Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

Projektoris XEED WUX5000 kasutatakse tehnoloogiat LCOS ja sellel on 5000 luumenit valgustugevust, WUXGA eraldusvõime, täis-HD tugi ning motoriseeritud ja vahetatavad objektiivid – täiustades oluliselt püsiprojektorite pildikvaliteeti.

Kasulikud omadused

  • WUXGA eraldusvõime ja täis-HD (1080 p) tugi
  • LCOS-tehnoloogia
  • 5000 luumenit (4000 luumenit vaikses režiimis)
  • Kontrastisuhe 1000:1
  • Motoriseeritud objektiivinihe, suum ja fookus
  • 3 vahetatavat objektiivi
  • Täpne RGB ja gamma reguleerimine
  • DVI- ja HDMI-sisendid
  • PJLinkiga ühilduv võrguport

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XEED WUX5000 üksikasjalikumalt

Täiuslik kombinatsioon suurepärase pildikvaliteedi saavutamiseks


XEED WUX5000 tõstab püsiprojektorite kvaliteedilatti. WUXGA eraldusvõimega (1920 x 1200 pikslit) projektor kuvab PC- või Macintosh-arvutist edastatavaid kujutisi erakordse selgusega ning esitab täis-HD videoid enneolematu detailsusega. Canoni tehnoloogia LCOS pakub suurepärast pildikvaliteeti, mis ületab projitseerimisega seotud levinud probleeme nagu soovimatut ruudustiku- ja vikerkaareefekti.

Erakordne jõudlus


Projektoris XEED WUX5000 on kasutusel Canoni uue põlvkonna optikasüsteem AISYS, mis pakub võimsat 5000-luumenilist valgustugevust – sisu tüübist või värvist sõltumata. AISYS optimeerib LCOS paneelide jõudlust, esitades pilti tõetruu värvierksusega. Kõrge 1000:1 kontrastisuhe tagab erksad värvid ja suurepärased mustad toonid. Delta-E värvisobitussüsteem on erakordne ning väga lähedane professionaalselt kalibreeritud seadmete tasemele.

Canoni vahetatavad motoriseeritud objektiivid


XEED WUX5000 jaoks on saadaval mitmeid kvaliteetseid motoriseeritud vahetatavaid objektiive. Komplektis olev 1,5x suumobjektiiv sobib ideaalselt enamike kasutuskohtade jaoks ning suuremate ruumide jaoks on saadaval ka 1,7x kaugele fokuseeriv suumobjektiiv. Ülilainurkobjektiiv sobib suurepäraselt tagantprojitseerimiseks. Canoni kvaliteetsed objektiivid on loodud maksimaalse eredusega ning erakordselt selge ja suurepärase geomeetriaga pildi esitamiseks.

Uusimad paigaldusfunktsioonid


Motoriseeritud suumi ja fookuse kasutamise ning objektiivi nihutamise lihtsustamiseks saab neid puldi abil poole piksli täpsusega reguleerida. XEED WUX5000 on täiuslikult seadistatav nii ühe kui ka kahe projektoriga rakendustes, näiteks 3D-, virn-, sega- ja kuplisüsteemides kasutamiseks.

Paindlik integreerimine ja mitmekülgne ühenduvus


Projektorit XEED WUX5000 saab DVI-D- või HDMI-pordi kaudu kõrglahutusega digitaalallikatega ühendada. Seadmel on ka 15-kontaktiline VGA pesa ja kolm miniporti heli ühendamiseks. Projektorit saab jada- ja võrguportide kaudu juhtida ja jälgida ning tänu PJLink-ühilduvusele saab selle suurepäraselt audio-videosüsteemiga ühendada.

Lihtne hooldada


Hooldus ei ole kunagi olnud kiirem või lihtsam. Kõrge efektiivsusega lambi kasutusiga on kuni 3000 tundi (vaikses režiimis 4000 tundi) ja sellele on projektori tagaküljelt lihtne juurde pääseda. Õhufiltri saab lihtsalt seadme küljelt välja libistada. Ka peamised optikakomponendid on kiirelt juurdepääsetavad, et seadet ei peaks lahti võtma.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX5000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll