Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Saavutage tõeliselt hingematvad kujutised Canoni juhtiva installatsiooniprojektoriga. Sellel on loomulik WUXGA-eraldusvõime, 6000-luumenilise heledusega värvid ning viis kvaliteetset valikulist objektiivi.

Kasulikud omadused

  • Saavutage detailsed ja ülirealistlikud kujutised loomuliku WUXGA-eraldusvõimega
  • Silmapaistev 6000-luumeniline heledus ja kontrastisuhe 2000:1
  • Looge elavaid täpsete värvidega kujutisi, kasutades LCOS-paneeli tehnoloogiat
  • Valige viie kvaliteetse vahetatava Canoni projektsiooniobjektiivi hulgast
  • Võimendatud objektiivinihe, suum ja teravustamine kiireks ja täpseks paigaldamiseks
  • Pilt-pildi-kõrval projitseerimine kahest digitaalsest allikast
  • Uus täiustatud pildiprotsessor hõlmab funktsioone nagu riistvara nurkade sulandamine, pilt-pildi-kõrval ja nelja nurga perspektiivikorrektsiooni.
  • Lihtne ligipääs lambile ja õhufiltrile aitab hoida hoolduskulud madalal

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED WUX6000 üksikasjadega

Kujutised, mis lummavad teie publikut


Nautige Canoni XEED installatsiooniprojektorite uut standardit mudeliga WUX6000. Saavutage elavad ja detailsed kujutised nii arvuti- kui ka videopõhistest allikatest – tänu loomulikule WUXGA-eraldusvõimele, millel on ka täis-HD tugi. Canoni ainulaadne AISYS optikamootor tagab 6000-luumenilise heleduse ja kontrastisuhte 2000:1, et saavutada selged kujutised ka valgusrikkas keskkonnas.

Täiustatud LCOS-paneeli tehnoloogia


Vedelkristall-räni (LCOS, Liquid Crystal On Silicon) paneelid toimivad koos Canoni AISYS-süsteemiga, et tagada silmapaistvalt sujuvad kujutised. Värvid on tõetruud ning kujutistel ei ole soovimatuid ruudustiku- ega vikerkaareefekte, mida võib sageli märgata teiste paneelitehnoloogiate puhul. Mudeli WUX6000 LCOS-tehnoloogia saavutab silmapaistva 96% ava vahemiku, muutes mudeli WUX6000 täiuslikuks keskkondades, kus on vaja sujuvaid, kuid detailseid kujutisi.

Viis paindlikku vahetatavat Canoni objektiivi


Saate oma mudeli WUX6000 ühendada sobiva objektiiviga mis tahes keskkonnas. Valikus on viis suurepärase kvaliteediga Canoni projektsiooniobjektiivi. Saavutate silmapaistva täpsuse ning paigaldamine on erakordselt paindlik, kasutades võimendatud vertikaalset ja horisontaalset objektiivinihet, mis on täpne poole piksli ulatuses. Iga objektiivi täiustab Canoni tunnustatud tehnoloogia, mis tagab täpse geomeetria, terava fookuse ja täpsuse, mida võiks oodata pildindustehnoloogia juhtivatelt seadmetelt.

Kaks digitaalsisendit mõjuvuse lisamiseks


Mudeli WUX6000 sisendite valik annab teile maksimaalse paindlikkuse. Tänu DVI- ja HDMI-sisenditele on see täiuslik projektor videokonverentsideks, mis nõuavad „pilt-pildi-kõrvalˮ kujutisi. Pilt-pildi-kõrval saab projitseerida kahest digitaalsest allikast või ühest digitaalsest allikast ja ühes analoogallikast.

Võtke juhtimine võimsate funktsioonide abil enda kätesse


Mudel WUX6000 on paindlik ning saate oma presentatsiooni hõlpsasti juhtida. Täiustatud funktsioonid, nagu riistvara nurkade sulandamine, võimaldavad teil juhtmevabalt kujutisi mitmest projektorist ühte sulandada, et luua muljetavaldavaid mitmikekraane. Neljapunktiline perspektiivikorrektsioon aitab hoida teie kujutised terava ja täpsena isegi nurga alt projitseerides ning horisontaalsete ja vertikaalsete reguleerimiste registreerimise abil saavutate täiusliku RGB-paneeli joonduse ühe piksli ulatuses.

Modulaarne disain lihtsaks hoolduseks


Mudelit WUX6000 on erakordselt lihtne hooldada. Lampi ja õhufiltreid saab välja vahetada vaid mõne lihtsa sammuga – projektorit ei pea paigaldatud keskkonnast eemaldama. Mudel WUX6000 hõlmab Canoni kolmeaastast täiustatud garantii laenuteenust, mis tähendab, et saate järgmisel päeval* laenuks projektori, kui teie originaalseade on hoolduses või paranduses.

*Järgmine päev tähendab, et võimaluse korral antakse teile laenutoode päev pärast remondinõuet. Kui nõue saadakse pärast keskpäeva, nädalavahetusel või riiklikul pühal, saab laenutoote kätte kahe päeva jooksul. Sellele laenuteenusele kehtivad täielikud tingimused ning see on saadaval vaid teatud piirkondades.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX6000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.