollise pildi ligikaudu ühe kolmandiku võrra lähemalt kui tavaline projektor, kauguselt vaid 1,23 meetrilt. Lühikesest fookuskaugusest olenemata projitseerib objektiiv pilte diagonaaliga alates 30 tollist kuni 300 tollini. Vertikaalse ja horisontaalse nihkega (sh eriti lai 77% vertikaalne vahemik) saab projektori asetada diskreetselt ekraani üles või alla ning see sobib nii eest- kui ka tagantprojektsiooniks.

Heledad kiiresti liikuvad pildid


Uusim AISYS-optikasüsteem on Canoni tõhusaim, saavutades 4500-luumenilise heleduse ja 2000 : 1 kontrastisuhte. Seega on pildid selged, heledad ja elavad – sama väljapaistvate ja täpsete värvide ning sujuva pildiedastusega, mida võiks oodata XEED-seerialt.

Järgmise põlvkonna pilditöötlus


LCOS ekraanitehnoloogia toetab loomulikku WXGA+ lahutust (1440 x 900 pikslit), täis-HD võimalust, saavutades vapustavad ja täiuslikult sujuvad pildid. Mudeli WX450ST uus pildiprotsessori mootor sisaldab lisaks professionaalsele optikale ka paigaldamist lihtsustavaid funktsioone nagu seadmete servade kõrvutamist, kohastamise reguleerimist (et tagada täiuslik RGB paneeli joondus) ja sisseehitatud testimustrid. Pilt pildi kõrval kuva toetab kahte digitaalsisendit, seega on see täiuslik moodsate videokonverentsi rakenduste jaoks. 4-punktilise perspektiivikorrektsiooni funktsioon aitab projitseerida täiusliku geomeetriaga pilte peaaegu igast nurgast ning liikumishägu vähendamine hoiab pildid kiirestiliikuva video esitamisel teravad.

Paindlikuks paigaldamiseks loodud


Uus lameda ülaosaga korpus sisaldab nutikat kinnitusjala võimalust ning on täiuslik kaasaegsete mitmeprojektoriliste installatsioonide jaoks. Virnastamine ning üles ja alla projitseerimine on väga lihtsad.

Ühendamisvõimaluste valik


HDMI- ja DVI-terminalid pakuvad digitaalset sisendit ning püsivara on lihtne USB-pordi kaudu uuendada. Samuti võimaldab see projitseerimist otse USB-mälupulgalt. Crestron RoomView® võimaldab kohest ühendatud kaugjuhtimist ja -jälgimist ning funktsioon Network Multi-Projection (NMPJ) võimaldab lihtsat projitseerimist kohtvõrgu kaudu.

Kauakestev ja energiatõhus


Mudeli XEED WX450ST lamp kestab ECO režiimis kasutades kuni 5000 tundi. Spetsiaalne ECO-nupp käivitab kohe madala võimsustarbega lambi režiimi ning teised energiasäästlikud funktsioonid, et saavutada silmapaistvalt energiatõhus töö.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WX450ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HD Ready

HD-valmidusega

HDMI Port

HDMI-port

Crestron

Crestron