Canon XEED WUX500

XEED WUX500

Nautige suurepärast pildikvaliteeti ja mitmekülgseid ühendusi selle WUXGA kompaktse installatsiooniprojektoriga, mis sisaldab LCOS-tehnoloogiat, püsivat 5000-luumenilist heledust ning Canoni kvaliteediga 1,8x suumobjektiivi, lisaks on sellel HDBaseT ja Wi-Fi.

XEED WUX500

Kasulikud omadused

  • Saavutage detailsed ja väga realistlikud pildid loomuliku WUXGA eraldusvõime (1920 x 1200 pikslit) ja täis-HD abil.
  • Nautige elavat 5000-luumenilist püsivat* heledust ja loomulikku 2000:1 kontrastisuhet
  • Looge elavate ja täpsete värvidega siledaid ja sujuvaid pilte, kasutades LCOS-paneeli ja AISYS-tehnoloogiat
  • 1,8x suumobjektiiv, mida saab käsitsi nihutada, suumida ja teravustada, et paigaldamine oleks kiire ja täpne
  • Ühendage mitmete erinevate seadmetega tänu HDBaseT ühendusele** ja Wi-Fi-ühenduse kaudu saate ühendada juhtmevaba kohtvõrguga koos Network Multi Projection (NMPJ) funktsiooniga
  • Täiustatud pildindusfunktsioonid hõlmavad riistvara nurkade sulandamist, pilt-pildi-järel funktsiooni ja nelja nurga perspektiivikorrektsiooni
  • Projitseerimine mitmest allikast ilma arvutita USB kaudu, kasutades kuni üheksat projektorit
  • HDMI ja RJ-45-võrgupordid
  • Lihtne ligipääs lambile ja õhufiltrile aitab hoida hoolduskulud madalal
  • Energiatõhus kuni 5000 h tööeaga lamp ja müratase vaid 30 dBA ökorežiimis ECO

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED WUX500 üksikasjadega

Kompaktne suure eraldusvõimega installatsiooniprojektor


Nautige suurepärast pildikvaliteeti ja mitmekülgseid ühendusi XEED WUX500 kompaktse installatsiooniprojektoriga, mis kaalub vaid 5,6 kg. Sellega saavutate heledad ja detailsed suure eraldusvõimega pildid nii arvuti- kui ka videopõhistest allikatest. Tekst on lihtsasti loetav ja graafika sujuv tänu loomulikule WUXGA (1920 x 1200 pikslit) eraldusvõimele, millel on ka täis-HD tugi.

Püsiv* heledus


Canoni AISYS optikasüsteem saavutab võimsa 5000-luumenilise heleduse ning kontrastisuhe on 2000:1, et pildid oleksid isegi väga tugevalt valgustatud ruumides selged. 1,8x suumobjektiivil on püsiv F2.8 ava, seega ei muutu valgus peaaegu üldse, olenemata suumi seadetest.

Täiustatud LCOS-paneeli tehnoloogia


LCOS (vedelkristall räni) paneelid töötavad koos AISYS-süsteemiga, et luua silmapaistvalt siledaid ja sujuvaid elavate ja täpsete värvidega pilte, kus ei ole soovimatuid mustri- ega vikerkaareefekte, mis sageli teiste paneelide tehnoloogiatega ilmneda võivad.

Võimsate pildindusfunktsioonide abil saate võtta juhtimise enda kätesse


Mitmed täiustatud funktsioonid lisavad paindlikkust ja paremat piltide juhtimist. Sisseehitatud nurkade sulandamise ja registreerimise reguleerimise funktsioonid lasevad teil pilte mitmest projektorist hõlpsasti kokku sulatada, ning neljapunktiline perspektiivikorrektsioon aitab hoida pildi terava ja täpsena isegi nurga alt projitseerides. Pilt-pildi-järel funktsioon võimaldab projitseerida kahes digitaalsest allikast (või ühest digitaalsest ja ühest analoogallikast) – täiuslik videokonverentsideks.

Lihtne, kuid suurepärane


Projektori Canoni kvaliteediga 1,8x suumobjektiiviga saavutate täpse geomeetria, terava fookuse ja täpsuse, ning objektiive saab vertikaalselt ja horisontaalset nihutada, et paigaldamine oleks võimalikult paindlik.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Projitseerige fotosid ja videoid mitmetest allikatest, kasutades laialdast sisendite valikut. Need hõlmavad HDBaseT ja Wi-Fi-ühendust** ning funktsiooni Network Multi-Projection (NMPJ) hõlpsaks juhtmega või juhtmeta ühenduseks kohtvõrgu kaudu. Digitaalseks sisendiks on HDMI- ja DVI-terminalid ning püsivara saab hõlpsasti uuendada projektori USB-pordi kaudu, mis võimaldab projitseerida ka arvutit kasutamata otse USB-mälupulgalt. Sisseehitatud RJ-45 võrguport võimaldab kaugjälgimist ja -juhtimist ning toetab Crestron Connected™-i standardit.

Energiatõhus ja lihtne hooldada


Energiatõhusas ökorežiimis ECO on lambi tööiga 5000 tundi ja ka ventilaatori müra on väiksem (30 dBA), et keskkond oleks vaiksem. Hooldamine on lihtne tänu kiirele ja lihtsale lambi- ja õhufiltrite vahetamisele paigaldatud keskkonnas. Mudel WUX500 hõlmab Canoni kolmeaastast täiustatud garantii laenutusteenust, millega saate järgmisel päeval*** laenuks projektori, kui teie originaalseadet hooldatakse või parandatakse.

Meditsiiniline variant


Saadaval on ka meditsiiniline versioon, millel on DICOM 14 vastavus.

*Heledus võib väheneda kuni 5% võrra. Põhineb üksikpildi suurusel.
**Vaadake alt HDBaseT-saatjaid, mille ühilduvust on kinnitatud.
***Järgmine päev tähendab, et võimaluse korral antakse teile laenutoode päev pärast remondinõuet. Kui nõue saadakse pärast keskpäeva, nädalavahetusel või riiklikul pühal, saab laenutoote kätte kahe päeva jooksul. Sellele laenuteenusele kehtivad täielikud tingimused ning see on saadaval vaid teatud piirkondades.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX500, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Ühilduvad HDBaseT-saatjad

(Teised saatjad võivad ühilduda, kuid neid ei ole testitud)

TootjaTüüpMudeli nimetusÜhendus HDBaseT kauduMärkus
VideoHeliLANRS-232C
CrestronEdastajaDM-TX-201-CJahJahJahEiSellel TX-il ei ole RS-232C porti.
DM-TX-401-CJahJahJahEi
KramerEdastajaTP-581TJahJahJahJah
TP-582TJahJahJahJah
AMXEdastajaDX-TXJahJahJahEiSee TX ei toeta RS-232C ühendust projektori jaoks.
ExtronEdastajaXTP T USW 103EiEiEiEi
GefenEdastajaGEF-HDCAT5-ELRPOL(S)JahJahEi*³EiSee TX ei toeta RS-232C ühendust projektori jaoks.
AtlonaEdastajaAT-HDTX-RSNETJah*¹JahJahEi
CYPEdastajaPU-507-KITJah*¹JahJahJah

*¹ Ei pruugi kuvada oodatud eraldusvõimega, kui ühendatud on mõni sisendseade
*² See projektor ei toeta „Extron XTP” funktsiooni.
*³ LAN-suhtlus ei ole võimalik, kui projektor on ooterežiimis (TX ei toeta LPPF2 režiimi)

Lahtiütlemised
Vaikeseade on LAN (Gbit).
HDBaseT⇔LAN(Gbit) lülitumine, vajalik on projektori taaskäivitamine.

XEEDi juhtumiuuringud

Gesundheit Nord-i ravikeskused

Canoni videoprojektorid tagavad rühma Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH arstidele teravaimad pildid. Canoni videoprojektorite XEED SX80 Mark II Medical abil on nad ajakohastanud igapäevased rutiinsed ülesanded ning digitaalseid röntgensüsteeme kasutatakse neljas Bremeni kliinikus iga päev konsultatsioonideks.

Inamo restoran, London

2010. aastal paigaldati Inamo St Jamesi üle 90 Canoni XEED-projektori. Projektorid on osa Inamo E-TableTM-lahendusest, mis võimaldab klientidel einet tellida, digitaalset laudlina valida, köögi „kokakaamerat” vaadata ja isegi taksot tellida ‒ kõike seda tänu nende lauale projitseeritud kuvale.

3-year-lamp-warranty-campaign