Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010

Saavutage hingematvalt ilusad pildid Canoni parima installatsiooniprojektoriga, millel on loomulik WUXGA eraldusvõime, 6000-luumeniline värvide heledus, HDBaseT ja viis kvaliteetset valikulist objektiivi.

Kasulikud omadused

  • Saavutage detailsed ja ülirealistlikud pildid loomuliku WUXGA-eraldusvõimega
  • Silmapaistev 6000-luumeniline heledus ja kontrastisuhe 2000:1
  • Looge elavaid täpsete värvidega pilte, kasutades LCOS-paneeli tehnoloogiat
  • Edastage HD-pilte, heli ja juhtsignaale ühe kaabli kaudu tänu HDBaseT pordile
  • Valige viie kvaliteetse vahetatava Canoni projektsiooniobjektiivi hulgast
  • Võimendatud objektiivinihe, suum ja teravustamine kiireks ja täpseks paigaldamiseks
  • Pilt-pildi-kõrval projitseerimine kahest digitaalsest allikast
  • Uus täiustatud pildiprotsessor hõlmab funktsioone nagu riistvara nurkade sulandamine, pilt-pildi-kõrval ja nelja nurga perspektiivikorrektsiooni.
  • Lihtne ligipääs lambile ja õhufiltrile aitab hoida hoolduskulud madalal

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED WUX6010 üksikasjadega

Pildid, mis lummavad teie publikut


Nautige Canoni XEED installatsiooniprojektorite uut standardit mudeliga WUX6010. Saavutage elavad ja detailsed pildid nii arvuti- kui ka videopõhistest allikatest – tänu loomulikule WUXGA-eraldusvõimele, millel on ka täis-HD tugi. Canoni ainulaadne AISYS optikamootor tagab 6000-luumenilise heleduse ja kontrastisuhte 2000:1, et saavutada selged pildid ka valgusrikkas keskkonnas.

Täiustatud LCOS-paneeli tehnoloogia


Vedelkristall-räni (LCOS, Liquid Crystal On Silicon) paneelid toimivad koos Canoni AISYS-süsteemiga, et tagada silmapaistvalt sujuvad pildid. Värvid on tõetruud ning piltidel ei ole soovimatuid ruudustiku- ega vikerkaareefekte, mida võib sageli märgata teiste paneelitehnoloogiate puhul. Seetõttu on mudel WUX6010 täiuslik keskkondades, kus on vaja sujuvaid, kuid detailseid pilte.

Viis paindlikku vahetatavat Canoni objektiivi


Saate oma mudeli WUX6010 ühendada täiusliku objektiiviga mis tahes keskkonnas. Valikus on viis suurepärase kvaliteediga Canoni projektsiooniobjektiivi. Saavutate silmapaistva täpsuse ning paigaldamine on erakordselt paindlik, kasutades võimendatud vertikaalset ja horisontaalset objektiivinihet, mis on täpne poole piksli ulatuses. Iga objektiivi täiustab Canoni tunnustatud tehnoloogia, mis tagab täpse geomeetria, terava fookuse ja täpsuse, mida võiks oodata pildindustehnoloogia juhtivatelt seadmetelt.

Mitmekülgsus, mugav ühendamine


Mudeli WUX6010 sisendite valik annab teile maksimaalse paindlikkuse. HDBaseT port võimaldab edastada HD-pilte, heli ja juhtsignaale vaid ühe kaabli kaudu, mis on kuni 100 m pikk, ohverdamata kvaliteeti ja suurendades märgatavalt teie süsteemi konfigureerimisvalikuid. Tänu DVI- ja HDMI-sisenditele on mudel WUX6010 täiuslik projektor näiteks videokonverentsideks, mis nõuavad „pilt-pildi-kõrvalˮ kujutisi. Pilt-pildi-kõrval saab projitseerida kahest digitaalsest allikast või ühest digitaalsest allikast ja ühes analoogallikast.

Võtke juhtimine võimsate funktsioonide abil enda kätesse


Mudel WUX6010 pakub paindlikkust ja saate oma presentatsiooni hõlpsasti juhtida. Täiustatud funktsioonid, nagu riistvara nurkade sulandamine, võimaldavad teil juhtmevabalt pilte mitmest projektorist ühte sulandada, et luua muljetavaldavaid mitmikekraane. Neljapunktiline perspektiivikorrektsioon aitab hoida teie pildid terava ja täpsena isegi nurga alt projitseerides ning horisontaalsete ja vertikaalsete reguleerimiste registreerimise abil saavutate täiusliku RGB-paneeli joonduse ühe piksli ulatuses.

Modulaarne disain lihtsaks hoolduseks


Mudelit WUX6010 on erakordselt lihtne hooldada. Lampi ja õhufiltreid saab välja vahetada vaid mõne lihtsa sammuga – projektorit ei pea paigaldatud keskkonnast eemaldama. Mudel WUX6010 hõlmab Canoni kolmeaastast täiustatud garantii laenuteenust, mis tähendab, et saate järgmisel päeval* laenuks projektori, kui teie originaalseade on hoolduses või paranduses.

*Järgmine päev tähendab, et võimaluse korral antakse teile laenutoode päev pärast remondinõuet. Kui nõue saadakse pärast keskpäeva, nädalavahetusel või riiklikul pühal, saab laenutoote kätte kahe päeva jooksul. Sellele laenuteenusele kehtivad täielikud tingimused ning see on saadaval vaid teatud piirkondades.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX6010, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Supporting HD video, audio and control

Toetab HD-videot, heli ja juhtsignaale

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Crestron

Crestron

Compatible HDBaseT Transmitters

(Other transmitters may be compatible but have not been tested)

Manufacturer Type Model Name Connection via HDBaseT Note
Video Audio LAN RS-232C
Crestron Transmitter DM-TX-201-C Yes Yes Yes No This transmitter does not have an RS-232C terminal.
DM-TX-401-C Yes Yes Yes Yes
Kramer Transmitter TP-581T Yes Yes Yes Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices
TP-582T Yes Yes Yes Yes
AMX Transmitter DX-TX Yes Yes Yes No
Gefen Transmitter GEF-HDCAT5-ELRPOL(S) Yes Yes No No This transmitter does not support RS-232C when connected to the projector. The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
Atlona Transmitter AT-HDTX-RSNET Yes Yes No Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
CYP
PU-507-KIT Yes Yes Yes Yes


[Notes]
Set to HDBaseT for Serial Connection in the Menu.
Not compatible with “Extron XTP” specifications.

3-year-lamp-warranty-campaign